نویسنده استوارت پیرس درباره کتاب جدیدی از شاهزاده دایانا صحبت می کند

نویسنده استوارت پیرس درباره کتاب جدیدی از شاهزاده دایانا صحبت می کند


کتاب استوارت پیرس دیانا: صدای تغییر بود. بهترین دوست پرنسس دی ، “دیانا ، ای کاش اینجا بودی” لحظه ای ظاهر می شود.

پیرس ، مربی “استاد صدا” توسط ادی ردماین و هیو بونویل می گوید: “آخرین سالهای زندگی دیانا ، گذار به استقلال و تماشای خود در مصاحبه معروف PBS ، این زن شیک جهان از ظاهر خود دلسرد شد.” به پل مارگارت تاچر و بی نظیر بوتو. او چارلز را دوست داشت ناگهان به زمین احتیاج داشت. ویرایش. برای ایستادن بلند. او ما را به دوستی معرفی کرد.

دیانا ترس های زیادی را احساس کرد. مثل گوشی های باگ. موارد ناپدید شدند خرابی ترمز خودرو. راننده ای عالی است اما می تواند حضور تاریکی را احساس کند که او را در بزرگراه تعقیب می کند. کیف او که حاوی چیزهای زیادی بود ناگهان ناپدید شد.

“پدر ایو ماری کلوچارد بوست ، سرپرست بیمارستان Pitié-Salpêtrière که دیانا در آن درگذشت ، ساعت 2 بامداد تماس گرفت. او شش ساعت با جسد دیانا نشست. اتاق بسته شد. هیستریا غالب شد. این کشیش کاتولیک ، سرپرستش ، جزئیات صمیمی را به من داد. از آن ساعات آخر “.

شخصیت دیانا به عنوان یک فرد ساده که خارج از ساعت کار کار می کند چگونه بود؟

“تا آنجا که ممکن است عادی است. او با سه دوست دخترش در یک آپارتمان زندگی می کرد و آن زندگی روزمره ساده را از دست داده بود ، روشهای سرگرم کننده سرگرم کننده عظیم او. او مشتاق رفتن به یک تئاتر محلی بود. یک روز او زنگ زد: “بیا برویم سینما”. او جری مگوایر را نشان می داد. کلاه گیس مشکی بلند ، عینک آفتابی به تن داشت و خنده دار ، شیطانی بود و فقط از خنده راحت می شد.

“آن روز صبح ، او با آبیاری روده ، استرس داخلی خود را تسکین داد. برای رهایی بدن قبل از اینکه مجبور شود به عقب برگردد و سپس موها ، ناخن ها و آرایش خود را لایه برداری کند ، هر روز شنا می کرد ، ماساژ می گرفت و به خانه می رفت. سالن بدنسازی قصر. او در این مورد به من دیوانه تر گفت. “روز دقیق فیلم:” آیا شگفت انگیز نیست که هیچ کس نمی داند که من یک احمق هستم. “

“و آن لباس مشکی معروف” انتقام “؟ چارلز به تازگی رابطه خود با کامیلا را اعلام کرده بود.”

یادگاری های او شامل نامه ها ، عکس ها و هدایای شخصی است. چرا – بعد از ربع قرن – کتاب دوم؟

تا حدی ، موزیکال دیانا در برادوی ، بازگشت مد که از سبک دیانا تقلید می کند – به علاوه زردآلو هری/مگان.


آموزش خبری

لزلی استال. در Acilla به پایتخت. کلاس اول نشسته با تیمی از انواع “60 دقیقه”. به علاوه چاپگر مخصوص خود ، که به نظر می رسد درجه یک نیست. موضوع بارها و بارها به هم می خورد. مثل بارها و بارها. وقتی ماسالای مرغ سرد شد ، من سر کارکنان داد زدم. سلام ، زندگی در صحنه شیطانی تلویزیون آسان نیست.


او یک “دختر” شگفت انگیز است.

در حال حاضر سند “ریتا مورنو: فقط دختری که تصمیم گرفت به دنبال آن برود” می آید که از “استادان آمریکایی” PBS پخش می شود.

ریتا: “من 89 ساله هستم. مستندها اغلب پس از مرگ یا نزدیک پرده آخر هستند. خوب ، من هنوز نمرده ام! نورمن لیر تهیه کننده. کارگردان ماریام پرز -ریرا ، سپس – همه چیز – این داستان خواهر پورتوریکویی است.”


سبز می شود

شاید به دلیل انتشار گازهای زیادی از پایتخت باشد – دولت ما به دنبال کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 40 درصد تا سال 2030 است.

شنبه ، خانه قدیمی سنگی ، خیابان 336 سوم ، شیب پارک ، همراه با Heat/Cool Smart Brooklyn – میزبان نمایشگاه خانه پایدار از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر است. تمرکز بر این است که چگونه صاحبان خانه ، اجاره دهندگان و کارگزاران می توانند ردپای کربن و قبوض انرژی خود را کاهش دهند. ارائه رایگان در مورد پنل های خورشیدی ، پمپ های حرارتی ، بشکه های باران ، کمپوست ، بام سبز ، عایق کاری خانه ها ، محدوده های برقی ، و پرورش کبک شهری یا گلابی.


صاحب خانه: حسابداری که به دلیل پس انداز قبوض گرمایش ، نفت و برق ، از مالیات شما صرفه جویی می کند. این پول اضافی مورد نیاز است – فقط برای پرداخت حقوق حسابدار شما – حتی اگر CPA من بسیار ملاحظه و دلسوز باشد. او اتاق بهبودی دارد.

فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *