هواپیماها از برنامه سفر واقعاً لندن برای مقابله با شاهین استفاده می کنند

هواپیماها از برنامه سفر واقعاً لندن برای مقابله با شاهین استفاده می کنند


آخرین باری که جت ها به لندن پرواز کردند ، رایان فیتزپاتریک و براندون مارشال در حال ایجاد ارتباط بودند و تاد بولز در اولین فصل کامل خود به عنوان سرمربی حضور داشت.

شش سال بعد ، تیم جدیدی کاملاً خود را به تاتنهام معرفی می کند.

این هواپیماها قرار بود پنجشنبه شب به مدت 7 ساعت به لندن بروند و جمعه زود فرود بیایند و برنامه این است که کمی استراحت کرده و دو روز در خارج از منزل قرار بگیرید تا قبل از “میزبانی” شاهین ها در روز یکشنبه تنظیم شوند.

تیم ها زمان پرواز بین المللی را تعیین کرده اند ، اما مکتب فکری فعلی شامل خروج پنجشنبه شب است که آتلانتا نیز از آن پیروی می کند.

روبرت صالح ، مربی جتز ، که مربی بازیکنان تیم از سال 2014 تا 2016 بود ، به یاد می آورد که جگوارها در اولین فصل خود ، درست پس از بازی قبلی یکشنبه ، به انگلستان سفر کردند که منجر به “هفته ای بد” شد.

او در این هفته گفت: “سال بعد ، ما این کار را در روز پنجشنبه انجام دادیم و این – برای من ، حداقل صحبت با بازیکنان – بهترین چیزی بود که آنها در روز یکشنبه احساس کردند.” “ما برنده شدیم و سال بعد دوباره آن را انجام دادیم و برنده شدیم.

“بخش اجرا واقعا یک برنامه عالی دارد.”

رابرت صالح ، مربی هواپیما
AP

او نمی تواند تصور کند که در مورد جزئیات این طرح اطلاعات زیادی ارائه دهد ، اما گیرنده وسیع کلان کول ، که همچنین بخشی از تیم های جگوار است که اغلب در خارج از کشور بازی می کنند ، گفت که نمی خواهد تغییرات زیادی انجام دهد. او امیدوار بود پرواز را در خواب بگذراند ، در لندن بیدار شود ، با فاصله زمانی پنج ساعت ، و شاید کمی کاوش و تمرین کند.

کنجکاوی زیادی در مورد یادگیری بهترین راه برای ایجاد یک تیم وجود دارد. مایک لافلور ، هماهنگ کننده حمله ، که قبلاً هرگز این سفر را تجربه نکرده بود ، به ران میدلتون مربی متکی بود ، او همچنین با جکسون ویل بود و هفتمین بازی خود را در خارج از کشور انجام می دهد. LaFleur با ناتی هکت ، هماهنگ کننده حمله Packers ، یکی دیگر از مربیان سابق جگوار صحبت کرد تا از او مشاوره بگیرد.

LaFleur روز پنجشنبه گفت: “برای من ، ما فقط در یک ورزشگاه متفاوت بازی می کنیم.” “من متوجه می شوم که زمان تغییر می کند ، اما ما فوتبال بازی می کنیم و کار داریم.”

پس از نامزدی ، هواپیماها می توانند نفس بکشند و وارد هفته خداحافظی شوند.


انتظار نمی رفت که یک جفت شاهین پرنده سوار شوند.

شاهین ها اعلام کردند که کالوین ریدلی ، یکی از بهترین دریافت کنندگان لیگ و هدف مورد علاقه مت رایان ، به دلیل یک مساله شخصی قرار نیست این سفر را انجام دهد. راسل گیج ، یکی دیگر از گزینه های عالی رایان ، نیز به دلیل مصدومیت مچ پا این دیدار را از دست می دهد.

برای دومین هفته پیاپی ، جت های خردسال شاهد تخلیه سپاه دریافت کننده خود هستند. یکشنبه گذشته ، این واحد شامل تایتان ها بود ، که جولیو جونز و ای جی براون را به دلیل آسیب دیدگی نداشتند.


ایمنی آدریان کلبرت (ضربه مغزی) ، تنگ تایلر کرافت (عقب) ، ایمنی مارکوس می (مچ پا) و گیرنده وسیع جف اسمیت (ضربه مغزی) تمرین نکردند. Brandin Echols (ضربه مغزی) و بازیکن خط دفاعی Nathan Shepherd (زانو) محدود بودند.

جت ها جیمی موری را از تیم آموزشی آزاد کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *