نکات کاهش وزن سریع و راز اصلی "TV2" برنامه

من قصد دارم چند نکته برای کاهش وزن سریع به شما ارائه دهم و همچنین شامل موارد زیر نیز بشوید فوق سری “TV2“برنامه برای فوری کاهش چربی. گوش کن، تا چند هفته دیگر حتی بدنت را نخواهی شناخت. من اطلاعات خوبی به شما می دهم… هیچ کدام از اینها نیست مزخرف در مورد نوشیدن 8 لیوان آب، کرانچ کردن و خوردن مقدار زیادی میوه و سبزیجات… خمیازه!

نکات کاهش وزن سریع

1. به دور در یک دایره بچرخید

دلیل این که این کار برای کاهش وزن عالی است… خوب، چرخش می تواند هورمون های شما را تغییر دهد (آنها را متعادل کند) زیرا اثر محرکی بر روی سیستم غدد درون ریز دارد (هورمون ها را کنترل می کند). هورمون های نامتعادل یک متوقف کردن به کاهش وزن… و در واقع، به احتمال زیاد وزن اضافه خواهید کرد.

از آنجایی که اکثریت بالایی از مردم در دنیای غرب هورمون‌ها را به هم ریخته‌اند… در کل… ما اینطور هستیم چربی. اسپینینگ توانایی خدادادی شما را برای کاهش وزن با هورمون های متعادل باز می کند.

کاری که انجام می‌دهید ساده است… در اتاق نشیمن خود بایستید و در جهت عقربه‌های ساعت بچرخید و بازوهای خود را مانند بال‌های هواپیما به طرفین خود باز کنید. چیزهای بیشتری از این وجود دارد، اما این خلاصه کاری است که باید انجام دهید.

2. روزی 3 عدد سیب بخورید

گوش کنید، در مورد کاهش وزن این معامله واقعی است. خسته کننده است، بله میدانم… اما کار می کند. اینها را به عنوان میان وعده بخورید. کمی نظم و انضباط نشان دهید و حداقل 2 پوند کاهش وزن در هر ماه به مدت 2، 3 یا 4 ماه متوالی دریافت خواهید کرد.

3. برنامه TV2

این بسیار ساده است. شما 2 ساعت تلویزیون تماشا خواهید کرد. سرگرم کننده، ها! من با نیاز شما به تماشای تلویزیون مبارزه نمی کنم. پس انجامش بده ولی… در طول هر تبلیغ 2 دقیقه ای از شما انتظار دارم ورزش کنید. بنابراین در طی 2 ساعت، این معادل 40 دقیقه ورزش در طول تبلیغات است.

من به شما پیشنهاد می کنم از یک مینی ترامپولین (هزینه 25 دلار) استفاده کنید و در طول تبلیغات از آن استفاده کنید. آن را زیبا و آسان می کند… و یکی از بهترین تمریناتی است که می توانید انجام دهید.

بنابراین این نکات سریع کاهش وزن را امتحان کنید و در چند هفته کوتاه می توانید با لبخندی بزرگ در آینه نگاه کنید زیرا در نهایت همه چیز برای شما در جهت درست پیش می رود.