نیویورک گزارش جامع تقویت کننده واکسن COVID را ارائه می دهد ، اما آیا به آنها نیاز است؟


بر اساس پیشنهادی که دولت فدرال چهارشنبه اعلام کرد ، شهر نیویورک در حال آماده سازی واکسن های تقویت کننده واکسن COVID-19 است که ماه آینده در دسترس خواهد بود.

برنامه فعلی شامل دوزهای سوم برای دریافت کنندگان قبلی واکسن Pfizer-BioNTech یا Moderna است. دکتر ویوک مورتی ، جراح عمومی ایالات متحده گفت افرادی که هشت ماه قبل دوزهای دوم خود را دریافت کرده اند ، اولین افرادی هستند که به طور مداوم در صف هستند.

در نشست مطبوعاتی روزانه خود ، شهردار بیل دی بلاسیو و مقامات بهداشتی به نیویورکی ها اطمینان دادند که شهر از 20 سپتامبر ، تاریخ شروع پیشنهاد شده برای راه اندازی ، بیش از دوزهای کافی خواهد داشت. اداره کل داروها و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هنوز این طرح جامع را تصویب نکرده اند.

به گفته دکتر تد لانگ ، یکی از مقامات ارشد شبکه بیمارستان های عمومی شهر که همچنین رئیس آزمایش و ردیابی نیویورک است ، در حال حاضر ، وزارت بهداشت شهر نیویورک دارای 750،000 دوز با ظرفیت سفارش سریعتر است.

مانند راه اندازی اولیه دسامبر گذشته ، اولویت با مراقبت های بهداشتی و کارکنان خانه سالمندان و همچنین افراد مسن خواهد بود. افراد دارای نقص ایمنی واجد شرایط دریافت واکسن تقویت کننده بودند ، اما حداقل یک میلیون آمریکایی قبلاً از طریق درخواست های غیر رسمی قبل از تغییر سیاست ، عکس های اضافی دریافت کرده اند.

شهردار بلاسیو گفت: “ما در حال انبار کردن واکسن ها هستیم زیرا می دانیم که این احتمال وجود دارد.” “ما قطعاً هم واکسن را داریم و هم توانایی تحویل آن را داریم.”

این تصمیم فدرال پس از مطالعات متعددی که در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها و توسط محققان بهداشت از چندین ایالت انجام شد ، گرفته شد. گزارشات منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد که اثربخشی واکسن در برابر عفونت های عمومی شروع می شود اما با گذشت زمان کاهش می یابد. یک مطالعه در نیویورک نشان داد که شانس این حفاظت از 92 to به 80 fell در بهار امسال کاهش یافته است زیرا نوع دلتا شروع به افزایش کرده است ، در حالی که یک مطالعه سراسری در مورد سالمندان ساکن در خانه های سالمندان 74 تا 53 درصد در طول ماه مارس کاهش یافته است. تا اوایل مرداد

به طور مشابه ، تحقیقات ملی محافظت تقریبا مطلق در برابر بیماری های جدی در ابتدای واکسیناسیون نشان داده است ، مشابه آنچه در آزمایشات بالینی و مطالعات دنیای واقعی مشاهده شده است. اما دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل بیماری های مرکزی ، گفت که نظارت مداوم بر 4000 کارمند بهداشت ، نجات غریق و دیگر کارگران خط مقدم نشان می دهد که اثر واکسن در برابر هر دو عفونت عمومی کاهش می یابد. ه بیماری علامتی

والنسکی درباره داده های اولیه ، که در 6 اوت به روز است ، گفت: “از 92 درصد قبل از دلتا تا 64 درصد با دلتا.” “به طور خاص ، این تجزیه و تحلیل هیچ تفاوت زمانی را نشان نمی دهد ، و نشان می دهد که اثربخشی آن در مقایسه با دلتا کاهش می یابد ، صرف نظر از زمان واکسیناسیون.”

والنسکی افزود داده های بیشتری هفته آینده منتشر خواهد شد.

وی گفت: “اگرچه واکسن های ما به خوبی برای جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان کار می کنند ، اما شاهد شواهدی از کاهش اثر واکسن در طول زمان و در برابر نوع دلتا هستیم.” “علاوه بر این ، گزارشات همکاران بین المللی ما ، از جمله اسرائیل ، نشان می دهد که خطر ابتلا به بیماری های جدی در میان افرادی که زود واکسینه شده اند افزایش می یابد. با توجه به این شواهد ، ما نگران هستیم که حفاظت قوی فعلی در برابر عفونت های جدی ، بستری شدن و مرگ در ماه های آینده کاهش یابد.” به

مقامات بهداشتی فدرال برنامه تقویت کننده ای را برای افرادی که واکسن COVID-19 را از جانسون و جانسون دریافت کرده اند اعلام نکرده اند ، اگرچه جراح عمومی مورتی در توئیتی اعلام کرد که احتمالاً وارد خواهد شد. داده های بیشتری باید قبل از ارائه توصیه جمع آوری شود ، زیرا تک عکس جانسون و جانسون در مارس 2021 پس از رقبای خود تأیید شد و با تأخیر در تولید مواجه شد.

