نشان قهرمان NYSS

همه ما باید برای تشویق و افزایش مشارکت در ورزش جوانان همکاری کنیم – اخبار و رویدادها


نوشته شده توسط ADM Brett P. Giroir ، MD ، معاون وزیر بهداشت و LCDR Katrina L.

امروز نزدیک به یک سال از راه اندازی استراتژی ملی ورزش جوانان (NYSS) می گذرد. این اولین نقشه راه فدرال بود که با هدف متحد کردن فرهنگ ورزش جوانان در ایالات متحده بر اساس یک چشم انداز مشترک انجام شد. این دیدگاه ، همانطور که در NYSS آمده است ، “این است که روزی همه جوانان فرصت ، انگیزه و دسترسی به ورزش را خواهند داشت – صرف نظر از نژاد ، قومیت ، جنسیت ، توانایی یا کد پستی.”

با وجود چالش های تاریخی سال گذشته با COVID-19 ، دفتر ما متعهد به اجرای NYSS و ارتقاء اهمیت و مزایای فعالیت بدنی منظم است. امروز ما NYSS Champions را راه اندازی می کنیم ، یک ابتکار مشارکتی برای شناسایی سازمان هایی که ورزش های جوانان را رهبری یا حمایت می کنند. امروز ما خوشحالیم که 42 سازمان اولیه را که حمایت خود را از ورزش جوانان و تعهد خود به چشم انداز NYSS نشان داده اند اعلام کنیم.

وب سایت ما یک نقشه تعاملی و اطلاعاتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان ها ارائه می دهد. ما بسیار هیجان زده هستیم که تعداد زیادی از آنها با جمعیت های محروم از جمله دختران ، اقلیت های نژادی و قومی ، جوانان از محله های کم درآمد و جوانان دارای معلولیت کار می کنند – همه گروه هایی که به احتمال زیاد به ورزش دسترسی ندارند. ما مشتاقانه منتظر گسترش فهرست قهرمانان NYSS و تشویق سازمان هایی هستیم که مایل به بهبود چشم انداز ورزش جوانان در ایالات متحده هستند تا به شبکه ما بپیوندند.

اگرچه این روزها ممکن است مشارکت در ورزش جوانان متفاوت به نظر برسد ، اما بسیاری از آنها راههای ابتکاری برای تقویت ارتباطات و حمایت از فعالیت بدنی پیدا می کنند. تابستان امسال ، دفتر پیشگیری از بیماریها و ارتقای سلامت (ODPHP) و شورای ورزش ، تناسب اندام و تغذیه رئیس جمهور (PCSFN) میزبان مجموعه ای از کارگاههای مجازی با بیش از 100 ذی نفع ورزش جوانان در مناطق مختلف کشور بودند. در طول این کارگاه ها ، ODPHP و PCSFN در مورد تأثیر COVID-19 بر ورزش جوانان اطلاعات بیشتری کسب کردند و شرکت کنندگان در مورد نحوه معرفی مجدد برنامه ها در پی همه گیری بحث کردند. شرکت کنندگان برای شناسایی راه حل هایی برای چالش هایی که با آن روبرو بودند ، همکاری کردند و متعهد به اقدامات خاص برای دستیابی به چشم انداز NYSS شدند. اگرچه هر منطقه با چالش های منحصر به فردی روبرو است ، اما سازمان های ورزشی جوانان در سراسر آمریکا با چالش های متداول زیادی روبرو هستند ، از جمله کاهش بودجه ، تغییر برنامه ، مشارکت جوانان و خانواده و پیروی از سیاست های مربوط به COVID. با وجود این چالش ها ، ما همچنین به طرز چشمگیری شنیده ایم که جوامع و سازمان ها متعهد به بازگرداندن برنامه های ورزشی ایمن ، سرگرم کننده ، فراگیر ، مناسب از نظر توسعه و در دسترس همه جوانان هستند.

سال گذشته ، شورای ورزش ، تناسب اندام و تغذیه رئیس جمهور شورای علمی را به عنوان یک کمیته فرعی شورا برای بررسی تحقیقات مربوط به ورزش جوانان فعال کرد. با تشکر از تلاش های آنها ، ما اکنون تصویری کاملتر از مزایای ورزش جوانان و شواهد مبتنی بر علم برای حمایت از اجرای NYSS داریم. منافع سلامت روانی برای جوانان مرتبط با مشارکت ورزشی از جمله مواردی است که شامل میزان کمتر اضطراب و افسردگی ، سطوح پایین تر استرس ، افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس ، کاهش خطر خودکشی ، کاهش مصرف مواد ، کاهش رفتارهای پرخطر است. و بهبود رفاه روانی و عاطفی برای افراد دارای معلولیت ، رضایت از زندگی را افزایش می دهد. اینها انواع مزایایی است که جوانان در حال حاضر برای کمک به آنها در برابر چالش های همه گیری COVID-19 مقاوم تر هستند. کار شورای علوم بر اهمیت ادامه کار ما برای اجرای NYSS تاکید می کند.

از شما دعوت می کنیم امروز (17 سپتامبر) راس ساعت 1 بعدازظهر برای تماشای نشست سالانه مجازی شورای رئیس جمهور تنظیم کنید ، درباره کارهای ما برای اجرای NYSS بیشتر بدانید و راه اندازی رسمی قهرمانان NYSS را بشنوید. پیش ثبت نام الزامی است. همچنین می توانید با دنبال کردن آخرین اطلاعات شورای رئیس جمهور و ODPHP ، از آخرین اطلاعات موجود در این زمینه مطلع شویدجاسازی توییتوجاسازی توییتدر توییتر.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *