وزیر اطلاعات: دولت می خواهد موضوع ارز ترجیحی را یکبار برای همیشه حل کند.


به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس ، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در همایش مجریان امنیت اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی وزارت اطلاعات گفت: مردمی و انقلابی دولت تمام مصائب خود را برجای گذاشته است که در آن اقدامات اقتصادی موثر با در نظر گرفتن رضایت و منافع مردم، تامین امنیت اقتصاد ملی و اجرای طرح همگانی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب، گفت: چشم انداز تحول و اقدامات جهشی باید در دستور کار قرار گیرد و راهبرد کلان وزارت اطلاعات پایان دادن به خشکسالی است. برو فساد را ریشه کن کنید و این حرکت نیازمند اقدامات انقلابی، جهادی و شجاعانه است. مبارزه هوشمندانه با موانع فساد یکی از محورهای مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مردمی دولت انقلاب است که در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.

وزیر اطلاعات به اقدامات وزارت اطلاعات برای کنترل بازار ارز اشاره کرد و گفت: مسئولان کشور از اقدامات وزارت اطلاعات برای کنترل بازار ارز رضایت داشته و بر ادامه این اقدامات تاکید کردند. .

حجت‌الاسلام خطیب به تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: اقدامات دولت عمومی و هماهنگی با سایر قوای کشور از آثار تحریم‌ها بر کشور کاسته و به نتایج خوبی رسیده‌ایم. .

وی با تاکید بر اجرای سیاست های اقتصادی معارض گفت: دولت با حضور فعال رئیس جمهور و پیگیری های مستمر معاون اول رئیس جمهور تمام تلاش خود را برای حل دائمی موضوع ارز ترجیحی و انجام اقدامات موثر به کار گرفته است. این کار را با استفاده از سیستم ها و توضیحات هوشمند انجام دهید.

وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد باید مبنای تولید و اشتغال در کشور باشد و هیچ واحد تولیدی تعطیل نشود و با بهره گیری از همه ظرفیت ها و وزارت اطلاعات به سمت ایجاد اشتغال پایدار حرکت کرد. مسئول کلیه پروژه ها و امور. یکی از مهم ترین برنامه های دولت است که به معیشت مردم کمک و حمایت می کند و به ایجاد و اشتغال زایی کمک می کند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.