ورزقان. شهری مسی با این حال محروم اجتناب کرده اند چشم اندازها/ مس ایران به تعهدات شخصی در قبال مردمان آذربایجان حرکت نمی شود


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند ورزکان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد در اظهار داشت وگو همراه خود علی رستمی مدیرعامل جدید نمایندگی سراسری صنایع مس ایران، همراه خود خاص اینکه دشمن مطالبات کارمندان را مخدوش و بر هم می زند، تصدیق شد: {در این} راستا، باید شناخته شده به عنوان مشاور مردمان {در این} زمینه اقدام کرد. پیش بینی داریم مدیریت جدید نمایندگی سراسری صنایع مس ایران ملاحظه ویژه ای به این قشر زحمتکش، پیشبرد حقوق قانونی کارمندان و عدم اجازه هرگونه سوء استفاده اجتناب کرده اند جامعه های معاند را در تذکر بگیرد.

وی بر محافظت حیثیت کارمندان تاکید کرد و افزود: به وعده های داده شده به کارمندان پرتلاش مجتمع مس سئونگون پایبند باشید، حیثیت و منزلت این کارمندان باید محافظت شود و مشکلات این اعضای خانواده هرچه زودتر برطرف شود. به همان اندازه حد قابل انجام.”

بندر محمد علاوه بر این به محرومیت و رزقان ردیابی کرد و ردیابی کرد کدام ممکن است سهم این جهان اجتناب کرده اند این همه ذخایر معدنی چقدر است؟! وی نیازمند حمایت نمایندگی سراسری مس در بهبود زیرساخت ها شد و اظهار داشت: متاسفانه شهر ورزیگان گمشده قدرت فاضلاب شهری و تصفیه آب شرب مفید است کدام ممکن است پیش بینی {می رود} {در این} زمینه همکاری و حمایت شدید صورت گیرد.

امام جمعه ورزقان علاوه بر این اجتناب کرده اند عدم پیشرفت ساختار های بهبود مس سونگون و صنایع زیرین دستی گلایه کرد و افزود: متاسفانه طی تعدادی از سال قبلی تعهد های بهبود مس سونگون هر دو تعطیل شده و هر دو پیشرفتی حاصل نشده است.

پور مهمت علاوه بر این به وظیفه های اجتماعی مس سونگون صنوبر و افزود: وظیفه های اجتماعی این مجموعه باید همراه خود ملاحظه به سایر عوامل ملت انجام شود از معادن عادلانه ای {در این} جهان موجود است و ورزقان ها باید اجتناب کرده اند نعمت بهره مند شوند.مس عظیم. مال خودم.”

وی علاوه بر این همراه خود ابراز گلایه اجتناب کرده اند بلاتکلیفی تعهد کمپ زیبایی شناختی ورزشی فرزقان اظهار داشت: متأسفانه تعدادی از سالی است کدام ممکن است اردوی زیبایی شناختی ورزشی فرزقان دچار تردید شده و باعث گلایه مردمان شده کدام ممکن است امیدواریم الگو اجرایی آن به گونه ای خاص شود. در فوری ترین زمان قابل انجام.”

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید