هوچول با مقامات نیویورک ملاقات می کند و قول می دهد که رهبری جدیدی به عنوان فرماندار داشته باشد


فرماندار کتی هوچول روز چهارشنبه از یک مدرسه ابتدایی در کرونا ، کوئینز دیدن کرد و با معلمان و مقامات منتخب در مورد پروتکل های COVID در پاییز صحبت کرد ، در حالی که وقتی هفته آینده جایگزین فرماندار اندرو کوومو ، فرماندار تحریم شده می شود ، نوع جدیدی از رهبری را وعده می دهد.

هوچول در سفر خود به این مدرسه و همراهی رهبران ایالتی و رئیس مدرسه شهری میشا پورتر گفت: “من رویکرد متفاوتی نسبت به حکومت داری دارم.” “کسانی که با من کار می کنند در حال حاضر افرادی هستند که من در انتخابات قبلی آنها را شکست داده ام … افراد مختلف در هر سطحی از دولت باشند ، من آستین های خود را بالا زده و کار را انجام می دهم. زیرا من وقت برای حواس پرتی ندارم. من خیلی برای آن آماده شده است. “

طی هفته گذشته ، هوچول با آشنایی با بزرگترین شهر ایالت ، حضور خود را در پنج منطقه افزایش داد. او روز سه شنبه با شهردار بیل دو بلازیو و جمعه نیومورک ، جومن ویلیامز ، در جلسات خصوصی جداگانه ملاقات کرد تا در مورد اولویت های شهر صحبت کند. این جلسات در همان هتل میدتاون منهتن برگزار شد و گفته شد که هر یک بیش از یک ساعت طول می کشد.

این جلسات به عنوان نوعی برقراری مجدد روابط بین مقامات شهرداری و ایالتی ارائه شد. سالهاست که دو بلاسیو در مورد رسیدگی به امور شهری که به بودجه یا تأیید دولت نیاز دارد ، اخیراً (و علنا) در طول پاسخ به همه گیری ، با Cuomo در تضاد است. ویلیامز همچنین منتقد سرسخت کیومو بود. این دو همچنین از جمله ده ها قانون گذار بودند که بر کیومو فشار آوردند تا استعفا دهد.

دو بلاسیو ، که دوره وی در ماه دسامبر به پایان می رسد و شایعات حاکی از علاقه او به رهبری دولت خود است ، در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود ، خواستار جزئیات بیشتری در مورد دیدار خود با هوچول شد.

وی که آن را یک نشست “بسیار مثبت” و “سازنده” خواند ، گفت که “مسئله شماره یک” نبرد مداوم بهداشت عمومی علیه نوع دلتا و همچنین تلاش برای بازیابی بود.

ویلیامز ، که در سال 2018 توسط ستوان فرماندار در برابر هوچول ناموفق بود ، سه شنبه شب به گاتهمیست گفت که “گفتگوی بسیار خوبی” با هوچول داشته است و افزود: “خوشحالم که شما دیدگاه متفاوتی نسبت به نحوه فرماندار قبل از حکومت من داشتید. از جایی که ما بودیم فقط می توانی بلند شوی. “

در برنامه برایان لرر در روز چهارشنبه ، ویلیامز بار دیگر تأکید کرد که این جلسه پربار بود و خاطرنشان کرد که از پذیرش هوخول برای تسریع در اجرای یارانه های اجاره و صندوق محرومیت کارگران برای کسانی که از لحاظ مالی تحت تأثیر همه گیری و مسائل ایمنی عمومی قرار گرفته اند ، خوشحال است. مرحله. هوچول روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که یارانه اجاره و بودجه برای کارگران مستثنی از اولویت های مهم هستند.

ویلیامز در مورد رابطه بین شهر و ایالت گفت که منتظر “تغییر سریع” است.

ویلیامز در پاسخ به این س ifال که آیا علاقه مند است توسط هوچول به عنوان معاون فرماندار انتخاب شود ، نه. به گفته وی ، تمرکز وی برای نامزدی در سال آینده خواهد بود ، به این معنی که او در برابر هوچول ، که همچنین قصد دارد در سال 2022 برای فرمانداری نامزد شود ، رقابت خواهد کرد. نام د بلاسیو نیز در لیست نامزدهای احتمالی وجود دارد. فرماندار.

در حال حاضر ، هر دوی آنها آماده همکاری با هوچول بودند.

بلاسیو گفت: “این فقط یک گفتگوی سالم و سالم بود – بر کلمه” سالم “تأکید می کند ، که من از آن قدردانی کردم. هوچول در پاسخ گفت “بسیار افتخار می کنم که شهردار مرا” سالم “خطاب کرد.

گزارش اضافی توسط اسکات هینزدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *