هفت توصیه ای که باید قبل از مطالعه ساق پا گوش کنید

همه مدام می پرسند “آیا شلوارهای ساق شلوار واقعاً هستند؟” کسانی که عاشق شلوار ساق هستند با مسئولیت دفاع از آن روبرو هستند تا به این سوال آزاردهنده پایان دهند. آیا به شلوار لی علاقه مند هستید؟ در اینجا نکات و قوانین مفیدی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

1) قابلیت تنفس

هنگام انتخاب لباس ورزشی، بسیار مهم است که پارچه تنفس پذیر را در نظر بگیرید. چنین ماده ای به خنک نگه داشتن بدن در حین فعالیت های بدنی کمک می کند. یک ماده تنفسی یک قطعه راحت برای پوست است.

2) توانایی جذب رطوبت

یک ساق ورزشی خوب باید ظرفیت دفع رطوبت کافی برای نگه داشتن عرق داشته باشد و بدن را خشک و راحت نگه دارد. به این ترتیب، پارچه به بدنه نمی چسبد و باعث ایجاد پارگی نمی شود.

3) کمر بلند

جفت تمرینی عالی مانند پوست دوم است که حتی سخت ترین فعالیت های بدنی را آسان تر می کند. کمر بلند هنگام بلند کردن هالتر کمر یا لباس زیر شما را آشکار نمی کند. کمر بلند برای دوی سرعت، اسکات و برپی مناسب است.

4) طراحی بدون درز

ساخت و ساز بدون درز بدون درز یا بخیه است. لایه ای صاف و بدون پارگی ایجاد می کند که به بدن اجازه می دهد آزادانه خم شود.

5) نمودار اندازه

استفاده از راهنمای اندازه خوب است اما این کار را با مقداری نمک انجام دهید. نمودار اندازه معمولاً بر اساس اندازه جمعیت عمومی ایجاد می شود. هرکسی سایز بدنی منحصر به فردی دارد و تا آنجا که ساق‌های ساق ساخته می‌شوند، هیچ سایز یکسانی وجود ندارد. بنابراین، باید از راهنمای سایز تنها به عنوان مرجع استفاده کنید و بسته به طرح و پارچه ای که شما را خوشحال می کند، شلوار را انتخاب کنید.

6) قوانین مربوط به ساق برای کار

محیط های کاری در حال تکامل هستند و همچنین کد لباس نیز تغییر می کند. آیا می دانستید که شلوار ساق یک گزینه کارآمد است؟ اما لباس پوشیدن بی احتیاطی می تواند اعتبار شما را در محل کار از دست بدهد. قبل از اینکه لباس های راحت بپوشید، در اینجا قوانینی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

با سیاست های شرکت خود مشورت کنید: این در مورد کد لباس است.

ï‚· در محل کار شلوار ساق بدنسازی نپوشید: شلوار یوگا را با ساق شلواری اشتباه نگیرید.

از آشکار کردن باسن خودداری کنید: یک تاپ بلند اما رسمی، تونیک، کت ترنچ یا لباس بپوشید.

پارچه ضخیم را انتخاب کنید: پارچه شفاف فقط با نشان دادن نامناسب پوست شما را شرمنده می کند.

ï‚· لباس پوشیدن: با انتخاب لوازم جانبی که ظاهر شما را برجسته می کند از لباس پوشیدن خودداری کنید.

ï‚· شلوار ساق دار را به عنوان بوم با تاپ های بیانی بپوشید. تاپ های پیچیده ای که پوشیدن آنها دشوار به نظر می رسد، مناسب ترین لباس های ساق هستند. به عنوان مثال، یک سجاف ناهموار یا تریم توری به خوبی با ساق‌ها کار می‌کند.

تناسب فشرده سازی

ساق گلکسی در سایزهای مختلف موجود است. شما می توانید یک تناسب شل یا فشرده داشته باشید. لباس شل ظاهری گشاد دارد و ممکن است برای فعالیت های باشگاه مناسب نباشد. فشرده سازی پوست را محکم نگه می دارد و بنابراین برای ورزش کردن بسیار مناسب است زیرا حرکت آزاد را تسهیل می کند و از ساییدگی جلوگیری می کند.

بسیاری از فاکتورهای دیگر نیز وجود دارد که باید در ساق پا در نظر بگیرید. با توجه به گزینه های بی شمار موجود در بازار، انتخاب یکی از آنها سخت می شود، اما مهم ترین چیزها کیفیت، دوام و سبک است.