هیلاری کلینتون درباره چشم انداز ریاست جمهوری ترامپ در سال 2024 صحبت می کند

هیلاری کلینتون درباره چشم انداز ریاست جمهوری ترامپ در سال 2024 صحبت می کنددر حالی که در قسمت امروز از منظرههیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه سابق آمریکا ، درباره دورنمای ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 2024 صحبت کرد و گفت: “اگر او بخواهد [Republican] نامزد ، او نامزد خواهد بود. “

در هنگام حضور سیاستمدار در برنامه گفتگوی ABC ، ​​شری شپرد ، ستاره مهمان از کلینتون در مورد این واقعیت که 63 درصد از جمهوری خواهان یا مستقلان دارای گرایش جمهوری خواهان فکر می کنند ترامپ باید حزب آنها را رهبری کند ، همانطور که او در مورد وضعیت دموکراسی آمریکا می گوید.

کلینتون در پاسخ گفت که هر جمهوری خواهی که در مورد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 صحبت می کند ، می داند که اگر ترامپ تصمیم بگیرد که دوباره ریاست جمهوری را ادامه دهد ، شانس زیادی دارد.

“چی یا چی [these politicians] او سعی می کند او را آرام کند و او را دستکاری کند.

کلینتون ادامه داد: “من فکر می کنم امروز آنقدر در مورد حزب جمهوری خواه می گوید که هرکسی که سابقه حمله به دولت ما را داشته باشد ، در مورد بزرگترین بحران بهداشتی که در بیش از 100 سال گذشته به مردم دروغ گفته است ، رهبر محسوب می شود زیرا آنها همه از گروهی که او ایجاد کرد می ترسند و به راه خود ادامه می دهند. “

او خاطرنشان کرد که عوام فریبان از لحاظ تاریخی هر از گاهی به وجود می آیند. کلینتون گفت: “آنها می توانند بلند شوند و ممکن است سقوط کنند ، یا می توانند یک موقعیت رهبری پایدار داشته باشند – و رهبری مستبد برای آن”. “آنها به نفع افرادی تصمیم می گیرند که یا واقعاً به آنچه به آنها گفته می شود اعتقاد دارند یا بسیاری از آنها را به دلایل حزبی ، به دلایل مالی یا به دلایل ایدئولوژیک رها کرده اند.”

کلینتون همچنین از رهبران حزب جمهوری خواه که طرح های ترامپ را “به عنوان اعضای فرقه و نه یک حزب سیاسی” و “شبکه اطلاعات غلط موسوم به فیس بوک” تایید کردند ، خواستار شد.

وی گفت: “ما هنوز در میان یک تلاش هماهنگ و با بودجه مناسب برای تضعیف دموکراسی آمریکایی هستیم.”

منظره پخش روزهای هفته در ABC در ساعت 11/10c. برای مشاهده کلیپی از قسمت امروز به بالا بروید.

کجا تماشا می کنید منظره

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *