همیشه زیباتر از آنچه لازم است باشید


فقط خوب باش

آیا این انتخاب خوبی بود؟

انتخاب های خوبی داشته باشید!!!

آیا امروز برای کسی کار خوبی انجام دادی؟

احساس میکنم الان دارم تکرار میکنم ولی قلب خوب به نظر می رسد کلمه روز در خانه سربینسکی است. و بنا به دلایلی، این جمله “مهربانتر از حد لازم باش، هرکسی را که ملاقات می کنی دعوا می کند” در بالای ذهن شما بود. بزرگترین درسی که من در بهبودی آموخته ام این است که هرگز نمی دانی کسی در حال چه چیزی است. نه فقط آنچه پشت درهای بسته می گذرد، بلکه آنچه در ذهن آنهاست. بعضی روزها ذهن برای من مکان خطرناکی است، اما متوجه شده ام که وقتی با خودم مهربان هستم، با اطرافیانم مهربان تر هستم. و به نظر می رسد که این روز را کمی بهتر می کند.

اکنون وظیفه بزرگ این است که چگونه این پیام مهربانی را به فرزندانم منتقل کنم. به نظرم طعنه آمیز است که اغلب بر سر عباراتی درباره مهربانی و انتخاب های خوب فریاد می زنم، زیرا فریاد زدن قطعاً رفتار خوبی نیست. اما بعضی روزها، این بهترین کار من است. جیغ زدن. ابراز همدردی.

خیلی وقت ها جیغ می زدم و بعد بچه ها را بیرون می فرستادم تا با هم بازی کنند. سپس این صحنه به من یادآوری می کند که آنها در نهایت با یکدیگر مهربان هستند و با وجود لحظه یا موقعیتی که زمانی به آن اعتقاد داشتم، عشق در کوچولوهای آنها حاکم است.

روزهای دیگر می توانم آرام، صبور و جمع و جور باشم. و در حالی که امیدوارم نگرش من به عنوان یک والدین همیشه این دو چیز بوده باشد، می دانم که اینطور نخواهد بود. اما این را هم می دانم که وقتی با دیگران و خودم مهربانی می کنم، روزهای خوب بسیار بیشتر از چیزهای بد است. این چیزی است که من می خواهم فرزندانم بدانند. وقتی با عشق و محبت به دیگران هدایت می کنیم، معمولاً خوبی ها پیروز می شوند. یا حداقل ما در دنیا و در خودمان خیر بیشتری از فقدان آن می بینیم.

من اخیراً اینجا خیلی ساکت بوده ام و دلیلی ندارد جز اینکه بیشتر در جمع فرزندانم حضور داشته باشم. من تقریباً هر روز ساعت‌ها ناهار کار می‌کنم، آن‌ها را از مدرسه می‌گیرم، بعدازظهرها تکالیف را انجام می‌دهم، درست حدس زدید، کمی پنیری پنیری درست می‌کنم که کار هیچ‌کس نیست. من هنوز هم با خانواده گوشت گاو کار می کنم، اما این بدان معناست که خانواده مادر به مادر در صندلی عقب قرار می گیرند. و به همین دلیل است که من شما را خیلی دوست دارم، متوجه شدید. منو بگیر و من می دانم که شما همیشه برای آن یادآوری مهربانانه، پنج روز کارگر و آغوش ها اینجا خواهید بود.

من فکر کردم که عکس هالووین پایان مناسبی برای این پست بود. این هفته به فکر همه والدین خود باشید، در حالی که آخر هفته شیرینی را آغاز می کنیم. امیدواریم همه شیرینی ها با شکم بچه هایمان مهربان باشند!!

رژیم لاغری سریع