نماینده مجلس: مردم ما قدردان شهدای مدافع حرم و خانواده هایشان هستند.


حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان در شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی از فارس، با اشاره به شهدای شیعه مدافع حرم و نقش آنها در تامین امنیت کشور، گفت: شاید عده ای این کار را انجام دهند. گویا پاسداران حرم برای دفاع هستند.» از کشورهای دیگر رفته اند، اما به قول شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز «حرم جمهوری اسلامی ایران» است و شهدای عزیز ما هستند. در واقع او مدافع جمهوری اسلامی ایران و مردم بود.

وی افزود: اگر پاسداران حرم نبودند، ممکن بود داعش وارد کشور ما می شد و به هیچکس رحم نمی کرد، شهدای عزیزمان به دستور امیرالمومنین علیه السلام عمل کردند که فرمودند بیرون بروید. تهدیدها.»

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: حضور پاسداران حرم در برخی نقاط عراق و سوریه برای حفظ امنیت کشورمان بود تا مردم ما در آرامش و رفاه زندگی کنند و نتیجه آن شکست و اخراج بوده است. داعش از کشورهای سوریه و عراق.

جلالی با اشاره به بازگشت پیکر شهید روحانی پاسدار حرم گفت: این عاشقان همیشه نشان داده اند که در دفاع از حرم و مردم پیشتاز هستند.

وی با اشاره به اینکه پاسداران حرم برای دفاع از مردم خودمان رفتند، افزود: اولاً پاسداران حرم برای دفاع از مردم خودمان رفتند و از منظری دیگر که دنیا از مظلوم حمایت کند. این شهدای حرم اهل بیت با نثار جان خود در راه اعتلای امر کوشیدند و انقلاب اسلامی را برپا کردند.

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی گفت: خانواده های این شهدای بزرگوار برای دفاع از اعتقادات و ارزش های انقلاب اسلامی برای تحویل پیکر این عزیزان منتظر ماندند و قطعا مردم قدردان این شهدای مدافع حرم هستند. انقلاب چه کرد مزار و خانواده اش.

وی افزود: همانطور که باید با ظالم بجنگید باید از مظلوم دنیا هم حمایت کنید، او برای پاسداری از این اعتقادات رفت.

جلالی در پایان با تاکید بر اینکه مسئولان باید از خانواده شهدای مدافع حرم حمایت کنند، گفت: مسئولان باید توجه ویژه ای به خانواده شهدا داشته باشند و از آنها حمایت کنند. خانواده معظم شهدا با تربیت چنین فرزندان خوبی خدمت بزرگی به انقلاب اسلامی کردند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.