وارونی فونگسویرتس ادعا می کند که اوون ویلسون هرگز با دختر آنها ملاقات نکرده است

وارونی فونگسویرتس ادعا می کند که اوون ویلسون هرگز با دختر آنها ملاقات نکرده است


فوق العاده.

وارونی فونگسویراتس ، سابق اوون ویلسون ، که با دختر سه ساله اش لیلی مشترک است ، مدعی شده است که این بازیگر هنوز با دختر کوچک خود ملاقات نکرده است-علی رغم حفظ روابط با دو پسر بزرگترش.

ونگسویراتز دو روز پس از آنکه روز شنبه عکس زیبایی از یک پسر کوچک در جشن تولد سوم خود در اینستاگرام منتشر کرد ، گفت: متأسفانه او هرگز ملاقات نکرده است.

“تولد 3 سالگی کودک وحشی من مبارک! خیلی دوستت دارم !!!! فونگسویراتز 37 ساله در مورد عکس لیلا ، تصویر تف شده از پدر معروفش اظهار نظر کرد.

ونگسویراتس در سال 2019 به نشریه گفت که چندین بار از بازیگر “Wedding Crashers” التماس کرده است که بخشی از زندگی لیلا باشد ، اما “به هیچ وجه” با دختر خردسال خود درگیر نبوده و هرگز او را ملاقات نکرده است. مینی من

دختر سه ساله اوون ویلسون ، لیلا.
دختر سه ساله اوون ویلسون ، لیلا.
اینستاگرام

او در آن زمان گفت: “این از نظر مالی کمک می کند ،” اما هرگز در این مورد نبود ، “و افزود:” لیلا به پدر نیاز دارد. [Owen] او مدام نقش های پدر را بازی می کند ، در فیلم جدیدش نقش پدر را بازی می کند و هرگز با دخترش ملاقات نکرده است. “

این زوج پنج سال قبل از جدایی به طور غیر معمول با هم قرار گذاشتند و مجری برنامه “Saturday Night Live” در سال 2018 در حال آزمایش پدری بود که تأیید کرد که او پدر لیلا است.

Varoni Fongsvirates و Owen Wilson در سال 2014.
ویلسون و فونگسویرات بعد از صرف قهوه در سال 2014.
SplashNews.com

ونگسویراتس در 9 اکتبر 2018 از دخترش استقبال کرد بدون اینکه اوون در کنارش باشد.

در مقابل ، به نظر می رسد این ستاره رابطه فوق العاده ای با دو پسرش ، روبرت 10 ساله ، که از نام پدر “عجایب” بازیگر ، و فین هفت ساله ، که با دوست دختر سابقش جید مشترک است ، دارد. به ترتیب Duell و Caroline Lindqvist.

ویلسون با اشاره به پسر بزرگ خود رابرت با نام فورد ، در سال 2017 در رابطه با دو پسر خود در سریال “الن” صحبت کرد.

“باورنکردنی است. منظورم این است که هر چیزی که فورد می گوید ، خنده دار ترین چیز است ، و من می توانم شوخی کنم و او مانند سوسک ها. هیچ شباهتی به این بچه ها ندارد.”

وی افزود: “من در حال حاضر دارم می بینم که آنها در نوجوانی چگونه خواهند بود ، جایی که آنها به نوعی با من مخالف خواهند بود.”

صفحه شش با نماینده ویلسون تماس گرفته است تا نظر دهد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *