وزن خود را یک شبه کاهش دهید

چگونه می توان وزن آب را یک شبه کاهش داد؟

توجه به این نکته ضروری است که این پست در مورد چگونگی چربی سوزی سریع نیست. این پست درباره نحوه کاهش سریع وزن در آب است. تفاوت زیادی وجود دارد و هر موضوع برای افراد مختلف کاربردهای خود را دارد. اگر شما فردی هستید که می خواهد وزن اضافی خود را برای کاهش وزن برای یک مسابقه از بین ببرد یا کسی که به دنبال رفع تورم است و می خواهد از تورم پوست خلاص شود ، نکات ارائه شده در این ویدئو برای شما است.

یکی از بهترین راه های کاهش وزن در طول شب ، تعریق مقدار اضافی آب به برنامه قلبی عروقی است. این درست است که هنگام دویدن یا انجام انواع دیگر کاردیو ، بیش از حد معمول عرق می کنید و آب زیادی از دست می دهید.

راه دیگر این کار نشستن در سونا و دوچرخه سواری است. در این ویدئو 4 دور 15 دقیقه ای را توصیه می کنم. اگر این خیلی چالش برانگیز است ، دور خود را کوتاه کنید و استراحت های بیشتری انجام دهید. کت و شلوار عرقی یک راه عالی برای از بین بردن سریع تورم است زیرا در حین ورزش اثر سونا (گرمای شدید) را برای شما فراهم می کند. به او کمک می کند خیلی بیشتر عرق کند.

بهترین راه برای کاهش وزن یک شبه این است که ابتدا غذاهایی که باعث نفخ می شوند را شناسایی کنید. پوست متورم و متورم در اثر احتباس آب زیاد بین پوست و ماهیچه ها ایجاد می شود و از نازک شدن آن جلوگیری می کند.

رژیم غذایی شما ارتباط زیادی با این موضوع دارد و یکی از بزرگترین عوامل رژیم غذایی شما که منجر به نفخ می شود ، نمک است. درست است ، ما می خواهیم تا حد امکان نمک را حذف کنیم و شما نباید بیش از یک قاشق چایخوری یا 2300 میلی گرم سدیم در روز مصرف کنید. این شامل نمک چاشنی ، غذاهای فرآوری شده و یخ زده است.

شکر همچنین در ردیف اصلی دلایل نفخ قرار دارد ، بنابراین مطمئن شوید که رژیم غذایی ساده و بدون قند از رژیم غذایی شما خارج است. این شامل قندهای موجود در نوشابه ها ، شیرینی ها و کربوهیدرات های ساده است.

به رژیم غذایی سرشار از پروتئین و فیبر / کربوهیدراتهای پیچیده بپیوندید و تغییرات شدیدی را در سلامت ، خلق و خو و زیبایی خود مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید پتاسیم را به شکل قرص یا میوه هایی مانند موز مصرف کنید. پتاسیم یک الکترولیت است که تصور می شود به کاهش اثر سدیم بر بدن کمک می کند. مارچوبه نیز اثرات مشابهی دارد. من نظرات مثبتی از بسیاری از افراد در مورد توانایی مارچوبه برای مبارزه با نفخ بعد از غذا شنیده ام. چای قاصدک یک ادرارآور طبیعی است که به تورم پوست کمک می کند و همچنین از شر وزن آب در طول شب خلاص می شود.

آب مقطر بسیار خاص است زیرا به سدیم متصل است و در واقع سدیمی را که به آن متصل است از سیستم خود حذف می کند. اگر هدف شما کاهش وزن است ، عموماً مقدار زیادی آب بنوشید. می دانم که ممکن است منطقی نباشد ، اما بدن ما وقتی به چیزی نمی رسد بسیار نیازمند می شود. اگر بدن شما به اندازه کافی آب دریافت نکند ، تا آخرین لحظه ذخیره و ذخیره می شود.

در نهایت ، یکی از بهترین نکات برای کاهش وزن در طول شب و تسکین تورم ، دوش گرفتن با نمک اپسوم است. نمک اپسوم نه تنها قادر است 20 تا 30 پوند آب از بدن خارج کند. همچنین یک راه عالی برای حذف سموم از سیستم شما و کمک به شما در تجدید قوا است. دفعه بعد که نیاز به کاهش وزن یک شبه دارید آن را امتحان کنید. امیدوارم کمک کند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *