وزیر ورزش: بران وی گفت اگر کادر فنی اجازه دهد مقابل ولز بازی می کنم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سیدحمیدرضا سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز چهارشنبه (11 آذر) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خدمتشان بودم. تیم ملی فوتبال تا فردا در دوحه است و من دوباره در کنار تیم ملی خواهم بود.

وی افزود: تمرین خوبی در روز گذشته انجام شد و نقاط ضعف و قوت آنالیز و برنامه ریزی شد تا تیم ملی روز جمعه در بهترین حالت خود باشید و برای تیم ملی آرزوی موفقیت داریم.

وزیر ورزش گفت: تعداد زیادی از هموطنان برای تماشای بازی به ورزشگاه آمدند و برای آن اندیشیده شد.

سجادی گفت: انشالله تیم ملی فوتبال روز جمعه با ترکیب جدید و بهتر به میدان می آید. در بازی گذشته جو خوبی داشتیم و انشاالله در دیدارهای بعدی نیز جوی مشابه را شاهد باشیم.

وی افزود: امیدواریم در روزهای آینده شاهد دعا و مژده مردم باشیم و کاری نداشته باشیم و رقابت خوبی داشته باشیم.

وزیر ورزش درباره علیرضا برانویند گفت: متأسفانه وی بعد از گذشت سه ساعت از بازی شکستگی بینی شد و همچنان شدید بود، اما روحیه خوبی داشت و نگران این موضوع بود. این موضوع تیم ملی را شوکه کرد اما خود آقای برانویند گفت اگر کادر فنی اجازه دهد من برای بازی روز جمعه آماده تصمیم نهایی با کادر فنی است.

سجادی اظهار کرد: حضور بیران ویند در بازی بعدی تا شب گذشته مشخص نیست و این مسائل فنی است که با حضور می و ترکیب نهایی در روز بازی مشخص می شود.

وی درباره احتمال بعدی تیم ملی فوتبال به مرحله جام جهانی گفت: همه تیم ها آمده اند تا با کیفیت بازی کنند و در تیم ملی ایران هم همینطور است. در بازی اول انتظار این نتیجه را نداشتیم اما شرایط به گونه ای دیگر رقم خورد و دو موقعیت طلایی دیگر و مهم بازی مقابل ولز است و اگر به ولز ببازیم بازی آمریکا رسمی خواهد بود. ساعت طلایی بازی جمعه است و ما باید بهترین روحیه و جو را داشته باشیم. اگر بازی مساوی باقی بماند باید منتظر نتایج دیگری باشیم و در صورت پیروزی در روز جمعه امیدواریم مانند گذشته در مقابل آمریکا بازی کنیم. اگر کیفیت در تیم ثابت باشد، امید به پیشرفت وجود دارد.

در حال تکمیل…
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post وزیر ورزش: بران ویند گفت اگر کادر فنی اجازه بدهد مقابل ولز بازی می کنم. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.

The post وزیر ورزش: بران وی گفت اگر کادر فنی اجازه دهد مقابل ولز بازی می کنم. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.