همه یا هیچ چیز به شرطی علیه سلامت عمومی نزدیک می شود


ویرجینیای غربی ، یکی از فقیرترین ایالت های ایالات متحده ، با یک بحران دوقلو مواجه است: این منطقه هم مرکز بحران مواد افیونی آمریکا است و هم محل شیوع HIVبه اگر سیاستگذاران به علم نگاه کرده و به جای تحقیر آنها از ابتکارات موفق جلوگیری کرده اند ، وضعیت به ویژه غم انگیز است زیرا احتمالاً می توان از وضعیت اضطراری بهداشت عمومی جلوگیری کرد.

متأسفانه ، این فقط یک نمونه بارز از یک روند نگران کننده در سراسر جهان است. حتی در اروپا ، عموماً با دیدگاه بیشتری در مورد مسائل بهداشت عمومی ، قانونگذاران از عدم ادغام محصولات کم آسیب مانند سیگارهای الکترونیکی در تلاشهای خود برای حذف عادت دخانیات کوتاهی می کنند. ادعاها زندگی 700000 اروپایی در سال در همین حال ، کانادا بر این واقعیت متمرکز شده است که تبخیر یک ابزار ضروری برای دستیابی به تولید بدون دود است ، اما حتی در آنجا ، دولت های استانی و فدرال از تعهد خود در مورد استراتژی های کاهش آسیب با بودجه لازم حمایت نمی کنند. برای دستیابی به موفقیت واقعی ، سیاستگذاران باید با اولویت دادن به پیشرفتهای افزایشی و کاهش ریسک نسبت به انتظارات غیرواقعی ، رویکرد واقع بینانه و ظریفی نسبت به سلامت عمومی داشته باشند.

اپیدمی کاملاً قابل پیشگیری

در شهرستان کاناوا ، ویرجینیای غربی ، تعداد تشخیصهای جدید مثبت HIV مرتبط با دارو dobrou از سال 2019 تا 2020. سال گذشته ، 35 مورد تشخیص این شهرستان ، که مقامات حدس می زنند ، تنها نوک کوه یخ عفونت های اعلام نشده است که میزان موارد قابل رقابت در کلانشهرها 150 برابر بیشتر است. متاسفانه ، شیوع سریع بیماری تا حد زیادی نتیجه سیاست عمومی اشتباه است ، در واقع ، می توان این افزایش را در گناه از تبادل سوزن رسمی شهرستان در سال 2018.

چندین دهه تحقیقات نشان داده است که مبادله با سوزن از چندین طریق آسیب استفاده از مواد مخدر را کاهش می دهد: آنها شیوع بیماری هایی مانند HIV را کاهش می دهند ، مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد را کاهش می دهند و مصرف کنندگان مواد مخدر را برای درمان بیشتر می کند. با این حال ، مقامات ویرجینیای غربی با استدلال این که با وجود همه چیز ، مصرف مواد را تشویق می کند ، این مرکز را بستند پژوهش رد این نظریه سازمان های داوطلب سعی کردند این خلا را پر کنند ، اما یک لایحه جدید تصویب شده در اوایل این ماه عملیات آنها را مجبور کرد که از طریق تعداد معقول حلقه های قانونی پرش کنند. کارشناسان بهداشت عمومی نسبت به موارد بعدی هشدار داده اند: موجی ویرانگر از پیامدهای بهداشتی ، از جمله رشد تصاعدی موارد HIV.

فحاشی بی دلیل

موضع غیرقانونی قانونگذاران آمریکایی در مورد مصرف مواد مخدر با بسیاری از کشورهای اروپایی در تضاد است. به عنوان مثال پرتغال ، جرم زدایی شده در اختیار داشتن مقدار کمی دارو در سال 2001 و از آن زمان تا کنون کاهش چشمگیری در عفونت های HIV ، مصرف بیش از حد و جنایات مربوط به مواد مخدر رخ داده است ، در حالی که تعداد افراد به دنبال درمان سر به فلک کشید

اصرار پرتغال برای درمان سوء مصرف مواد به عنوان یک بیماری و نه به عنوان یک جنایت یک برنامه قدرتمند است که باید دنبال شود ، اما اروپا همیشه نگرش خود را در مورد کاهش آسیب نشان نمی دهد. برای مثال مصرف نیکوتین را در نظر بگیرید. اتحادیه اروپا دارد 12 بار هر دو افراد سیگاری و بخارپز ، اگرچه تمرین دوم بسیار ایمن تر است و در واقع نتایج قابل توجهی در کمک به ترک این عادت به طور کلی نشان داده است.

شکست سیاست گذاران اروپایی در حمایت از دستگاه های کاهش آسیب پیامدهای خطرناکی را به دنبال داشته است: تقریباً 59 درصد اروپایی ها به اشتباه ایمان داشتن سیگار کشیدن به اندازه سیگار کشیدن خطرناک است ، اگرچه مطالعات گسترده نشان داده است که سیگارهای الکترونیکی خطرناک هستند 95٪ مضر کمتر نسبت به محصولات دخانی معمولی علاوه بر این ، معلوم شد که آنها هستند دو برابر پول نقد با اجازه دادن به مردم برای ترک سیگار بیش از هر روش دیگری. فقط در سال 2017 ، او کار را تمام کرد 50 هزار انگلیسی او آخرین سیگار خود را با استفاده از بخار به عنوان یک وسیله انتقال حذف کرد.

با وجود این ، “طرح سرطان” اخیر اتحادیه اروپا استفاده از وسایل کاهش آسیب مانند سیگارهای الکترونیکی را شامل نمی شود. انتقاد شدید کارشناسان اعتیاد که نمی توانند چالش را درک کنند و هشدار داده اند که دستیابی به رویای اتحادیه اروپا برای تولید بدون دود بدون پذیرش کاهش آسیب غیرممکن است.

دو قدم جلو ، یک قدم عقب به کانادا

در همین حال ، در کانادا ، مقررات نظارتی نسبت به مزایای بالقوه روشهای جایگزین برای کاهش مصرف دخانیات ، با معرفی اخیر حساس تر هستند قانون دخانیات و محصولات تبخیر به عنوان یک جزء کلیدی برای دستیابی به خواسته های خود در نظر گرفته می شود هدف کاهش میزان سیگار کشیدن به زیر 5 درصد از جمعیت تا سال 2035. با این حال ، الف مطالعه BMJ بسیار بی اعتبار به نظر می رسد تلاش برای پیوند سیگار الکترونیکی با سیگار کشیدن جوانان سیاستمداران را ترسانده است. اگرچه نویسندگان روزنامه اشتباهات کار خود را تصدیق و تصحیح کردند ، اما هیچ بودجه ای برای حمایت از ویپئو در بودجه های بعدی ارائه نشد ، یک اشتباه غم انگیز که می تواند مبارزه کانادا با سیگار را به طور جدی بازگرداند.

در واقع ، این فقط در مورد دخانیات نیست که مقامات کانادایی مایل به حمایت از ابتکارات عقل سلیم با پول سخت نیستند. آ فقط 1٪ بودجه سالانه وزارت بهداشت برای درمان اعتیاد در نظر گرفته شده بود. به عنوان مثال ، تنها محل کنترل مصرف مواد مخدر در ساسکاچوان ، با وجود شواهد گسترده مبنی بر صرفه جویی در زندگی و پول ، حتی یک سکه دریافت نکرده است.

یک رویکرد دلسوزانه و واقع بینانه لازم است

این واقعیت که ساسکاچوان در سال 2020 حداقل 345 مورد مرگ ناشی از مسمومیت با مواد مخدر را تجربه کرده است (بیشترین موارد ثبت شده) نشان می دهد که فرش در زیر نیازهای بیشتر نیازمندان کشیده می شود. این داستان همان بیماری همه گیر قابل پیشگیری از HIV است که در حال حاضر ویرجینیای غربی را ویران کرده است ، و دلایل مالی برای حمایت از استراتژی های کاهش آسیب به طور ماهرانه از استراتژی های بشردوستانه حمایت می کند. تحقیقات آمریکاییبه عنوان مثال ، نشان داده است که هر دلار هزینه شده برای برنامه های درمانی بیش از یک دلار در هزینه های کاهش جرم صرفه جویی می کند ، در حالی که سرمایه گذاری در ابتکارات مبادله سرنگ ، بازگشت 600٪ فقط در هزینه های مربوط به HIV

پس چرا سیاستمداران سراسر جهان از گوش دادن به علم امتناع می ورزند و بر رویكرد كامل یا بدون رفتارهای پرخطر اصرار دارند؟ به نظر می رسد منطق این گونه استدلال های ریشه دار این است که اگر نمی توانید کامل باشید ، بهتر بودن هیچ ارزشی ندارد ، اما همه شواهد خلاف این را ثابت می کند و نشان می دهد که سیاستگذاران از ویرجینیای غربی تا بروکسل تا ساسکاتون باید از روشی منطقی حمایت کنند. سلامت شهروندان خود را حفظ کند.

اگر علاقمند به نوشتن برای International Policy Digest هستید ، به ما ایمیل کنید [email protected]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *