وزیر ورزش: بران ویند گفت اگر کادر فنی اجازه بدهد مقابل ولز بازی می کنم.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سیدحمیدرضا سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز چهارشنبه (11 آذر) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خدمتشان بودم. تیم ملی فوتبال تا فردا در دوحه است و من دوباره در کنار تیم ملی خواهم بود.

وی افزود: تمرین خوبی در روز گذشته انجام شد و نقاط ضعف و قوت آنالیز و برنامه ریزی شد تا تیم ملی روز جمعه در بهترین حالت خود باشد و برای تیم ملی آرزوی موفقیت داریم.

وزیر ورزش گفت: تعداد زیادی از هموطنان برای تماشای بازی به ورزشگاه آمدند و تمهیدات مناسبی برای آن اندیشیده شد.

سجادی گفت: انشالله تیم ملی فوتبال روز جمعه با ترکیب جدید و تمدید بهتر به میدان می آید. در بازی گذشته جو خوبی داشتیم و انشاالله در دیدارهای بعدی نیز جوی مشابه را شاهد باشیم.

وی افزود: امیدواریم در روزهای آینده شاهد دعا و مژده مردم باشیم و کار اهمیتی نداشته باشد و شاهد رقابت خوبی باشیم.

وزیر ورزش درباره مصدومیت علیرضا برانویند گفت: متأسفانه وی بعد از گذشت سه ساعت از بازی دچار شکستگی بینی شد و همچنان خونریزی شدید داشت، اما روحیه خوبی داشت و نگران این موضوع بود. این موضوع تیم ملی را شوکه کرد اما خود آقای برانویند گفت اگر کادر فنی اجازه دهد من برای بازی روز جمعه در دسترس هستم اما تصمیم نهایی با کادر فنی است.

سجادی خاطرنشان کرد: حضور بیران ویند در بازی بعدی تا شب گذشته مشخص نبود و اینها مسائل فنی است که با مسئولان تیم صحبت می شود و ترکیب نهایی در روز بازی مشخص می شود.

وی درباره احتمال صعود تیم ملی فوتبال به مرحله بعدی جام جهانی گفت: همه تیم ها آمده اند تا با کیفیت بازی کنند و در مورد تیم ملی ایران هم همین طور است. در بازی اول انتظار این نتیجه را نداشتیم اما شرایط به گونه ای دیگر رقم خورد و دو موقعیت طلایی دیگر داریم و مهمترین بازی مقابل ولز است و اگر به ولز ببازیم بازی آمریکا رسمی خواهد بود. ساعت طلایی بازی جمعه است و ما باید بهترین روحیه و جو را داشته باشیم. اگر بازی مساوی باقی بماند باید منتظر نتایج دیگر باشیم و در صورت پیروزی در روز جمعه امیدواریم مانند گذشته مقابل آمریکا بازی کنیم. اگر کیفیت در تیم ثابت بماند، امید به پیشرفت وجود دارد.

در حال تکمیل…
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.