نوجوان مادر نیویورکی از NYPD انتقاد کرد: "چه کار می کنی؟"

نوجوان مادر نیویورکی از NYPD انتقاد کرد: “چه کار می کنی؟”


مادر پسری 13 ساله که در زمین بسکتبال برانکس مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، روز چهارشنبه از رئیس پلیس نیویورک به دلیل آخرین مورد خشونت نوجوانان انتقاد کرد.

“چه کار می کنی؟” سولکی ریورا ، 33 ساله ، در پاسخ به این سال که آیا نامه ای برای کمیته پلیس درموت شیا دارد یا خیر. “در این مورد چطور هستید؟

ریورا ادامه داد: “بین 13 تا 18 کودک در حال مرگ هستند.” این سلاح ها را از کجا تهیه می کنند؟ چه کسی آن را به آنها می دهد؟ چه کسی مجاز به حمل آن است؟ فقط دیوانه است. آنها فقط بچه هستند. همه این بچه ها بچه هستند. “

خوزه پردس 13 ساله هنگام بازی بسکتبال در ورزشگاه هانتس پوینت در برانکس در 7 اکتبر 2021 مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
توماس ای گاستون برای NY Post

پسرش ، خوزه پریدس ، حدود 5:45 بعد از ظهر پنجشنبه در ورزشگاه هانتس پوینت بسکتبال بازی می کرد که پلیس گفت یک کودک 13 ساله دیگر به نام چولو مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

ریورا گفت که فرد مسلح مظنون ، متهم به قتل روز سه شنبه ، یک روز قبل از حادثه به فرزندش پیامی در اسنپ چت داد و به او هشدار داد: “من به تو شلیک می کنم.”

او گفت که فرد مسلح جوان تهدید را انجام داد و پسرش را با زخمی از ناحیه زانو به بیمارستان هارلم فرستاد. ریورا گفت که مظنون یا خانواده اش را نمی شناسد.

سولکی ریورا ، مادر پریدس ، درموت شی ، کمیسر NYPD را به دلیل افزایش خشونت با اسلحه در بین نوجوانان مورد انتقاد قرار داده است.
سولکی ریورا ، مادر پریدس ، درموت شی ، کمیسر NYPD را به دلیل افزایش خشونت با اسلحه در بین نوجوانان مورد انتقاد قرار داده است.
توماس ای گاستون برای NY Post

او در مورد پسرش که در لیست افتخارات است و در مدرسه راهنمایی هانتس پوینت فوتبال بازی می کند ، می گوید: “او در حال حاضر شوکه است ، بنابراین در حال حاضر او واقعاً صحبت نمی کند.” “آنها بچه ها و بچه ها هستند ، می دانید. بچه ها سعی می کنند یکدیگر را بکشند.

ریورا افزود: “برای پسر من ناراحت کننده است که مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، اما این برای پسر کوچکی که به پسر من شلیک کرد نیز ناراحت کننده است زیرا او نیز یک کودک است.”

نام مستعار مظنون "چولو" که ادعا می شود پریدیس را در پارکی در برانکس تیراندازی کرده است.
ظاهراً مظنون با نام مستعار “چولو” پریدس را در پارکی در برانکس تیراندازی کرد.
NYPD
ریورا گفت تیرانداز ادعایی یک روز قبل از اینکه به پسرش بگوید قصد دارد به او شلیک کند پیامی در اسنپ چت ارسال کرد.
سولکی ریورا گفت تیرانداز ادعایی یک روز قبل از اینکه به پسرش بگوید قصد دارد به او شلیک کند پیامی در اسنپ چت ارسال کرده است.
توماس ای گاستون برای NY Post

این خشونت در حالی صورت می گیرد که در ماه های اخیر تیراندازی در میان نوجوانان شهر افزایش یافته است.

هفته گذشته ، مقامات کیفرخواستی را فاش کردند که 13 عضو معروف باند را در سن 16 سالگی به جرم خون کشنده ای که در تابستان برونکس را ترور کرد متهم کرد.

ریورا گفت: “احساس می کنم پلیس باید بیشتر اینجا باشد.” من هنوز در شوک هستم که پسرم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و او در بیمارستان است. من احساس می کنم ، می دانم که باید پلیس بیشتری برای این بچه ها ، به ویژه بچه های خارج از مدرسه ، که در زمین بازی بازی می کنند ، وجود داشته باشد. “

NYPD بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *