نگاهی به وضعیت مدال آوران شرکت در انتخابات / 2 مصدوم بر روی ساختمان


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان دو رقابت اوزان 60 و 130 کیلوگرم را انتخاب کرد که پس از برگزاری مسابقات رده بندی که در ایتالیا برگزار می شود، تصمیم گیری خواهد شد.

در وزن 60 کیلوگرم علی رضا نجاتی و مهدی محسن زاد به مصاف هم می روند. امین در 130 کیلوگرم میرزا زاده و علی اکبر یوسفی 19 تیرماه که نفرات برتر به مسابقات جهانی و نفر دیگر به بازی کشورهای اسلامی می روند مبارزه می کند.

کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان تاکنون تنها تکلیف دو وزن را انجام داده است اما در هشت وزن باقی مانده هنوز مشخص نیست که چه کسی به مسابقات جهانی صربستان سفر خواهد کرد، زیرا کشتی گیر ویژه کشورمان تصمیم گرفته است.کاران در تورنمنت رده بندی، ایتالیا تصمیم نهایی خود را در خصوص تعیین ساختار تیم ملی و برگزاری مرحله نهایی چرخه انتخابی اعلام می کند، چرا که چند وزنه بردار به مرحله نهایی انتخابی مدال آوران جهان و المپیک اعزام شدند.می روبه رو. .

* کشتی گیر آنها بر مناسبت ها بین المللی غایب آنها بودند

کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی تعدادی از آنها را به مسابقات جام تارلیخانف که اواسط خردادماه در قزاقستان برگزار شد اعزام کرد تا از هر دو کشتی گیر محک بزنند و امتیازشان را برای حضور در مسابقات جهانی افزایش دهند. این اتفاق مهم که دومین دوره از رنکینگ اتحادیه جهانی بود باعث شد تا او راحت‌تر در مورد برخی وزن‌ها تصمیم بگیرد، اما بازیکنانی مانند محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی در جام حذفی غایب بودند.

جهت گیری به دلیل آسیب دیدگیدئیسم او از این مسابقات انصراف داد و در تورنمنت بین المللی ایتالیا شرکت نکرد. البته این کشتی گیر در مراسم خداحافظی فرانک استابلر به همراه برادرش راهی آلمان شد و وضعیت جسمانی او رو به بهبود است. سروی از دیگر بازیکنان بزرگ غایب در هر دو مسابقه بود و هنوز مشخص نیست بنا برای این دو کشتی گیر چه تصمیمی خواهد گرفت اما آنچه مشخص است پس از پایان تورنمنت ایتالیا کادر فنی به جمع بندی نهایی می رسد. برای آخرین مرحله از چرخه انتخابات.

* گنگ جاری دلخانی در مسابقات جهانی

میثم دلخانی کشتی گیر وزن 63 کیلوگرم کشورمان که در جام تورلیخانف حضور داشت از ناحیه آرنج مصدوم شد.دئیسم نتوانست در این جام به کار خود ادامه دهد. دو هفته پس از جراحی این کشتی گیر، پزشک تیم درباره وضعیت او اظهار نظر کرد. دلخانی حرف آخر خواهد بود دلخانی از مرحله بعدی تمرینات که قرار است از 6 تیرماه آغاز شود، آنها به تمرینات باز خواهند گشت اما مشخص نیست که آیا می توانند در جام جهانی شرکت کنند یا خیر.

* ورود حاشیه در تیم ملی ممنوع!

جدای از مسائل فنی که تیم ملی کشتی در انتخاب بهترین کشتی گیر با آن مواجه است و تصمیم نهایی در این خصوص گرفته نشده است، اخیراً چروک هایی نیز برای تیم ملی ایجاد شده که غیبت آنها از جمله نگرانی هایی را ایجاد کرده است. مطرح کرد. و شایعاتی از عصبانیت او با اينكه دلیل غیبت او مسائل شخصی بود و آقای خاص به تمرینات بازگشت اما به نظر می رسد در این مدت کوتاه برای جام جهانی بهتر است و با غیبت روس ها فرصت بزرگی برای غرب فراهم شده است.کاران کشور ما آماده است، این روزها به حاشیه نروید تا بار دیگر شاهد سربلندی قهرمانان این مرز و بوم در صربستان باشیم.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.