نیکس را به سطح بالاتری برسانید

نیکس را به سطح بالاتری برسانید


زمان کافی است تا بتوانیم کار سال گذشته تام تیبودو با نیکس را به درستی در نظر بگیریم. و اگر چیزی می شد ، اکنون بلندتر و قوی تر از بهار طنین انداز شد. حقیقت این است که او متعلق به هوای کمیاب ، در گروهی منحصر به فرد از دستاوردهای مربیگری نیویورک است.

در واقع تنها دو مثال وجود دارد ، در کل تاریخ ورزش های حرفه ای در شهر ما ، حلقه ای مشابه آنچه که تیبودو در سال گذشته انجام داد ، و نیکس را به رکورد 41-31 رساند ، تنها رکورد چهارم در 20 سال گذشته ، فقط بار دوم آنها بیش از .500 را در آن زمان دو رقمی کردند.

جیل هاجز در آن عکس تیمی. هنگامی که او متس را قبل از فصل 1968 هدایت کرد ، تاریخ حق رای دادن با دلقک ها و دلقک ها پر شد. میانگین رکورد متس در سالهای 1962-1967 54-108 بود. سیلی همه جا بود. به محض شروع به کار ، از هاجز پرسیده شد که آیا فکر می کند می تواند ظرف پنج سال Mets را به 0.500 برساند.

او گفت: “من جاه طلبی هایی بالاتر از این دارم.” و در حالی که مهندسی یک معجزه در سال 1969 دو سال به طول انجامید ، رکورد 73-89 که مت در سال 68 متقاعد شده بود ، به خودی خود بسیار چشمگیر به نظر می رسید ، این یک استخراج سرسخت از یک وحشیانه بود. تاریخ. آن سال ، همانطور که تام سیور بعداً گفت ، “ما یک تیم بیس بال شدیم و کمدین بدی نبودیم. به هیچ وجه جیل این اجازه را نمی دهد.”

بیل پارسلز در آن عکس تیمی. هنگامی که او در فوریه 1997 توسط جت ها استخدام شد ، جت ها در هر کمدی مثل مت 60s کمدی بودند و رکورد غم انگیز 1-15 را در 1996 به دست آوردند و تقریباً یک دهه رکود مستمر ، سابقه دیستوپی. بازیگران و فوتبال بدتر.

تام تیبودو
تام تیبودو
کوری سیبکین

پارسلز در آن روز گفت: “چالش قهرمانی در اینجا است.”

او هرگز به آنجا نرسید ، اما یک سال بعد 1-15 نتیجه 9-7 ، سپس 12-4 و در عرض 30 دقیقه از بازی Super Bowl بود. اما این اولین سالی بود که در هفته پایانی فصل در دیترویت تلخ به پایان رسید (به نسخه نسخه سری هاکس فکر کنید) که شاید بهترین بازی در دوران حرفه ای پارسلز باشد.

این جایی است که شاهکار Thibodeau متعلق به 2020-2021 است ، در کنار این دو تحول حماسی (قفسه دیوی جانسون و مت 1984 می توانند در پیوستن به آنها حرفی داشته باشند ، اما این تمام است). این همان حفره ای بود که نیکس اشغال کرده بود و شرایط آنها چقدر وخیم بود. در یک فصل لاغر ، Thibodeau کل داستان را تغییر داد. سال خیلی خوبی یود.

و برای ظاهر شدن چه می کنید؟

آر جی بارت چند روز پیش در پاسخ به این پرسش که آیا پیام یا رویکرد تیبودو به هر حال با سال دوم تحصیلی تفاوت دارد ، می گوید: “همیشه ، اول دفاع است.” برای او. این پیام بود. این چیزی است که ما را در پایان روز به دست می آورد ، به ما کمک می کند تا به سطحی برسیم که می خواهیم به آن برسیم. اشتراک گذاری توپ توپ را حرکت دهید.

سال دوم می تواند مقایسه ای با پارلزهای Hodges ’68 و 97 باشد. البته گرد و خاک پری ها در متس غرق می شد. هواپیماها توسط وینی تستاورده تجدید شده به لبه پرتگاه منتقل شدند. نیکس ها می توانستند اندکی از آنچه متس در سال 69 داشت استفاده کنند و شاید بتوانند از کمبا واکر برای کارگردانی بازگشت وینی موجو استفاده کنند.

تام تیبودو در سال دوم رژیم خود به نظر می رسد که جولیوس رندل و بقیه نیکس را به اوج جدیدی برساند.
تام تیبودو در سال دوم رژیم خود به نظر می رسد که جولیوس رندل و بقیه نیکس را به اوج جدیدی برساند.
NBAE از طریق Getty Images

اما واقعیت تلخ این است: آنها امسال می توانند بسیار بهتر از سال گذشته باشند و بیشترین پیروزی را نخواهند داشت و در جدول رده بندی به پایان نمی رسانند. این یک واقعیت ساده در یک کنفرانس شرقی است که انتظار می رود بسیار عمیق تر شود حتی اگر دو سوم تیم های نخبه (در بروکلین و فیلی) در حال حاضر دچار آشفتگی های مختلفی باشند.

هیچ کدام از اینها برای تیبودو اهمیتی ندارد ، جای تعجب نیست. برای سرعت اولیه خود انتظار دوره مهلت ندارد.

او گفت: “هر سال شما از ابتدا شروع می کنید.” “آنچه سال گذشته اتفاق افتاد ، سال گذشته بود. شما باید از نو شروع کنید ، مبانی خود را در حمله و دفاع بنا کنید. و هر روز به ساخت خود ادامه می دهید.”

نیکس الفرد پایتون را از دست خواهد داد (که در اکثر سالها تا دیر وقت شکست خورد) و رجی بولاک ، اما آنها در واکر و ایوان فورنیر تبلیغاتی داشته اند. اما هر کس دیگری که سال گذشته زیر نیکس به پایان رسید می تواند در مورد ارتقاء اساسی نیز صحبت کند. آنها در پیش فصل خوب به نظر می رسیدند.

تیبودو گفت: “اما تنها چیزی که اهمیت دارد این است که مطمئن شویم وقتی توپ در بیستم بالا می رود” – شب افتتاحیه ، سلتیکس در پارک است – “شما آماده اید.”

نیکس آماده خواهد بود و Tebodo مانند همه مشتاق است که ببیند سال دوم چه چیزی را به ارمغان می آورد. وزنه برداری سال گذشته حماسی و تاریخی بود. این بار شاید سنگین تر باشد.

او گفت: “من واقعاً از این گروه خوشم می آید.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *