هواپیماها در میان پرونده های حقوقی در کنار مارکوس می ایستند

هواپیماها در میان پرونده های حقوقی در کنار مارکوس می ایستند


در میان بسیاری از مسائل حقوقی که فاش شده است ، جت ها در کنار مارکوس می ایستند.

مربی تیم چهارشنبه گفت که ایمنی مصدومان و بلندترین بازیکن تیم اخیراً برای ملاقات با روبرت صالح تماس گرفت ، پس از کشف اطلاعاتی مبنی بر دستگیری می برای یک DUI در فلوریدا در حالی که در تعطیلات به سر می برد و او متهم به تصادف رانندگی است. به

صالح در عمل گفت: “او متوجه شد که اشتباه کرده است.”

این احتمال وجود دارد که می اشتباهات متعددی مرتکب شده باشد. این حادثه در ماه فوریه رخ داد و اگرچه صالح با آگاهی از موضوع حقوقی از افشای این خبر خودداری کرد ، اما گفت که وی و می این هفته در این مورد ملاقات کردند.

طبق پرونده های دادگاه ، پس از اتهام رانندگی مای تحت رانندگی تحت تأثیر DUI/خسارت به اموال و ترک محل حادثه در فورت لادردیل ، یک جلسه جوم زوم برای 20 اکتبر برنامه ریزی شده است. او مبلغ 1500 دلار وثیقه گذاشت.

صالح گفت: “از نظر من ، او در جوانی مسائل زیادی نداشت و این چیزی است که او باید از آن عبور کند.” مربی می را “هم تیمی برجسته” توصیف کرد.

مارکوس می در تمرین امروز.
بیل کاسترون/نیویورک پست

حداقل یک مشکل دیگر در ماه مه وجود دارد ، زیرا پرونده های دادگاه آنلاین نشان می دهد که در آوریل در اورلاندو حکم سرعت غیرمجاز و رانندگی با گواهینامه معلق در حدود شش هفته پس از دستگیری DUI صادر شده است. این نقل قول ، که توسط Bergen (NJ) Register گزارش شده است ، در ماه اوت رد شد.

این مشکلات برای بازیکن 28 ساله ای که انتظار می رفت در خط دفاع گیتس پیشرو و قدرتمند باشد ، پیچیده می شود ، اما در شکست مقابل برونکوس در 26 سپتامبر مچ پای او آسیب دید و انتظار می رفت 3-4 هفته از دست برود. به او در پیروزی یکشنبه مقابل تایتان ها بازی نکرد.

اریک بورکهارت ، نماینده وی ، پس از مصدومیت خاطرنشان کرد که مه باید تا مهلت معاملاتی دوم نوامبر بازگردد و نشان می دهد که سلامه دوست دارد در تیمی با شانس بیشتری برای قهرمانی بازی کند.

مسائل حقوقی که مطرح شده است به می در مورد وضعیت هواپیما و ارزش تجاری آن کمکی نمی کند. مای که به عنوان یک ایمنی محکم و قوی شناخته می شود ، می تواند بعد از پایان فصل یک بازیکن آزاد باشد و از زمان انتخاب شدن توسط جتز در دور دوم درافت 2017 تنها بخشی از تیم های بازنده بوده است.

صالح در مورد مه گفت: “بدون گناه است که او اولین سنگ را پرتاب کرد.” همه ما اشتباه کرده ایم و او می داند چه کرده است. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *