ورزش ایزومتریک الکساندر زاس – ورزش ایزومتریک مخفی او فاش شد!

آیا در مورد الکساندر زاس شنیده اید؟ او به سامسون شگفت انگیز نیز معروف بود.

آیا از تمرین ایزومتریک الکساندر زاس اطلاعی دارید؟

زاس بیشتر به خاطر شاهکارهای قدرتش شناخته می شد. برای بسیاری او … شگفت انگیز!

اکثر مردم فکر می کردند که او قدرت خود را با وزنه برداری به دست آورده است، اما در واقع، بر خلاف دیگر مردان قدرتمند آن روز، از انجام هر گونه شاهکار قدرتی که نیاز به وزنه زدن داشته باشد، خودداری کرد. این موضوع خشم جامعه وزنه برداری زمان خود را برانگیخت.

زیرا آنها کاملاً متقاعد شده بودند که از این طریق است که او قدرت و توانایی باورنکردنی خود را در پاره کردن زنجیرهای پیچیده شده دور سینه خود توسعه می دهد.

در اینجا یک پیشینه کوچک در مورد این مرد قدرتمند شگفت انگیز است.

الکساندر زاس یک مرد قدرتمند قدیمی بود که در دهه 1800 در لهستان به دنیا آمد، اما بعداً خانواده او به روسیه نقل مکان کردند.

به عنوان یک پسر جوان، با دیدن بازیگران سیرک و شاهکارهای باورنکردنی که آنها انجام می دادند، انگیزه ایجاد قدرت خود را داشت. او با بالا رفتن از درختان شروع کرد و برای شروع تمرین چند هالتر و دمبل خانگی ساخت. با بزرگتر شدن، او شروع به تمرین با برخی از قدرتمندان بزرگ روسیه در آن زمان کرد.

او در برخی از کتاب‌هایی که نوشت، به‌ویژه سیستم‌ها و روش‌های سامسون، ایده‌اش را توضیح داد که برای داشتن قدرت واقعی باید چیزی را داشته باشید که او آن را… استحکام تاندون می‌نامید.

او احساس کرد که شما باید ابتدا به جای تمرکز بر روی رشته های عضلانی، بافت های همبند خود، تاندون ها را توسعه دهید. او نتیجه گرفت که بهترین روش استفاده از آن چیزی است که امروزه به آن ورزش ایزومتریک می گوییم.

بیشتر نتیجه گیری های او در نتیجه زندانی شدنش در طول جنگ جهانی اول بود. او به قدری متواری شد که نگهبانان مجبور شدند او را در سلولش عوض کنند. او تمرین کرد و یاد گرفت که چگونه زنجیر خود را بشکند. بعداً از این زنجیرها برای حفظ قدرت و آمادگی جسمانی خود با استفاده از آنها در تمرینات ایزومتریک خود استفاده می کرد. و بنابراین او تمرین ایزومتریک الکساندر زاس را توسعه داد.

بعداً او یک برنامه آموزشی را در دوره آموزشی منتشر کرد که استفاده او از ایزومتریک را با استفاده از یک وسیله تمرینی مانند زنجیره ای شرح می داد.

در اینجا برخی از شاهکارهای قدرت او که او انجام داده است:

* یک تیر 500 پوندی را با دندان بلند کرد

* اسب کوچکی را حمل کرد

* زنی را که از توپ شلیک شده بود گرفتار کرد

* چندین بوکسور حرفه ای به شکم او ضربه زدند

اما هیجان انگیزترین تظاهرات او یا در پیچیدن زنجیر و سپس ترکیدن آنها در مقابل افراد و البته خم کردن میله های فولادی.

مردم لندن از شاهکارهای قدرت باورنکردنی او شگفت زده شدند و چندین مقاله در روزنامه درباره او نوشته شد. این امر باعث رونق فروش کتاب های او در دوره های آموزشی شد آموزش تمرین ایزومتریک الکساندر زاس.