هوچول از LaGuardia AirTrain خواست که مدافعان را اخراج کند


حامیان ترافیک یک مطبوعات کامل در دادگاه ارسال می کنند تا فرماندار کتی هوچول را متقاعد کنند که پروژه حیوان خانگی 2.1 میلیارد دلاری را که توسط سلف بدشانس اندرو کومو اجرا شده است ، از خط خارج کند – ساختن “راه اشتباه” بحث برانگیز بین فرودگاه لاگاردیا و شرق کوئینز.

AirTrain فرودگاه LaGuardia را با راه آهن لانگ آیلند و 7 متری Willets Point ، در نزدیکی Mets ‘Citi Field و مرکز تنیس Billie Jean King ، محل US Open ، متصل می کند.

اما منتقدان منطق این مسیر را زیر سال برده اند که بر اساس آن خلبانانی که به منهتن می روند ابتدا باید به شرق – دور از جزیره – قبل از اتصال به مترو و بازگشت به غرب سفر کنند.

جان کاهنی ، مدیر اجرایی Reinvent Albany گفت: “مونوریل LaGuardia یک حرکت مغرورانه Cuomo-ego است.”

“این یک پروژه زامبی است که باید بخوابد.”

یکی دیگر از حامیان ترافیک گفت: گسترش ساده سرویس اتوبوس بین منهتن و لا گواردیا به مسافران اجازه می دهد سریعتر سفر کنند.

دنی پرلشتاین ، سخنگوی اتحادیه سواران گفت: “ما پیشنهادی داریم که مربوط به سال 2015 برای خط اتوبوس Q70 رایگان است ، که مردم را در مدت زمان بسیار کوتاهی به فرودگاه می رساند و هزینه کمی برای MTA و هزینه ای برای خلبانان ندارد.” به

مونوریل پیشنهادی مسافرانی را که از لاگاردیا می آیند ملزم می کند که بیشتر به کوئینز بروند و نه منهتن.
مونوریل پیشنهادی مسافرانی را که از لاگاردیا می آیند ملزم می کند که بیشتر به کوئینز بروند و نه منهتن.
اتاق اجرایی

“یک فرماندار جدید در موقعیت فرصتی برای بهبود کامل و تجدیدنظر در اولویت های ما است. پروژه های دیگری نیز وجود دارد که استاندار می تواند از آنها برای اطمینان از بهبودی مناسب در همه بخش ها انتخاب کند.”

الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، نماینده نیز مخالف این پروژه است که در بخشی از منطقه او در المهرست اجرا می شود.

اما اداره هوانوردی فدرال در ماه جولای چراغ سبز این پروژه را نشان داد ، اگرچه اسناد نشان می دهد که در سال 2019 مقامات FAA معتقد بودند که این مسیر کندتر از رانندگی خواهد بود.

اداره بندر ، که پروژه را هدایت می کند ، هنوز توسط مدیر اجرایی منتخب Cuomo ، ریک کاتن اداره می شود و هیئت کمیسیونرهای AP هنوز پر از نامزدهای Cuomo است.

یک منبع آگاه در این باره گفت: “پنبه این پروژه را تا آخرین نفس پیش خواهد برد.”

الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، نماینده مخالف این پروژه بود که توسط بخشی از منطقه او اجرا می شد.
الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، نماینده مخالف این پروژه بود که توسط بخشی از منطقه او اجرا می شد.
آرلانو ، خوان

هوچول ، از طریق یک نماینده ، از اعلام موضع خود در مورد مونوریل LaGuardia خودداری کرد.

سخنگوی هوچول گفت: “فرماندار هوچول متعهد به یک فرودگاه و شبکه حمل و نقل در سطح جهانی است و با اداره بندر ، اعضای جامعه ، مقامات منتخب و حامیان برای اطمینان از شفافیت و تعهد قوی همکاری می کند.” هازل کرامپتون-هایز

منابع می گویند کاتون با هوچول در مورد لیستی از پروژه های AP در دست ساخت ، از جمله ساخت ترمینال اتوبوس جدید Port Authority و فرودگاه JFK و همچنین پیشرفت در فرودگاه LGA و پروژه مونوریل صحبت کرده است.

اداره بندر از LGA AirTrain به عنوان یک مثبت برای مسافران و محیط زیست دفاع کرد و گفت مخالفان اشتباه کرده اند.

“اداره هوانوردی فدرال ، بر اساس یک بررسی کامل مستقل ، AirTrain را به طور کامل تصویب کرده است ، که اولین اتصال ریلی حمل و نقل عمومی به فرودگاه لاگاردیا را ایجاد می کند. مخالفت با ترافیک گسترده راه آهن میلیون ها خودرو را از خیابان خارج کرده و گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد. در بیانیه ای اعلام شده است که این اثر بدون لمس یک قطعه از املاک خصوصی در زمان بحران تغییرات آب و هوایی به سادگی قابل دفاع نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *