هنوز در مورد قتل جولیسیا باتیس 7 ساله بازداشت نشده است


تقریباً دو هفته از مرگ دختر بچه 7 ساله برانکس می گذرد ، اما پلیس که گفته است منتظر نتایج کالبد شکافی قبل از توقف پرونده است ، هنوز کسی را متهم نکرده است.

دفتر پزشکی قانونی شهر اعلام کرد که نتایج کالبد شکافی نشان می دهد جولیسیا بتیس فوت شده در اثر “ضربه شدید شکمی” حداقل از 16 اوت در دسترس بوده است.

“من خواهان عدالت برای نوه ام هستم و نمی فهمم چرا هیچ کس در حال حاضر بازداشت نشده است. اگر پزشکی قانونی او را قتل توصیف کرده است ، چرا هنوز کسی بازداشت نشده است؟ مادر بزرگ جولیسیا ، یولاندا دیویس ، که بیش از همه عمر کوتاه دختر را تحت سرپرستی خود داشت ، گفت: “شما گفتید که منتظر پزشکی قانونی بودید و اکنون نتایج پزشک قانونی را دریافت کرده اید و هنوز هیچ کس کاری انجام نداده است.”

در خانه این پسر بچه سابقه خشونت وجود داشت و ادعا می شد که برادر ناتنی 17 ساله اش اعتراف کرده است که او در روز مردن هشت ضربه به صورت جولیسا زده است ، اگرچه بعداً مشخص شد که این ضربات ناشی از آن نبوده است. منابع گفتند که در نهایت او را کشتند.

جولیسا باتیس
جولیسا باتیس
گرگوری پی انبه

به گفته منابع ، این حمله زمانی رخ داد که مادرش ناواسیا جونز ساعت 5 صبح به مغازه سفر می کرد. چند ساعت بعد ، جولیسیا ، که قرار بود ماه آینده کلاس دوم را شروع کند ، استفراغ کرد ، که باعث شد جونز با 911 تماس بگیرد.

مقامات برای یافتن جسد بی روح جولیسیا با شواهدی از صدمات گذشته وارد شدند. به گفته منابع ، جونز ادعا کرد دخترش سقوط کرده و سرش را روی میز کوبیده است. این دختر به بیمارستان لینکلن منتقل شد اما نجات پیدا نکرد.

منابعی از NYPD و دفتر دادستان منطقه برانکس قبلاً به The Post گفته بودند که آنها قبل از طرح هرگونه اتهامی منتظر نتایج کالبد شکافی جولیسیا هستند.

اما NYPD فقط در روز جمعه گفت که این پرونده یک قتل محسوب می شود و تحقیقات هنوز ادامه دارد.

دیویس ، که معتقد است جونز و برادر ناتنی اش مسئول مرگ جولیسیا هستند ، گفت: “کارآگاه به من گفت که منتظر DA است.” “بنابراین وقتی آنها قصد دارند افرادی را که این کار را کرده اند به زندان ببرند زیرا آنها تنها دو نفر هستند که باید در بازداشت باشند: مادر و برادر.”

جولیسا چند ماه قبل از مرگ جونز در بازداشت دائم قرار گرفت.

پدر مرده درباره 7 سالگی صحبت می کند.  جولیوس باتیس ، 37 ساله ، پنجشنبه ، 12 آگوست 2021 در مقابل یادبود دخترش اشک ریخت
جولیوس باتیس ، پدر جولیسیا ، در یادبود دخترش در 12 آگوست 2021 عزادار شد
کوین شیهان / نیویورک پست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *