نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد افیونی - و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در اختیار دارد

نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد افیونی – و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در اختیار دارد


نیویورک یکی از ایالت هایی است که از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی سودهای نقدی هنگفتی دریافت می کند ، به لطف حل و فصل اخیر پرونده هایی که شرکت ها را متهم به دامن زدن به اعتیاد و بحران مصرف بیش از حد آمریکا کرده است.

مجموع شهرک ها تا کنون حدود 1.5 میلیارد دلار بوده است و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته تور خود را در سراسر ایالت آغاز کرد تا اعلام کند که هر سایت چقدر می تواند دریافت کند و به شهر نیویورک بین 140 تا 257 میلیون دلار وعده داد.

این بودجه با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده به ثبت رسیده است – مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در سراسر کشور 69،000 مرگ ناشی از مواد افیونی را در سال 2020 ثبت کرده است. حداقل 4،289 مورد مرگ ناشی از مواد افیونی در New رخ داده است. ایالت یورک بخش بزرگی از شهر ، حدود 1800 نفر را شامل می شود که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالت برنامه هایی را برای این صندوق های تسویه حساب قبل از استعفای او در آگوست ارائه کردند. Cuomo قانونی را امضا کرد که می خواهد پول را به صندوق تسویه مواد افیونی واریز کرده و برای خدمات درمان اختلال مصرف مواد از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد. صندوق ها باید وجوه دولتی موجود را تقویت کنند نه اینکه آنها را جایگزین کنند.

اما سیاست ها و برنامه های خاصی که دولت تأمین می کند هنوز مشخص نیست. دفتر دادستانی کل WNYC/Gothamist تأیید کرد که یک هیئت مشورتی که قرار است بر این تصمیمات نظارت کند در حال شکل گیری است. فرماندار کتی هوخول ، قانونگذار ایالت و سایر نهادها مسئول تعیین هیئت مدیره هستند و “امیدوارم [be] سخنگوی شرکت گفت. زمان در حال اتمام است تا هیئت مشورتی توصیه هایی برای تخصیص بودجه ارائه دهد ، که قرار است تا اول نوامبر این کار را انجام دهد.

بنابراین ، WNYC/Gothamist با برخی از حامیان پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد مخدر در مورد آنچه که آنها معتقدند باید اولویت اصلی تامین مالی باشد تماس گرفته است.

پایان دادن به دوران کمیابی

یاسمین بودنلا ، هماهنگ کننده کمپین سیاست مواد مخدر Vocal-NY ، می گوید: “این استدلال در دوران Cuomo که ما هیچ پولی نداریم ، که تحت ریاضت اقتصادی عمل می کنیم ، اکنون به دلیل رهبری دادستان کل تیش جیمز مشکوک است.” به “دیگر دلیلی وجود ندارد که این حوزه از سلامت عمومی گرسنه بماند.”

بودنلا و دیگر حامیانش می گویند کاهش آسیب به طور کلی مدت زیادی است که تأمین نشده است ، اما همه گیری این مشکل را تشدید کرده است.

بودنلا گفت: “یکی از موارد مهمی که ما خواستار آن هستیم گسترش سریع و فوری زیرساخت های کاهش آسیب است که شامل برنامه های خدمات تزریق می شود.”

سازمانهای مردمی محلی یا غیر انتفاعی معمولاً آنهایی هستند که مستقیماً از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگهای تمیز ، اطلاعات در مورد مصرف ایمن داروها ، نوارهای آزمایش مواد مخدر و نالوکسان جلوگیری از مصرف بیش از حد استفاده می کنند.

کریستن جایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز اقدامات حقوقی می گوید: “وقتی ما در شرایط بحرانی فعلی هستیم ، اینها چیزهایی هستند که ما واقعاً باید روی آنها تمرکز کنیم.”

برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند ، سال گذشته از پرداخت های خود عقب افتاده اند زیرا دولت در طول همه گیری با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم کرده است. برخی نیز کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی را تجربه کردند.

جویس ریورا موسس و مدیرعامل St. زاویه کاهش آسیب آن در برانکس. این شهر در سالهای اخیر به دلیل داشتن بالاترین میزان مرگ ناشی از مصرف بیش از حد مواد افیونی در شهر با استاتن آیلند رقابت کرده است. ریورا گفت که بودجه باید برای استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق آسیب دیده در اولویت باشد.

او گفت: “من فکر نمی کنم Bronx هیچ وقت برای هیچ تأمین کننده ای اولویت ندارد.” “ما هر چیزی را که بدست می آوریم بزرگ می کنیم.”

ریورا گفت که از تعهد دولت برای انتقال پول تسویه به آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما گفت نوعی آموزش ضروری است و بر اطلاعات بیش از پرهیز تأکید می کند.

ریورا گفت: “ما به برنامه های آموزشی نیاز داریم که با استفاده از دانش مبتنی بر علم و دانش اجتماعی به مواد مخدر بپردازند تا واقع بینانه تر عمل کنیم.”

رفع موانع درمان

طرفداران می گویند که این بودجه همچنین باید به منظور افزایش دسترسی به بوپرنورفین باشد – دارویی که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد مخدر که از خروج آنها جلوگیری می کند ، استفاده کنند. بهبود دسترسی به احتمال زیاد به معنای اختصاص پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، برنامه بیمه درمانی دولتی برای نیویورکی های کم درآمد است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلال مصرف مواد افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های مختلفی قرار گرفته است ، تا حدی به دلیل نگرانی در مورد بیرون آوردن آن در خیابان و به دلیل انگ ننگ به ایده جایگزینی آن. مخدر برای دیگری به

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که مانع دسترسی به بیمه گذاران خصوصی می شود تا از ارائه خدمات درمانی قبل از تجویز بوپرنورفین به تأیید قبلی برخوردار شوند. چنین الزامی می تواند مراقبت را در یک لحظه حساس برای فردی که به دنبال درمان است به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل را تحت Medicaid ممنوع می کرد.

کوئوم سپس در ژوئن سال جاری پیش از ترک سمت ، لایحه مشابهی را برای گسترش دسترسی قانونگذاران امضا نکرد. در همین حال ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای تأیید شده برای برنامه های Medicaid را تهیه کرده است که در این ماه اعمال شد و سه نوع بوپرنورفین را به عنوان “ترجیح داده نشده” طبقه بندی کرد ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تایید قبلی دارند.

بودنلا گفت ، این تغییر دسترسی برخی بیماران را به داروهای خود متوقف کرده است.

وکلا از هوچول می خواهند که این قانون را امضا کند ، که پس از 90 روز به اجرا در می آید و یک فرمان اجرایی مبنی بر لغو تأیید قبلی درمان با کمک دارو که بلافاصله مثر واقع می شود ، صادر می کند.

هوچول این مشکل خاص را در نظر نگرفت ، اما اخیراً مدارک اضافی و تأخیر در پیش نیاز مجوز از شرکت های بیمه را که می تواند باعث آن شود ، تصدیق کرد. به عنوان بخشی از تلاش برای رفع کمبود کارکنان بیمارستان ناشی از دستورالعمل واکسن COVID-19 ایالت ، انجام برخی از اقدامات پزشکی به مدت 30 روز متوقف شده است.

هوچول این هفته لایحه جداگانه ای را برای گسترش دسترسی به درمانهای دارویی مانند بوپرنورفین در زندانها و زندانها امضا کرد. طرفداران خوشبین هستند که هوچول ، که به عنوان معاون فرماندار ، گروه ویژه ای را در زمینه اعتیاد به مواد افیونی رهبری کرده است ، به کاهش سیاست های بیش از حد در سراسر ایالت کمک می کند.

خایکین گفت: “بسیاری از افراد با اختلال مصرف مواد در سیستم اصلاحی سروکار دارند که به آنها دارویی داده نمی شود.” در جامعه.

او گفت: “این زمان بسیار ضعیف است.”

Trust Opioid Trust نیویورک همچنین می تواند سایر چالش های بیمه ای افراد را که هنگام پیوستن به برنامه های درمان دارویی با آنها روبرو می شوند ، برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر انواع مراقبت های پزشکی است. جایکن پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، برنامه مدافع دولت که به مردم در حل مشکلات دسترسی به چنین مراقبت هایی کمک می کند ، ارائه کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت شهر نیویورک گفت که مناطق در مورد روند تخصیص بودجه از برنامه شهرک سازی مبهم هستند. از سال 2022 ، هر منطقه در نیویورک که وجوه دریافت می کند باید نحوه استفاده از این وجوه را در 1 نوامبر گزارش دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *