هوچول می گوید که می خواهد به NYCHA کمک کند. آیا می توانید تحویل دهید؟


در حالی که وی در یکی از معتبرترین مقامات منتخب کشور نشسته است ، استانداری کتی هوچول با مجموعه ای از سرگیجه های چالش های تاریخی روبرو خواهد شد زیرا نیویورک با همه گیری مداوم و بهبود اقتصادی نامطمئن دست و پنجه نرم می کند. اما در اولین لحظات افتتاح ، رئیس جدید دولت قول داد که بحران جاری نزدیک به دو دهه را که پیشینیانش به ندرت به آن پرداخته اند ، حل کند: اداره مسکن عمومی نیویورک.

اظهارات هوچول سه شنبه آغاز شد ، هنگامی که در مصاحبه ای با نیویورک تایمز که پس از اولین سخنرانی عمومی وی به عنوان فرماندار انجام شد ، وی NYCHA را به عنوان یکی از اصلی ترین اختلافات سیاسی خود با اندرو کومو نام برد.

او گفت: “من فکر کردم که ما باید با اداره مسکن شهر نیویورک بیشتر کار کنیم.” “من فکر می کنم هنوز فرصتی وجود دارد.” وی با بیان اینکه “ترانسفورماتور یعنی زمانی که به مردم خانه امن می دهید” را دید ، افزود: آژانس مسکن عمومی شهر “منطقه ای است که زمان و تلاش عمومی بیشتری را صرف آن می کند.”

صبح روز بعد ، در طی مصاحبه تلویزیونی با MSNBC ، او از “همه سرخوردگی مردم از مسکن عمومی که باید روی آنها تمرکز کنند” صحبت کرد. روز پنجشنبه او به خبرنگاران گفت “از NYCHA راضی نیست.” این اظهارات پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در هارلم صورت گرفت که در آن وی به طور رسمی سناتور ایالت برایان بنیامین را به عنوان معاون فرماندار خود اعلام کرد. بنیامین ، که تنها دومین فرد سیاهپوست است که به عنوان ستوان فرماندار خدمت می کند ، سابقه حمایت از NYCHA را دارد.

هوچول در مصاحبه با Errol Louis از NY1 که پنجشنبه شب پخش شد ، اعلام کرد که یک گروه کاری به رهبری بنیامین را برای شناسایی مشکلات NYCHA و دریافت بودجه ایالتی و فدرال لازم دعوت خواهد کرد.

وی گفت: “همه شایسته نه تنها یک سقف ، بلکه یک محیط تمیز ، یک محیط امن هستند.”

تمرکز هوچول بر NYCHA نشان دهنده یک فاصله شگفت انگیز از فرمانداران قبلی است که اغلب رویکردی عملی برای آژانس انتخاب کرده اند که بیش از 400000 نیویورکی با درآمد کم و متوسط ​​را در خود جای داده است. بودجه عملیاتی و سرمایه ای بیش از 300 توسعه NYCHA تا حد زیادی بر عهده دولت فدرال بوده است ، اما این یارانه ها از سال 2000 کاهش یافته است. علاوه بر ساختمانهای قدیمی که نیاز به تعمیر مزمن دارند ، اکنون مسکن با 40 میلیارد دلار مواجه است. نیازهای سرمایه

دو دهه گذشته مسلماً سخت ترین دوره برای ساکنین مسکن عمومی بوده است ، شکایات آنها در مورد کمبود گرما ، کپک و شرایط غیرانسانی زندگی ، NYCHA را به عنوان یکی از بدترین مالکان خانه شهر ارزیابی کرده است. همه گیری فقط بحران را تشدید کرد. تاخیر در تعمیرات افزایش یافت زیرا ساکنان خود را در خانه محبوس کردند. هوچول گفت این “رها کردن وحشیانه … ممکن است در مورد بزرگترین شهر روی کره زمین ، نیویورک صادق نباشد.”

اما تعهد برای کمک به NYCHA بدون خطر سیاسی نیست. به گفته نیکلاس بلوم ، نویسنده کتاب تاریخچه مسکن عمومی در نیویورک ، از زمان فرمانداری هنری لمان در دهه 1930 ، تعداد کمی از فرمانداران می خواهند نقش مهمی در مدیریت سهام مسکن عمومی شهر ایفا کنند. NYCHA یک نهاد هماهنگ است ، اما قانون ایالتی با تعیین اعضای هیئت مدیره و رئیس آن ، کنترل اداره را به شهردار واگذار می کند.

بلوم گفت: “داشتن NYCHA از جهات مختلف یک مسئولیت سیاسی است.” وی افزود که این سیستم گسترده است – مقامات مسکن شهر بزرگترین کشور در کشور است – و ساکنان آن ، که عمدتا سیاه پوست و لاتین هستند ، با تلاقی چالش های ناشی از فقر و نژادپرستی روبرو هستند.

با این حال ، هوچول اولین کمپین خود را برای حکومت پیش می برد و به عنوان یک سیاستمدار سفیدپوست در این ایالت ، باید به دادگاه برسد و درخواست خود را برای رای دهندگان نیویورک گسترش دهد. یک ابتکار تحت رهبری دولت که به بهبود چشم انداز مالی و شرایط زندگی در NYCHA کمک می کند ، برای اولین بار یک پیروزی بزرگ سیاسی برای یک فرماندار محسوب می شود.

صرف نظر از هر گونه محاسبه سیاسی ، مقامات شهرداری و ایالتی و همچنین کارشناسان سیاست از تعهد وی برای کمک به این سازمان بلندمدت قدردانی کردند.

سخنگوی NYCHA بیانیه زیر را منتشر کرد و گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار کتی هوچول و دولت او در زمینه مسائل مربوط به NYCHA هستیم ، زیرا در حال تغییر مسکن عمومی در شهر نیویورک هستیم. ما از علاقه و حمایت فرماندار قدردانی می کنیم. منتظر گفتگو باشید. “با او و تیمش در هفته های آینده”.

سناتور ایالتی برایان کاواناگ ، دموکرات که ریاست کمیته مسکن سنا را بر عهده دارد ، گفت که از اظهارات فرماندار “خوشحال” شده است.

کاوانا گفت: “چیزهای زیادی می تواند تغییر کند و من واقعاً از توجه فرماندار قدردانی می کنم.”

تغییر تکان دهنده ای که دولت می تواند ایجاد کند ، معرفی یارانه های معمول و مهمتر است. از سال 2015 ، قانونگذار ایالت تزریق منابع مالی را تأیید کرده است اما نه در سطوح ، که کارشناسان با توجه به وسعت نیازهای تعمیر آژانس ، کافی می دانند. کاواناگ تخمین زده است که قانونگذار ایالت در سالهای اخیر حدود 650 میلیون دلار کمک های سرمایه ای برای NYCHA تصویب کرده است ، اگرچه تمام این پول به شهر نرسیده است.

کاواناگ می گوید که گاهی اوقات درخواست بودجه اضافی می کند ، فقط برای مبالغ “به شدت کاهش یا حذف” در مذاکرات بودجه با فرماندار سابق کوئومو.

ویکتور باخ ، که رهبری تحقیقات سیاست مسکن در انجمن خدمات جامعه (CSS) ، یک گروه تحقیقاتی مبارزه با فقر را بر عهده دارد ، گفت که وی توصیه کرد که شهر و ایالت سالانه 1.5 میلیارد دلار در طول 10 سال برای رفع بحران نیازهای سرمایه NYCHA کمک کنند.

بزرگترین کودتای ایالتی در سال 1998 رخ داد ، زمانی که فرماندار جورج پاتاکی ، جمهوری خواه ، کمک های مالی خود را برای 15 مورد توسعه مسکن دولتی که توسط دولت تأمین می شد ، به پایان رساند ، کسری سالانه 60 میلیون دلار برجای گذاشت و موقتاً باعث شد آنها هیچگونه تأمین مالی عملیاتی دریافت نکنند. مرحله. بر اساس گزارش CSS ، دولت

باخ گفت: “پاتاکی نه تنها علاقه ای نداشت ، بلکه در مورد NYCHA نیز صحبت کرد.”

در سطح شهر ، شهردار مایکل بلومبرگ نیز از حمایت خود منصرف شد و به کمک های مالی شش پروژه توسعه یافته توسط شهر خاتمه داد که باعث شد NYCHA سالانه 30 میلیون دلار کسری عملیاتی داشته باشد.

در سال 2018 ، فرماندار اندرو کوومو در طول بازدید از خانه های اندرو جکسون در برانکس ، قطعه ای از دیوار حمام را بررسی کرد.

در سال 2018 ، فرماندار اندرو کوومو در طول بازدید از خانه های اندرو جکسون در برانکس ، قطعه ای از دیوار حمام را بررسی کرد.

فلش

در سال 2018 ، فرماندار اندرو کوومو در طول بازدید از خانه های اندرو جکسون در برانکس ، قطعه ای از دیوار حمام را بررسی کرد.

جیمز کیوم / AP / Shutterstock

در سال 2018 ، به دنبال رسوایی رنگ سرب که منجر به تحقیقات فدرال شد ، کوئومو وضعیت اضطراری را برای مقامات مسکن عمومی اعلام کرد. اگرچه به نظر می رسید که این اقدام نشان می دهد که دولت کنترل را بر عهده دارد ، اما درنهایت ثابت کرد که تأثیر کمی در مشارکت دولت دارد. شهردار بیل دی بلاسیو با عصبانیت اشاره کرد که اقدام کوئومو شهر را برای پرداخت صورت حساب ترک کرده است.

در واقع ، چند ماه بعد ، در پاسخ به تحقیقات فدرال ، به این شهر دستور داده شد که سالیانه 1.2 میلیارد دلار به NYCHA به مدت 5 سال به عنوان سرمایه اضافی تأمین کند. قبل از آن ، شهر ملزم به تأمین بودجه NYCHA به عنوان بخشی از بودجه خود نبود ، اگرچه تحت مدیریت Blasio ، این شهر نزدیک به 4 میلیارد دلار در آژانس سرمایه گذاری کرد.

در آن زمان ، هوچول با ساکنان ارشد NYCHA در هارلم و با وی دیدار کرد بنیامین حاضربا توجه به توییت های یک روزنامه نگار دانش آموز حاضر ، ارزیابی بسیار دلپذیرتری از کمک های Cuomo به NYCHA ارائه شد.

لورا فایر ، سخنگوی شورای شهر در مورد نظرات اخیر هوچول در پاسخ به این سوال گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با [her] با اطمینان از اینکه NYCHA بودجه مورد نیاز خود را برای مقابله با چندین دهه سرمایه گذاری کم در سطح ایالتی و فدرال دریافت می کند. وی گفت: “شهر هنوز منتظر انتشار 300 میلیون دلار بودجه وعده داده شده از دولت است.

مقامات شهری ، فایر اضافه کردند ، همچنین امیدوارند با ایالت همکاری کنند تا قانونی را تصویب کند که یک صندوق عمومی برای حفظ مسکن ایجاد کند ، نهادی دولتی که NYCHA را از پیروی از قوانین سنگین و پرهزینه تدارکات فدرال که بر پروژه های نوسازی نظارت می کند ، رها می کند.

طرفداران اعتماد ، به رهبری NYCHA و دفتر شهردار ، می گویند این مدل به آژانس اجازه می دهد تا میلیاردها دلار از بودجه فدرال برای تعمیرات و تسریع در بازسازی ساختمانهای NYCHA را باز کند.

با این حال ، از زمان ارائه در ماه مه ، این لایحه به دلیل اعتراض رهبران مستاجر در NYCHA ، که اغلب با شک و تردید به اصلاحات پیشنهادی پاسخ داده اند ، از جمله مشارکت شهر در برنامه فدرال موسوم به تظاهرات کمک اجاره یا RAD ، که به ارائه می پردازد ، متوقف شده است. مدیریت واحد روزانه به توسعه دهندگان اما طرح اعتماد به طور خاص تصریح می کند که واحدهای مسکونی بازسازی شده تحت اعتماد پیشنهادی همچنان تحت مالکیت و اداره امور مسکن هستند ، که از خصوصی سازی NYCHA جلوگیری می کند.

اگرچه باخ ، تحلیلگر سیاست CSS ، استدلال می کند که هوچول می تواند از منبر خود برای حمایت از طرح استفاده کند ، اما کاوانا ، یکی از حامیان پروژه ، گفت که زمان بیشتری برای دستیابی به اجماع بین ذینفعان نیاز است. وی گفت: “قبل از هرگونه تجدید ساختار اساسی ، باید کار بیشتری برای ایجاد اعتماد بین ساکنان NYCHA انجام شود.” “این چیزی نیست که فقط نیاز به تقویت در خط پایان داشته باشد.”

در عوض ، سناتور گفت که دوست دارد فرماندار با قانون گذاران همکاری کند تا جریان سالانه سرمایه ای برای NYCHA از طریق برنامه بودجه سرمایه ای پنج ساله ایجاد کند که در حال حاضر در مراحل اولیه برنامه ریزی است.

در سطح فدرال ، مقامات منتخب و کارشناسان سیاست نیز از نزدیک بر سرنوشت لایحه زیرساخت یک میلیارد دلاری رئیس جمهور جو بایدن ، که شامل 332 میلیارد دلار برای مسکن و حمل و نقل است ، نظارت می کنند. این طرح که قبلاً در مجلس سنا تأیید شده بود ، در اواخر سپتامبر در مجلس نمایندگان به رای گذاشته می شود.

اما اکثر ناظران می گویند هرگونه بودجه فدرال ناشی از این پیشنهاد بعید است که تمام نیازهای 40 میلیارد دلاری NYCHA را برآورده کند. در ابتدا ، بایدن پیشنهاد داد که مبلغ 40 میلیارد دلار به او واگذار شود همه آژانس های مسکن دولتی در سراسر کشور کاواناغ می گوید: “من فکر می کنم ما باید با این فرض عمل کنیم که دولت نیاز به یافتن برخی منابع در سطح ایالت دارد.”

پیشنهاد فوری هوچول برای ایجاد نیروی کار دولتی دیگر برای مقابله با چالش های طولانی و پیچیده مانند NYCHA ، احتمالاً واکنش های خسته کننده ای را برانگیزد. اما بلوم ، مورخ مسکن عمومی ، گفت که از همدلی هوخول نسبت به ساکنین مسکن عمومی دلگرم شده است ، که به گفته وی باعث تفاوت بسیار او با کوئومو شده است.

او استدلال کرد که بخش سخت “یافتن چگونگی ایجاد حمایت آلبانی برای اصلاح بازی تغییر می کند.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *