هشدار/ قطع شدن پاوربانک 21 موسسه و بانک دولتی در کهگیلووا و بویراحمد


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، جمال معتم زاده در مرکز نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج گفت: متأسفانه امروز 21 دستگاه دولتی تدابیر لازم را برای نظارت بر الگوی مصرف انجام داده اند. هشدار به 14 سازمان دولتی و بانک و البته 7 قطعی برق دیگر.

وی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بر اساس دستورالعمل های سازمانی نسبت به هشدار و قطع برق مصرف کنندگان در ادارات دولتی و بخش خصوصی اقدام می کند. متاسفانه گاهی دیده می شود اداراتی که در چند روز اخیر اخطار کتبی دریافت کرده اند و یا برق آنها قطع شده است، همچنان از الگوی مصرف پیروی نمی کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: اخطارهای ادارات در آستانه قطعی برق، جهاد کشاورزی استان، اداره کل صمت استان، آب منطقه ای استان، استان مربوط به بهزیستی است. بخش امروز شنبه 13 تیرماه با استانداری اداره کل استاندارد استان دریافت شد. .

معتمدزاده گفت: اداره کل جهاد کشاورزی، اداره کل صمت، اداره کل آب منطقه ای، اداره کل بهزیستی، تامین اجتماعی سیسکات و اداره آب، راه و شهرسازی گچسران قطع شده اند. برای عدم رعایت الگوی مصرف.

وی یکی از مدیران مصرف کنندگان برق در ادارات دولتی، بانک ها و بخش خصوصی است که به الگوی مصرف برق توجه می کند تا برق آنها قطع نشود.

انتهای پیام/ 82024
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.