هدف دشمن از بین بردن اعتماد و اطمینان مردم به نظام جدید است.


به گزارش خبرنگار فارس از نیشابور، مدیرکل حراست استانداری خراسان رضوی، محمدرضا دبیری ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نیشابور که در سالن شهید ابید فرمانداری این شهرستان برگزار شد، پیروزی انقلاب را پس از بیش از چهل سال عنوان کرد. تهدیدات گسترده ای از سوی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است، ما تجربه کرده ایم، اما به برکت رهبری امام خمینی (ره)، حاکمیت ولایت و حضور مردم، دشمن قاطعانه شکست خورد. در میدان و ما همیشه در میدان پیروز بودیم.

وی تصریح کرد: تهدیدهای دشمنان برای نظام گران تمام شد، اما نظام به دسیسه ها و تهدیدهای آنان با قدرت و هوشمندی پاسخ داد و آنان را بیش از پیش منزوی کرد.

مدیرکل حراست استانداری خراسان رضوی گفت: امروز جنگ با استکبار در عرصه اطلاعاتی و میدانی در حوزه برخورد با سرویس‌های اطلاعاتی و گروه‌های بیگانه ضد انقلاب که مأموریت‌های نیابتی دولت را انجام می‌دهند، اهمیت بیشتری یافته است.

وزیر جنگ اقتصادی در کنار تحریم های سرکوبگرانه و راهبرد تسریع زیرساخت های جنگ سایبری را از دیگر عرصه های مبارزه با دشمنان برشمرد و افزود: در عرصه سایبری، تولید محتوا و شبکه های ارتباطی و مخابراتی موانع دیگری نیز بر سر راه آن وجود دارد. ایمنی کارها دسته‌بندی‌هایی از تهدیدات، که باید با نهایت احتیاط برخورد شود، اما مدیران باید امنیت شبکه را جدی بگیرند تا از هدف قرار گرفتن دشمنان جلوگیری کنند.

وی گشودن جبهه های متعدد توسط نظام سلطه با استفاده از جنگ های ترکیبی و شبکه های اجتماعی را یکی دیگر از اهداف دشمن خواند و تاکید کرد: همه این اقدامات و اقدامات تشدید کننده مشکلات داخلی و بی ثباتی کشور است.

مدیر کل حراست استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن برای رسیدن به اهداف خود از هر نوع هجمه ای استفاده می کند، گفت: برای مقابله با هجمه دشمن باید مبانی دینی خود را سست کنیم، نباید اجازه داد زیرا اگر این اتفاق بیفتد. سایر بخش ها از جمله اقتصادی، فرهنگی و غیره نیز تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

دبیری اذعان داشت: در دهه امر به معروف و نهی از منکر که منطبق بر ایام عاشورا است، دشمن از تمام ظرفیت های رسانه ای خود برای تولید مطالبی با هدف تضعیف اعتقادات دینی استفاده کرده و فرهنگ عاشورا تقدیس می شود تا آسیب وارد شود. ایمان مردم فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت عمومی.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همچنان در شیوع بیماری های عفونی از جمله سویه Omicron و سایر بیماری ها از جمله وبا، سرخک، تب دنگی و غیره از طریق کشورهای همسایه با خطرات بهداشتی مواجه هستیم، گفت: 6. شهرهای ما قرمز کرونا هستند. لذا با توجه به شدت شیوع این بیماری ها، تشییع پیکر مطهر حسینی باید با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و با توجه به دستورات ستاد مقابله با کرونا استان و مجالس بهداشت و سلامت برگزار شود. ناظران مؤسسات مذهبی همکاری اجباری است تا سلامت مردم به خطر نیفتد.

در پایان این جلسه احمد شفیع به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیشابور معرفی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.