نیوجرسی با جام بنیانگذاران وارد لیگ اصلی می شود

نیوجرسی با جام بنیانگذاران وارد لیگ اصلی می شوداین یک تورنمنت مهم قهرمانی زنان نیست ، اما این هفته جام بنیانگذاران Cognizant در باشگاه کوهستانی ریج در وست کالدول ، نیوجرسی ، احساس خوبی خواهد داشت.

اول ، نه نفر از 10 بازیکن برتر جهان در میدان هستند ، از جمله شماره یک جهان نلی کوردا ، که در توکیو طلای المپیک را کسب کرد ، شماره 2 جین یونگ کو ، مدافع عنوان قهرمانی و شماره 3 انپی پارک.

دوم ، رویداد LPGA در زمین گلف مدرسه قدیمی طراحی شده توسط دونالد روس که این هفته یک ستاره بزرگ در نمایش است مانند بازیکنانی که در آن بازی می کنند مانند سبزهای سفت و سخت موج دار US Open.

10 بازیکن برتر دیگر در این زمینه شامل سه یونگ کیم ، ناتا هاتائوکا ، مینیجی لی ، یوکا ساسو ، دانیل کانگ و هئو جو کیم هستند. لیدیا کو تنها بازیکن از بین 10 بازیکن برتر است که در زمین حضور ندارد.

برخی دیگر از بازیکنان معروف در این زمینه عبارتند از: لکسی تامپسون ، کریستی کر ، استیسی لوئیس ، مل رید ، بروک هندرسون ، کریستینا کیم و خواهر کوردا ، جسیکا.

این مسابقات که از پنجشنبه آغاز می شود و یکشنبه به پایان می رسد ، از آریزونا به نیوجرسی منتقل شده است و حامی این مبلغ را به 3 میلیون دلار رسانده است به امید اینکه مدت زیادی در کوهستان ریج دوام بیاورد.

مارینا الکس ، اهل وین ، نیوجرسی که این هفته آن را “بازی خانگی” نامید ، یکی از برترین بازیکنان LPGA است که از برگزاری این رویداد در این منطقه برای آنچه که امیدوار است در دراز مدت انجام شود ، هیجان زده شده است.

“او او [has] پیشگام [championship] الکس روز چهارشنبه گفت. “واقعاً بسیار عالی است که شاهد افزایش سطح این مسابقات باشیم [this] مرحله. من فکر می کنم این باید نشان دهنده قهرمانی بازیکنان باشد [the PGA Tour’s premier event]به این باید نزدیکترین چیز به یک رشته باشد بدون اینکه یک رشته باشد.

“من فکر می کنم ما در حال قدم برداشتن در مسیر درست با Cognizant در کشتی هستیم ، اینجا در Mountain Ridge و تقریباً همه این هفته. من برخی از اعضا را اینجا می شناسم و از داشتن ما در اینجا بسیار هیجان زده هستند. می دانم که آنها مدت زیادی است که تلاش می کند مسابقات گلف زنان برگزار کند. “

الکس ، که در دوران دبیرستان در کوهستان ریج درس می خواند ، این مسابقات را فرصتی عالی برای گلف زنان نامید زیرا ما در هیچ یک از آن ها برتری نداشتیم. [older] زمین های گلف ”

الکس ادامه داد: “بسیاری از این دوره های کلاسیک برای بچه ها خیلی کوتاه است و مطمئناً برای ما خیلی کوتاه نیست ، و مکانهای عالی هستند.” “من فکر می کنم ما باید از این مزیت به عنوان یک مزیت برای بازگشت به برخی از مکان هایی که مسابقات بزرگ در آن برگزار می شود ، استفاده کنیم و واقعاً نیازی به نگرانی در مورد طول نیست ، زیرا در طولانی ترین مدت زمان هنوز هم خیلی زیاد است. آرزوی ما را دارد. ”

الکس انتظار نمرات زیادی در این هفته نداشت ، به ویژه با باران اخیر که مسیر را آلوده کرده و باعث طولانی شدن بازی شد.

او می گوید: “اگر این هفته امتیاز بسیار پایینی را ببینم ، شگفت زده می شوم.”

نلی کردا می گوید: “او مطمئناً به دلیل شرایط سخت سبز و طول بازی ، مانند بازی پیشرو بازی می کند.”

“این دوره واقعا در شرایط خوبی است. … [It] انپی پارک گفت: “به نظر می رسد یک زمین گلف بزرگ است.”

بلیط های مسابقات همچنان در دسترس است و فرصتی عالی برای دیدن بهترین بازیکنان جهان از نزدیک است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *