هموزون و متابولیسم: اثرات مکمل هموزون بر کاهش وزن.

مکمل هموزون محصولی است که با آب لیمو (یا هر آب اسیدی دیگر) دست به دست می دهد و اکسیژن را به دستگاه گوارش آزاد می کند ، ماهیچه های اطراف آن را تحریک می کند و اجازه می دهد تا سموم انباشته شده و مواد باقیمانده آزادانه در آن جریان یابد.

در حال حاضر ، ممکن است برای شما سوال باشد “این چه ارتباطی با اکسیژن و سم زدایی با متابولیسم و ​​کاهش وزن دارد؟”

این بسیار ساده است: یک دستگاه گوارش سم زدایی جذب مواد مغذی را سریعتر و کارآمدتر می کند.

هنگامی که کل دستگاه روده ای پر از مواد سمی است که در طول سالها جمع شده است ، باید آن را تمیز کنید. بدن شما ممکن است بتواند سلول های درون دستگاه گوارش را بچرخاند تا جبران شود ، اما مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی موجود در اکثر غذاها امروزه برای بدن ما بیش از حد مجاز است. این منجر به تجمع فوق می شود و متعاقباً بدن شما را از جذب سریع و کارآمد مواد مغذی جلوگیری می کند.

حتی اگر رژیم غذایی سالمی دارید و به طور منظم ورزش می کنید ، سالها فداکاری بیش از حد طول می کشد تا بتوانید یک امید را در کاهش وزن مشاهده کنید.

در اینجاست که مکمل های هموزون نقش بسیار مهمی ایفا می کنند: تسهیل سم زدایی. هنگامی که دستگاه گوارش از مواد مدفوع و سموم باقی مانده پاکسازی شود ، می تواند مواد مغذی را به سرعت جذب کند. این افزایش میزان جذب به بدن اجازه می دهد تا مواد مغذی را سریعتر برای سوخت بسوزاند و این فرآیند سوزاندن “افزایش متابولیسم” نامیده می شود.

با برنامه های متعدد کاهش وزن ، افزایش متابولیسم به منبع بیشتری از انرژی نیاز دارد. چربی ذخیره شده در بدن شما به یک منبع ایده آل برای سوخت بدن شما تبدیل می شود.

بنابراین ، نه تنها با سم زدایی قوی و سالم می مانید ، بلکه متابولیسم بدن خود را نیز افزایش داده و متعاقباً وزن خود را کاهش می دهید. به این ترتیب هموزون هم بر متابولیسم و ​​هم بر کاهش وزن تأثیر می گذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *