نکاتی را درمورد شکست درام گروه دریافت کنید

نکاتی را درمورد شکست درام گروه دریافت کنید


گروه بیتلز پس از بیش از 50 سال دوباره در کنار هم هستند. خوب یه جورایی

مجموعه مستند پیتر جکسون “The Beatles: Get Back” نوستالژی مورد نیاز طرفداران گروه راک بریتانیایی را به طرفداران خواهد داد.

یک تریلر چهار دقیقه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، تصاویر آرشیوی گم شده و بازسازی شده از روزهای قدیمی بیتلز و مصاحبه های گروه قدیمی را نشان می دهد.

این مجموعه شامل مراحل آهنگسازی و خوانندگی جذاب کوارتت و همچنین مشکلاتی است که آنها به عنوان دوستان و هم گروهان پشت سر گذاشته اند.

بسیاری از موارد ویژه شامل تصاویری است که تا به حال از جلسه ضبط گروه در ژانویه 1969 و یک برنامه زنده دیگر در لندن در پشت بام مقر شرکت اپل در Savile Row دیده نشده است.

اعضای پل مک کارتنی ، رینگو استار ، جورج هریسون و جان لنون سرانجام در سال 1970 پس از یک دهه زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

پل مک کارتنی ، رینگو استار ، جان لنون و جورج هریسون در صحنه ای از مستندهای بعدی پیتر جکسون “The Beatles: Get Back” دیده می شوند که از طریق Apple TV+در دسترس خواهد بود.
استودیوهای والت دیزنی

این سریال کوتاه از 25 نوامبر از سه نوامبر در دیزنی پلاس نمایش داده می شود.

مک کارتنی در این شوخی می گوید: “بهترین قسمت ما همیشه بوده و خواهد بود وقتی که … پشت به دیوار نشسته ایم.”

یک پیام ساده سیاه و سفید در کلیپ می نویسد: “این فیلم نیم قرن است که در یک طاق قفل شده است تا به حال دیده نشده است …” و به نوستالژی و جذابیت می افزاید.

بیتلز
تریلر مستند پیتر جکسون “The Beatles: Get Back” تصویری از پشت صحنه سال آخر این گروه را در پشت صحنه ارائه می دهد.
استودیوهای والت دیزنی

سپس تریلر به فاب چهار رنگارنگ و جوان در عصر دهه 60 منتقل می شود ، زیرا آنها هماهنگ می شوند و برای نمایش آینده خود تمرین می کنند ، که شامل مواد جدیدی است که برای یک برنامه تلویزیونی و مستند موسیقی فیلمبرداری شده است. کنسرت 1969 اولین اجرای زنده آنها در سه سال گذشته بود.

این تریلر همچنین گروه را شرح می دهد زیرا آنها برای ضبط ، قطع و انتشار آلبوم فقط در دو هفته تحت فشار هستند.

مک کارتنی در مورد این ویدئو تأمل می کند: “مثلا 50 سال بعد این یک چیز کمدی خواهد بود.” “آنها جدا شدند زیرا یوکو [Ono, Lennon’s soon-to-be wife] روی آمپر نشست هیچکدام از ما تصوری از نمایش این نمایش نداشتیم. “

Docuseries همچنین گروه را دنبال می کند تا 14 آهنگ جدید را برای آلبوم خود ضبط کند. این آهنگ ها بعداً در ضبط های “Abbey Road” و “Let It Be” مورد استفاده قرار گرفت.

کارگردان مایکل لیندسی هوگ قبلاً تمام صحنه ها را در سه هفته قبل از کنسرت بریتانیا ضبط کرده بود ، از جمله حدود 57 ساعت فیلم پشت صحنه از اجرای 1969. فیلم کشف شده در مستند لیندسی هوگ (نمایش تلویزیونی کم ارزش 1970) “Let It Be” که مسائل و تنش ها را در سال های پایانی گروه پیش کشید.

بیتلز
این سریال کوتاه از 25 نوامبر در سه روز در دیزنی پلاس نمایش داده می شود.
استودیوهای والت دیزنی

جکسون 59 ساله تنها فردی است که در پنج دهه گذشته به آن ضبط های گرانبها دسترسی داشته است. کارگردان “ارباب حلقه ها” حدود 60 ساعت فیلم از دست رفته و همچنین 150 ساعت صدای شنیده نشده را بررسی کرد.

مک کارتنی ، استار ، یوکو اونو لنون ، اولیویا بیوه جورج هریسون و کارگردان جکسون همه تهیه کنندگان اجرایی این نمایش هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *