ورزش چربی سوزی: راه حلی برای افراط در غذا و نوشیدنی

یک برنامه ورزشی برای چربی سوزی تنها راه حل برای وزنی است که از پرخوری و نوشیدن در فصل تعطیلات به دست آورده اید. این در مورد فصول دیگر نیز صدق می کند.

اگر اکنون به دلیل افزایش وزن خم شدن برایتان سخت تر است، این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

شما در فصل تعطیلات چاق شدید و به این صورت این کار را انجام دادید. به ازای هر 3500 کالری که خورده اید اما استفاده نکرده اید، 1 پوند چربی به بدن خود اضافه کرده اید.

ممکن است فکر کنید که اکنون زمان آن رسیده است که رژیم بگیرید تا چربی های به دست آمده را از بین ببرید. متأسفانه رژیم غذایی به کاهش چربی کمکی نمی کند. با رژیم لاغری نمی کنید، اما می توانید وزن کم کنید. وقتی رژیم می گیرید چیز دیگری را از دست می دهید که به صورت کاهش وزن در ترازو شما نشان داده می شود.

تنها راه برای از دست دادن چربی های ناخواسته بدن، ورزش هایی است که چربی ها را می سوزانند

ورزش را می توان به عنوان فعالیت بدنی تعریف کرد. اگر به اندازه کافی تلاش کنید، بدن شما به چربی ذخیره شده دسترسی پیدا می کند و از آن برای انرژی مورد نیاز برای انجام تمرین استفاده می کند. این تنها راهی است که می توانید چربی های ناخواسته خود را از دست بدهید.

تنها زمانی شروع به چربی سوزی خواهید کرد که در سطحی که برای شما مناسب است تلاش کنید. سطح مناسب برای شما به این معنی است که شما به اندازه کافی سخت تمرین می کنید که بدن شما به اکسیژن بیشتری نیاز دارد.

میزان فعالیت مناسب برای چربی سوزی شما چیست؟

این بستگی به سطح آمادگی جسمانی شما دارد. اگر سطح تناسب اندام شما نسبتاً پایین باشد، برای سوزاندن چربی نیاز به تلاش نسبتاً کمی دارد. وقتی سطح تناسب اندام شما نسبتاً بالا است، برای سوزاندن چربی به تلاش بیشتری نیاز دارید.

میزان تلاش شما در تمرینات چربی سوزی ثابت نیست. تغییر می کند. هرچه بیشتر وارد برنامه ورزشی خود شوید و چربی خود را کاهش دهید، تناسب اندام خواهید داشت. همانطور که تناسب اندام می کنید، برای ادامه چربی سوزی باید سطح فعالیت خود را افزایش دهید.

برای شما مفید خواهد بود که آنچه در این مقاله گفتم به عنوان اولین قدمی که می تواند شما را در مسیر از دست دادن چربی های ناخواسته بدن قرار دهد، در نظر بگیرید. بدیهی است که چیزهای بیشتری برای یادگیری در مورد تمرینات کاهش چربی وجود دارد.

رژیم لاغری سریع