نکاتی برای ورزش در زمانی که وقت ندارید | تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در کلاس ZUMBA® در South Jersey شرکت کرده اید ، می دانید که یک تمرین چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. می توانید در حالی که عرق می کنید و عضلات خود را به گونه ای افزایش می دهید که از انجام تمرینات کوچک جلوگیری می کند ، از حضور همه لذت ببرید ، اما اگر همیشه برای کلاس ZUMBA® وقت ندارید باید چه کار کنید؟

همه گاهی مشغول می شوند و به نظر می رسد که جهان هر روز بیشتر شلوغ می شود ، اما این بدان معنا نیست که به تعویق انداختن ورزش در طولانی مدت به شما کمک می کند. در حقیقت ، به تعویق انداختن تمرینات تا دیرتر می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خوی شما را پایین بیاورد و حتی بعداً به مسائل مربوط به سلامتی کمک کند.

شما برای ورزش به زمان زیادی احتیاج ندارید. در اینجا برخی از بهترین روش های ورزش زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را در زندگی خود بگنجانید

تمرینات خوب به دلیل میزان تلاش شما در انجام آنها م areثر است ، نه به خاطر وسایلی که هنگام انجام آن استفاده می کنید.

پیاده روی کمی سریعتر یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام باشد. اگر دویدن چیزی نیست که از آن لذت می برید ، می توانید به جای گزینه معمول رفت و آمد خود ، دوچرخه سواری کنید تا به محل کار خود برسید ، یا حتی در حالی که منتظر قطار هستید ، گوساله بلند کنید. اگر رانندگی می کنید ، کشیدن شکم تا حد امکان به شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزانید تا به اهداف تناسب اندام خود نزدیک شوید.

تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

زندگی گاهی اوقات می تواند به طرز غیرقابل قبولی شلوغ باشد و شما را از وقت آزاد برای بلند کردن وزنه یا دویدن باز می دارد. با این حال ، تمایز بین این لحظات و زمان هایی که زمان تمرین شما مملو از کارهای شلوغ غیر ضروری است ، بسیار مهم است.

برنامه خود را برای چند هفته مرور کنید و ببینید آیا می توانید چند بار در هفته 30 دقیقه ورزش برای شروع وقت بگذارید یا خیر. حتی اگر 30 دقیقه برای ورزش وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

تمرینات میکرو را بپذیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمرین زمانی که فکر می کنید وقت ندارید ، یا اگر به کلاس های آموزشی جامع موجود در South Jersey علاقه دارید ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *