وزنه های دمبل را انتخاب کنید: هنگام خرید دمبل نباشید

بیشتر و بیشتر مردم تصمیم می گیرند ورزش یا روال معمول را در خانه انجام دهند. با توجه به سبک زندگی پر هیاهوی امروز ، مدت زمان زیادی طول می کشد تا چندین بار در هفته برای ورزش به باشگاه بروید. کار در خانه مزایای زیادی دارد. نه تنها با نیازی به سفر طولانی وقت خود را صرفه جویی می کنید ، بلکه می توانید احساس راحتی بیشتری داشته باشید ، زیرا همه چیزهایی که نیاز دارید در دسترس است ، از تغییر لباس های سرد در کمد گرفته تا نوشیدنی انرژی زای سرد از یخچال. برای شروع ، یکی از مواردی که باید یاد بگیرید روش صحیح انتخاب وزن دمبل است. وزنه ها جزء لاینفک هر تمرین ورزشی هستند. صرف نظر از اینکه در چه قسمتی از بدن خود رشد می کنید ، برای رسیدن به هدف به وزنه های مناسب نیاز دارید.

ثابت یا قابل تنظیم

قبل از شروع انتخاب وزن وزنه ها ، می توانید به شما در شناخت انواع وزنه ها از بین آنها کمک کنید. اساساً دو نوع وزن وجود دارد. اولین آنها وزنه های ثابت هستند. وزنه های این نوع وزن معمولاً شکل هشت ضلعی یا شش ضلعی دارند ، بنابراین می توانید آنها را بدون نگرانی از چرخش روی زمین قرار دهید. این دمبل ها نیز با وینیل پوشانده شده اند تا مبلمان پاره نشوند و به کف آسیب نرسانند. وزنه های ثابت برای کسانی که در زمینه تمرینات بدنی مبتدی هستند و برای کسانی که فقط در حد اعتدال ورزش می کنند مناسب است. با این حال ، اگر شما یک بدنساز حرفه ای هستید یا در مورد تمرینات ورزشی خود بسیار افراطی هستید ، وزنه های قابل تنظیم ممکن است برای شما بهترین باشد. آنها به شما این امکان را می دهند که بسته به تمرینی که انجام می دهید ، تغییرات وزنی روی دمبل را تغییر دهید.

وزنه های دست دوم

اگر بودجه دارید ، سعی کنید وزن دمبل استفاده شده یا دست دوم را انتخاب کنید. افراد زیادی هستند که تصمیم گرفته اند فقط برای استراحت در پایان به ورزش متعهد شوند. این می تواند به نفع شما عمل کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *