وزنه برداران در مقابل جنی کریگ در مقابل Herbalife در مقابل ایزاگنیکس

صنعت کاهش وزن یک تجارت بزرگ است و علیرغم رکود اقتصادی در حال رشد است. یک مطالعه اخیر نشان داد که جنبه مالی این صنعت چقدر بزرگ است. بر اساس نتایج یازدهمین نسخه Marketdata از مطالعه بازار کنترل رژیم غذایی و کاهش وزن ایالات متحده ، ارزش صنعت کاهش وزن 61 میلیارد دلار در سال 2010 برآورد شد. راه حل های زیادی برای کاهش وزن با استفاده از روش های مختلف با قیمت وجود دارد. دامنه. ما ارزیابی بی طرفانه ای از چهار مورد از آنها انجام می دهیم. دو مورد در تلویزیون ، Weight Watchers و Jenny Craig ، و دو مورد دیگر از طریق بازاریابی شبکه ای ، Herbalife و Isagenix به بازار عرضه شدند.

WEIGHT WATCHERS

ماکارونی ، استیک ، پنیر ، بستنی … شما می توانید هر چیزی که می خواهید در Weight Watchers بخورید. اگرچه برنامه کاهش وزن رایج تجدید نظر شده است ، اما اصل اساسی خوردن آنچه دوست دارید باقی می ماند ، اگرچه این برنامه با سیستم امتیازات خود به سمت غذاهای سالم تر است. در برنامه جدید او با نام فراتر از مقیاس ، تناسب اندام نیز نقش مهم تری را ایفا می کند. هر روز به ورزش تشویق می شوید.

Weight Watchers یک رژیم غذایی نیست بلکه یک برنامه تغییر سبک زندگی است. این می تواند به شما در یادگیری تغذیه سالم و ورزش کمک کند ، بنابراین وزن خود را برای همیشه کاهش می دهید. می توانید به صورت آنلاین برنامه را به صورت آنلاین دنبال کنید. شما انتخاب های غذایی و فعالیت خود را پیگیری می کنید ، پیشرفت را نشان می دهید ، وعده های غذایی و تمرینات را پیدا خواهید کرد. اگر راهنمایی فردی از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک را ترجیح می دهید ، گزینه مربیگری وجود دارد. می توانید به جلسات گروهی بروید ، جایی که وزن می کنید گزارشات مصرف کننده در این نظرسنجی مشخص شد افرادی که در جلسات شرکت می کنند نسبت به افرادی که به صورت آنلاین شرکت کرده اند از برنامه راضی تر بوده و وزن بیشتری کاهش داده اند. در حالی که Weight Watchers غذای خود را در سوپر مارکت ها می فروشد ، این برنامه به اعضا می آموزد که چگونه غذای خود را با استفاده از سیستم امتیاز انتخاب کنند. این روش ، اگرچه م effectiveثر است ، اما ممکن است در این امر که مقادیر نقطه ای را به وعده غذایی اختصاص می دهد و تعداد خاصی از امتیاز را در روز مجاز می کند ، دارای ضعف باشد. اگرچه این روش در محدود کردن کالری مثر است ، اما لزوماً روش خوبی برای آموزش رژیم غذایی سالم نیست. هزینه ماهانه برای شرکت در جلسات نامحدود 39.95 دلار در ماه خواهد بود و برنامه مشاوره آنلاین 47.90 دلار در ماه اول به علاوه 17.95 دلار برای هر ماه بعدی هزینه دارد ، که با توجه به هزینه مکمل های کاهش وزن از برنامه های دیگر واقعاً منطقی است.

جنی کریگ

جنی کریگ دارای یک بسته کامل کاهش وزن است که شامل بیش از غذا می شود. برنامه شما شامل غذاهای از قبل بسته بندی شده کم کالری ، مشاور برای ارائه کمک های حضوری از طریق تلفن ، ابزارهای آنلاین برای برنامه ریزی و پیگیری وعده های غذایی و یک برنامه آموزشی است. هیچ غذای ممنوعه ، “سم زدایی” یا منوهای حاوی غذاهای عجیب و غریب وجود ندارد.

در ابتدا ، منوهای جنی کریگ از 70 وعده غذایی بسته بندی شده را که هر کدام حدود 1200 کالری دارند ، می خورید. اگر وزن اولیه شما بسیار زیاد است ، می تواند متفاوت باشد. در یک مطالعه ، مشتریان جنی کریگ به طور متوسط ​​10 درصد از وزن اولیه خود را در طول سال اول برنامه کاهش دادند. جنی کریگ به میوه ها و سبزیجات تازه و همچنین محصولات لبنی کم چرب اجازه می دهد. فلسفه جنی کریگ ، جامد ، این است که غذاهای کم چرب سرشار از آب ، فیبر و پروتئین هستند و با سبزیجات بدون نشاسته احساس سیری می کنند.

برنامه جنی کریگ بسیار م effectiveثر و از نظر تغذیه ای مناسب است. با این حال ، جنی کریگ بسیار گران است ، حدود 100 دلار در هفته.

گیاه علفی

Herbalife یک شرکت مکمل های بهداشتی است که بر کاهش وزن و سلامت کلی تمرکز دارد. اکثر محصولات آن حاوی پروتئین ، فیبر ، ویتامین ها ، مواد معدنی و گاهی کافئین است. برنامه شروع سریع دارای چهار جزء است: فرمول 1 ، 2 و 3 و کنسانتره چای گیاهی. برای بهترین نتیجه ، شما باید هر چهار را مصرف کنید. هربالایف در دهه 1980 به عنوان یک شرکت بازاریابی شبکه ای محبوبیت پیدا کرد ، به این معنی که شما محصولات را از یک توزیع کننده مستقل یا وب سایت آنها سفارش می دهید. در حال حاضر Herbalife دارای رتبه BBB مثبت است.

گل سرسبد Herbalife اسموتی جایگزین وعده غذایی آن است. به گفته این وب سایت ، Diet Spotlight ، “استفاده از اسموتی های جایگزین غذا برای کاهش وزن یک گزینه م effectiveثر است.” مشکل این است که شما بیش از 92 تا 95 دلار در هر ماه هزینه خواهید کرد و این فقط بسته اولیه است. “اگرچه برای یک کیت شروع کننده ، که علاوه بر اسموتی حاوی مکمل های اضافی دیگری نیست ، گران نیست ، برای بسیاری از شرکت ها ، 90 دلار + ماهانه برای شیک به تنهایی بسیار گران است.

شکایاتی در مورد طعم و مزه آنها وجود دارد ، اما من فکر می کنم حتی افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند تمایل دارند غذاهایی را طعم شیرین و تا حدی کمتر برای آنها ناخوشایند داشته باشند ، حداقل در اوایل. در مورد نتایج ، Herbalife نظرات بسیار خوبی دارد.

ISAGENIX

Isagenix یک شرکت مکمل است که از سال 2002 راه حل های کاهش وزن را ارائه می دهد. محصولات آن از طریق بازاریابی شبکه ای از طریق توزیع کنندگان مستقل به فروش می رسد. برجسته ترین محصولات آن شیک جایگزین وعده غذایی ، پاک کننده ها برای حذف سموم از بدن و تقویت کننده های انرژی است. آنها آزمایشات بالینی دارند که از اثربخشی مواد تشکیل دهنده در اکثر محصولات آنها پشتیبانی می کند.

یکی از نکات مورد توجه قیمت است. محصولات Isagenix قطعاً در رده بالای مکمل های سلامتی قرار دارند و 350 دلار برای برنامه کاهش وزن 30 روزه دارند. سطح قابل توجهی از شکایت در مورد طعم و مزه وجود داشت ، که باز هم ، من چیزی را برای مشتریان در نظر گرفتم. اگرچه افراد در رژیم غذایی شکایت دارند ، اما افراد در دنیای تناسب اندام احتمالاً به دلیل تفاوت در کام خود این کار را انجام نمی دهند.

اگرچه آنها از طریق آزمایشات بالینی در وب سایت خود فاقد شواهد هستند ، اما علم استفاده از پروتئین و فیبر برای مهار اشتها و استفاده از چای سبز و چای سبز برای افزایش متابولیسم کاملاً محکم است.

اینها تنها چهار مورد از بهترین سیستم های کاهش وزن موجود در بازار امروز هستند. بسیاری دیگر وجود دارد. اگر وقت و تحقیق خود را صرف کنید ، راه حلی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا به وزنی که تعیین کرده اید برسید ، به خودتان غذا بیاموزید و آسیب زیادی به کیف پول خود وارد نکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *