واگذاری 200 هکتار زمین برای شهرک های صنعتی زنجان


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محسن افشارچی استاندار زنجان در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفین استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 200 هکتار زمین به شهرک های صنعتی استان زنجان و 50 هکتار به شرکت های دانش بنیان واگذار می شود. اختصاص داده خواهد شد و این بخش برای صنایع پاک در نظر گرفته خواهد شد.

استاندار زنجان به مصوبات سفر رئیس بنیاد مستضعفین به استان زنجان اشاره کرد و افزود: امروز زیرساخت ها برای تصمیم گیری های کلان با حضور رئیس بنیاد مستضعفین در زنجان مهیا شده است. .

اوی به منطقه بی سیم که یکی از مناطق محروم شهر زنجان است اشاره کرد و گفت: منطقه بی سیم نوعی سکونتگاه غیررسمی است و اجرای طرح در این منطقه ارزش افزوده ای برای مسکن ایجاد می کند. از افراد محروم این منطقه است.

استاندار زنجان به کمربندی شمالی اشاره کرد و گفت: در کمربندی شمالی 6 قطعه وجود دارد که تعدادی از آنها از اراضی بنیاد مصطفی (ص) می گذرد که قرارداد یک قطعه نهایی شده و در اسرع وقت عملیات اجرایی آن آغاز می شود. . .

افشارچی با اشاره به پارک شهید هاشمی نژاد افزود: قرارداد پارک شهید هاشمی نژاد در حال نهایی شدن است و امیدواریم تا یک ماه آینده کارگاه تکمیل شود.

انتهای پیام/73005
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.