هدف گتی پنسند برای رقابت در لیگ برتر والیبال/لیگ زشت: ما ظرفیت لازم برای فراهم کردن زمین را نداریم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سعید آثیلی ضمن تشریح وضعیت تیم گتی پسند اصفهان گفت: تمرینات خود را از دو ماه پیش آغاز کردیم و شرایط تیم خوب است. 60 درصد بازیکنان ما بومی هستند. برخی از بازیکنان مصدومیت جزئی دارند اما مشکلی برای حضور در مسابقات وجود ندارد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تمامی بازیکنان با سلامت کامل در مسابقات شرکت کنند، افزود: این روزها درگیر دیدارهای تدارکاتی هستیم و دو تاریخ بازی با تیم سپاهان و یک بازی با چادر ملو اردکان داریم. دو بازی دوستانه با تیم سایپا برگزار کرده ایم و این هفته یک بازی با تیم شهداب برگزار می کنیم تا برای لیگ برتر آماده شویم.

گیتی پسند سرمربی تیم والیبال اصفهان از برگزاری 1401 مسابقه لیگ برتر در چهار سالن یاد کرد و گفت: باید از سال گذشته این موضوع را به تیم ها اطلاع می دادند چرا که به تازگی از لیگ دسته اول صعود کرده ایم. لیگ برتر و شرایط باید به گونه ای باشد که اسپانسرها تمایل به هزینه و حضور در لیگ برتر داشته باشند. سالن ما 80 درصد برای مسابقه آماده است، اما کفپوش هزینه زیادی می خواهد و در حال حاضر توان مالی آن را نداریم.

وی با تاکید بر اینکه تیم هایی که به تازگی وارد سوپرلیگ شده اند باید مورد حمایت قرار گیرند تا دچار دلسردی نشوند، تصریح کرد: درست است که کف سازی برای سلامتی بازیکنان مهم است اما باید آمادگی پیش بینی را داشته باشیم. هزینه ها و هزینه آن را پرداخت کنید. این موضوع می تواند در سال آینده اجرایی شود تا تیم ها با آمادگی کامل در لیگ برتر 1402 شرکت کنند.

اوگلی افزود: نمی توان گفت باشگاهی به دلیل نداشتن توان مالی در مسابقات شرکت نکند. تماشاگران سرمایه بازی هستند و سپاهان به لیگ دسته اول رفته و به این ترتیب شهری از نظر تیمداری بلاتکلیف می شود. البته اگر بحث ورزشگاه حل شود امسال با توجه به حضور تیم های لیگ برتری پویایی خواهیم داشت. هدف ما ماندن در لیگ است اما اجمالی هم از پلی آف داریم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.