در طول کنفرانس مطبوعاتی شهردار ، مقامات بهداشت استدلال کردند که شهر زیرساخت های قوی برای واکسیناسیون ایجاد کرده است. او مدتهاست که از برنامه واکسیناسیون خانگی شهر نیویورک و همچنین بیش از 30 کلینیک سیار نام می برد. وی گفت: “ما تا 20 سپتامبر آماده خواهیم بود.”

دکتر جی وارما ، مشاور ارشد بهداشت عمومی بلاسیو ، افزود که عرضه بسیار زیاد خواهد بود تا شهر مجبور نباشد بین اولین عکس ها و تقویت کننده ها یکی را انتخاب کند. او گفت: “اینجا در نیویورک ، این یک انتخاب نیست ، مشکلی نخواهد بود.”

اما همه کارشناسان با طرح دولت فدرال برای توزیع شات های تقویت کننده به عموم مردم موافق نیستند.

دکتر سلین گوندر ، متخصص بیماریهای عفونی در بیمارستان بلوو و مشاور سابق بهداشت عمومی رئیس جمهور بایدن ، اعتراض خود را به نیویورک تایمز و بعداً در توییتر اعلام کرد.

وی در توئیتی نوشت: “من فوریت دادن دوزهای اضافی واکسن کووید در حال حاضر به مردم عادی را درک نمی کنم.”

او گفت که شواهد تا کنون تنها از توانمندسازی افراد دارای نقص ایمنی ، ساکنان خانه سالمندان و افراد بالای 80 سال پشتیبانی می کند.

اخبار منتشر می شود که یک تقویت کننده واکسن در ماه آینده در دسترس خواهد بود زیرا شهر همچنان با ترکیبی از دستورات و انگیزه ها تلاش می کند تا ساکنان بیشتری را متقاعد کند تا اولین تزریق خود را انجام دهند. تا به امروز ، تنها 57 درصد از ساکنان شهر نیویورک کاملاً در برابر این ویروس ایمن شده اند.

روز سه شنبه ، شهر نیویورک شروع به انجام آزمایش واکسیناسیون برای فعالیت های داخلی در انواع مراکز غذا و سرگرمی ، از جمله رستوران ها و بارها ، سالن های بدنسازی و موزه ها کرد.

در آستانه اولین روز مدرسه در 13 سپتامبر ، شهردار بلاسیو از کمپین آگاهی عمومی چهارشنبه برای واکسیناسیون کودکان بالای 12 سال خبر داد. این شهر در حال حاضر 250،000 تماس با والدین خود داشته و یک کمپین تبلیغاتی به 8 زبان را راه اندازی کرده است.

نیویورک لیستی از الزامات واکسن برای دانش آموزان مدارس دولتی دارد ، اما واکسن کرونا را شامل نمی شود.

شهردار گفت تا کنون 56 درصد از مردم نیویورک بین 12 تا 17 سال یا نزدیک به 300 هزار نوجوان در شهر واکسینه شده اند. داده ها بین افرادی که در مدارس دولتی یا خصوصی تحصیل می کنند تمایز قائل نمی شوند. قبل از همه گیری ، تقریباً یک میلیون دانش آموز در سیستم مدارس دولتی شهر ثبت نام کردند.

بلاسیو با بیان اینکه “واکسن برای کودکان زیر 12 سال نیز انتظار می رود در پاییز تایید فوریت های فدرال را دریافت کند ، گفت:” این زمان بسیار مهمی است. “

معلمان ، مانند سایر کارکنان شهر ، باید در اواسط سپتامبر واکسینه شوند یا آزمایشات هفتگی انجام دهند. د بلازیو در پاسخ به سوالی در مورد دستورالعمل مطلق معلمان بدون جایگزین آزمون ، گفت که با اتحادیه معلمان در حال مذاکره است اما از بیان اینکه آیا طرفدار چنین سیاستی است ، خودداری کرد. هر دو لس آنجلس و شیکاگو ، به ترتیب دومین و سومین ناحیه مدارس کشور ، به واکسن COVID-19 برای معلمان نیاز دارند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *