ورزش برای واتا دوشا - Ultra Fit Health

ورزش برای واتا دوشا – Ultra Fit Health


در سیستم آیورودا ، مرحله اولیه شما دوش، یا سبک انرژی شما ، برای حفظ تعادل باید با دوشاهای دیگر متعادل باشد. وقتی بدن ، ذهن و روح ما در هماهنگی با یکدیگر کار کنند ، می توانیم از سلامت بهتر و کیفیت زندگی بالاتر برخوردار شویم.

“شما می توانید با تفسیر مجدد بدن خود و درک ارتباط بین باور و زیست شناسی ، خود را از پیری رها کنید.”

همانطور که بدن خود را از طریق لنز این سیستم طبیعی درمانی دوباره تفسیر می کنید ، در مورد رژیم غذایی ، مدیتیشن و ورزش به عادات و روال معمول خود توجه کنید. به عنوان فردی با واتا دوشا غالب ، می توانید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که فعالیت بدنی که در آن شرکت می کنید برای شما مفید و متعادل است. اول ، واتا دوشا چیست؟

فاتا دوشا

واتا دوشا از عناصر فضا و هوا تشکیل شده و انرژی حرکت است. این در حرکت فرآیندهای بدن شما از جمله جریان تنفس ، ضربان قلب و حرکت سلول های شما نقش دارد.

همراه با ذهن و بدن سریع ، واتا خلاقیت و انعطاف پذیری را در موازنه ترویج می کند. هنگامی که عدم تعادل یا اضافه بار وجود دارد ، ممکن است اضطراب و ترس ایجاد شود. واتا دوشا معمولاً با سرما، ویژگی های خشک ، و کسانی که دارای عدم تعادل دوشا یا مقدار زیادی واتا هستند ممکن است ترجیح دهند در آب و هوای گرم و مرطوب بمانند و غذاهای مرطوب و پخته بخورند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *