هریس در حالی که مقامات در مورد مهاجرت با مکزیک ملاقات می کنند از نانوایی Tonnie's Minis در نیوآرک دیدن می کند

هریس در حالی که مقامات در مورد مهاجرت با مکزیک ملاقات می کنند از نانوایی Tonnie’s Minis در نیوآرک دیدن می کند


کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، “تزار مرزی” دولت بایدن ، از اجناس در نانوایی نیوجرسی در روز جمعه نمونه گرفت – در حالی که سایر مقامات کاخ سفید در تلاش برای مقابله با بحران مهاجرت غیرقانونی جاری با همتایان مکزیکی خود ملاقات کردند.

وقتی در نیوآرک توقف کرد ، هریس در گاردن ایالت بودجه 3.5 تریلیون دلاری رئیس جمهور بایدن و پرداخت واکسن COVID-19 را تبلیغ می کرد.

رئیس جمهور هریس 24 مارس را به عنوان شخص کلیدی در مذاکرات دولت با مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی درباره کند شدن موج مهاجران غیرقانونی از مرز ایالات متحده انتخاب کرد.

بایدن در آن زمان گفت: “وقتی صحبت می کنید ، به جای من صحبت می کنید.” “شما مجبور نیستید با من تماس بگیرید. او می داند که چه کار می کند ، و امیدوارم بتوانیم ادامه دهیم.”

با این حال ، به استثنای سفر سنگین به مکزیک و گواتمالا در اوایل ماه ژوئن و یک سفر کوتاه به ال پاسو در پایان همان ماه ، هریس علناً از این موضوع صرف نظر کرد – آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی را به عنوان چهره مهاجرت دولت ترک کرد. سیاست های.

سناتور کوری بوکر (سمت چپ) به معاون رئیس جمهور هریس در بازدید از نانوایی پیوست.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مایورکاس و دادستان کل کشور مریک گارلند از جمله گروهی از مقامات عالی رتبه آمریکا به سرپرستی آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه بودند که روز جمعه با مقامات مکزیکی دیدار کردند.

بلینکن قبل از رهبری بقیه هیئت با دیگر مقامات مکزیکی به رهبری مارسلو ابرارد ، وزیر امور خارجه ، با رئیس جمهور آن کشور ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، دیدار کرد.

بلینکن ، در یک کنفرانس خبری با ابرارد ، مذاکرات را “سازنده” خواند و توضیح داد که این گروه بر سه موضوع اصلی مربوط به ایالات متحده ، مکزیک و مرزهای مشترک آنها تمرکز کرده است. این مسائل عبارت بودند از: سلامت و ایمنی شهروندان هر کشور. مبارزه با قاچاق مواد مخدر ، سلاح و مردم ؛ همکاری در توقف پولشویی و همکاری برای تحقیق و تعقیب فعالیتهای جنایی سازمان یافته.

وزیر امور خارجه گفت که می خواهد ایالات متحده و مکزیک نه تنها برای “مدرن سازی اجرای قانون ، بلکه برای پیشبرد سلامت عمومی ، حاکمیت قانون و فرصت های اقتصادی گسترده” با یکدیگر همکاری کنند.

این سفر در حالی صورت گرفت که واشنگتن اگزامینر گزارش داد که مقامات آمریکایی در حال ردیابی نزدیک به 20000 مهاجر هاییتی هستند که در کلمبیا گردهم آمده اند و تصور می شود خود را برای شتابزدگی به مرز آماده می کنند.

حتی در نیوجرسی ، هریس نمی توانست به طور کامل از مسئله مهاجرت فرار کند.

NJ.com گزارش داد که نزدیک به 30 مهاجر و دانشجوی غیرمجاز در خارج از مرکز مراقبت از کودکان که هریس در لیتل فالز از آنها بازدید کرده بود ، تظاهرات کردند و لایحه هزینه های هنگفت اجتماعی را که توسط کاخ سفید و دموکراتهای چپ حمایت می شود ، پرداخت کردند.

تظاهرکنندگان از معاون رئیس جمهور خواستند تا از راه شهروندی در قوانین پیشنهادی حمایت کند. نماینده مجلس دو تلاش سناتورهای دموکرات برای افزودن چنین زبانی را رد کرد.

هریس ، معاون رئیس جمهور ، هنگامی که در یک گودال پس از گشت و گذار در محل واکسن COVID-19 در نیوجرسی ، در گودالی مکث می کند ، صحبت می کند.
معاون رئیس جمهور هریس در حالی که پس از بازدید از سایت واکسن COVID-19 در نیوجرسی در یک گودال مکث می کند ، با یک دانش آموز صحبت می کند.
سازمان حفاظت محیط زیست

ماریانا ولاسکز ، سازمان دهنده اعتراضات به رسانه ها گفت: “من به عنوان یک کارمند مراقبت های اولیه بهداشتی در طول همه گیری ، همه روزه زندگی خود را در معرض خطر قرار می دهم تا به باز ماندن کلینیک بهداشت کمک کنم.” اما می ترسم از فرزندانم جدا شوم. نیوجرسی خانه من است. “

پس از خروج از مرکز مراقبت از کودکان ، هریس قبل از توقف در نانوایی Tonnie Minis به پیشنهاد سناتور کوری بوکر (D-NJ) ، شهردار سابق نیوآرک ، از سایت واکسن COVID-19 در کالج اسکس بازدید کرد.

به گزارش NJ.com ، هریس مقداری کیک مخملی قرمز ، برش های کیک هویج ، کیک نارگیلی و آناناسی و یک کیک اسفنجی با خامه شکلاتی خریداری کرد. فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، تصمیم گرفت با چهار نان براونی برود ، در حالی که یک رزروکننده گیاهخوار ترجیح داد از خوردن آن لذت نبرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *