هفتمین دوره توانمندسازی هیئت ها و مدیران روزه داری در منزل برگزار می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، هفتمین دوره توانمندسازی مدیران هیئت ها و امامزاده های استان البرز با حضور 200 نفر از مدیران هیئت ها و امامزاده های خانگی با شعار «بسیج» زیر نظر سازمان بسیح مدگان و هیئت های مذهبی برگزار شد. هیئت نمایندگی «انقلاب» برگزار خواهد شد.

این دوره به همت سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و با حضور 200 نفر از مدیران هیئت ها و امامزاده ها در روزهای 21 و 22 آبان ماه برگزار می شود.

در این همایش حجت الاسلام ادیب یزدی، سید حسین مومانی و عباس حیدرزاده در موضوعاتی چون نقش و تأثیر نهادهای دینی و جهاد سخنوری سخنرانی خواهند کرد.

محوریت این کنفرانس 2 روزه

یوسف ارجونی رئیس سازمان بسیج مدگان کشور درباره محورهای این همایش گفت: این دوره با موضوعات نقش و تأثیر نهادهای دینی در تمدن نوین اسلامی، تبیین هیئت و جهاد، هیئت برگزار می شود. و ائمه انقلاب.سخنرانی و نقش در شرح گام دوم انقلاب.

وی درباره ضرورت و اهمیت این دوره گفت: یکی از مراکز دینی و فرهنگی جامعه اسلامی که افراد آگاهانه و بدون دعوت قبلی در آن شرکت می کنند، هیئت، نحوه تعامل و رفتار و نوع برنامه ها است. مدیران و دستان تمرین‌کنندگان شورای معارف دینی و اسلامی شنوندگان تأثیر زیادی دارد.

نیاز به آموزش مدیران و دستان تمرین‌کنندگان هیئت مدیره

وی بیان کرد: همچنین برخی نگرش های منفی و تمهیدات غیراصولی در هیئت مدیره به عملکرد مثبت هیئت مدیره و آموزش مدیران برای افزایش پیامدهای مثبت و کاهش پیامدهای منفی آسیب وارد کرده است. تمرین‌کنندگان هیئت ضروری است.

ارجونی اضافه کرد: از دیگر اهداف مهم برگزاری این دوره، تمرکز بر عملکرد هیئت ها، افزایش آگاهی های دینی و سیاسی در بین ارکان مختلف هیئت های مذهبی و تبعیت و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری است. را می توان ذکر کرد. .

وی در پایان اذعان داشت: برگزاری این همایش و کارگاه های آموزشی می تواند نقش موثری در توانمندسازی هیئت ها در مقوله های مختلف از جمله برجسته سازی فرهنگ انقلابی در هیئت های مذهبی، توسعه و توسعه بینش انقلابی در هیئت ها و همچنین شناخت اهداف و اهداف داشته باشد. نیت پلید دشمنان اسلام برای تضعیف و تخریب فرهنگ اهل بیت و تشیع.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.