نوارهای مقاومتی Bodylastics Terrell در مقایسه با وزنه های آزاد چگونه است؟

چرا به نظر می رسد برخی از افراد در درک اینکه مقاومت نوارهای مقاومت چندان متفاوت از مقاومت وزنه های آزاد نیست مشکل دارند؟ در این مقاله می خواهم به این س answerال پاسخ دهم “نوارهای مقاومتی ترل اوونز در مقایسه با وزنه های آزاد چگونه است؟”

دو مطالعه اخیر در کالج نشان داده است که تمرینات گروه مقاومتی برای افراد باهوش نیست. دانشگاههای ویسکانسین – لا کراس و دانشگاه ایالتی ترومن آنچه بسیاری از ورزشکاران قدرتی قبلاً می دانستند را تأیید کردند که تمرینات قدرتی با گروههای ورزشی کار می کند.

در این مطالعه از 10 نفر شامل مردان و زنان استفاده شد. نتایج مطالعاتی که در “Journal of Strength and Conditioning Research” گزارش شده است نشان می دهد که وقتی افراد با نوار چمباتمه می زدند ، 24 درصد قدرت بیشتری در پاها نسبت به زمانی که بدون بند چمباتمه می کردند ، داشتند.

همین نتیجه گیری توسط مطالعه ایالت ترومن به اشتراک گذاشته شد. مطالعه وی بر روی گروهی از ورزشکاران آموزش دیده انجام شد که هفته ای دو بار به مدت پنج هفته پرس نیمکت را انجام می دادند. یک گروه پرس نیمکت بدون وزنه و گروه دیگر از نوارهای الاستیک استفاده کردند. گروهی که از تمرینات نوار مقاومتی استفاده کردند ، حداکثر فشار نیمکت خود را به میزان قابل توجهی بیشتر از گروهی که تنها از تمرینات وزنه آزاد استفاده می کردند ، افزایش دادند.

بندهای مقاومتی ترل اوونز برای بدنسازی در سالن بدنسازی

نوارهای T0 به افزایش مقاومت شما کمک می کنند زیرا مقاومت متغیر خطی را ارائه می دهند. این بدان معناست که با استفاده از نوارهای Bodylastics Terrel Owens ، مقاومت در سراسر دامنه حرکت در طرف مثبت تکرار افزایش می یابد.

اجازه دهید با استفاده از پرس نیمکت یک مثال بزنم ، زیرا وقتی نوارهای مقاومتی را بیشتر از سینه فشار می دهید ، نوارهای مقاومتی بیشتر فشار می آورند. این امر ماهیچه های شما را مجبور می کند تا با انقباض بیشتر فیبرهای عضلانی ، قدرت بیشتری را به سمت بالای پرس ایجاد کنند. در نتیجه محکم تر محکم شوید زیرا مجبور هستید در ضعیف ترین نقطه خود بیشتر فشار بیاورید.

اگر واقعاً می خواهید تمرین نوار مقاومتی را امتحان کنید ، نمی توانید از نوار الاستیک استفاده کنید. شما نیاز به یک مجموعه جدی دارید ، مانند آنهایی که ترل اونز از آنها استفاده می کند. بنابراین پیش بروید و یک تمرین بدنسازی خوب انجام دهید.

در نتیجه ، با استفاده از نوارهای مقاومتی Terrel Owens Bodylastics می توانید مزایای یکسانی را نسبت به کار با وزنه های آزاد دریافت کنید. این نظر من نیست ، این یک واقعیت علمی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *