کلاژی که تحویل زودهنگام انسولین توسط دکتر الیوت جاسلین و مرکز معروف دیابت جوسلین در بوستون را نشان می دهد.در پینترست به اشتراک بگذارید
تصویر عکس Diabetes Mine

در راهروی بی نظیر وسط دیابت جاسلین در بوستون، ماساچوست قدم بزنید و فوراً متوجه خواهید شد کدام ممکن است چرا این صفت بیشتر اوقات به تماس گرفتن آنها “داستانی” است.

عالی برنامه گرافیکی در آن سالن طولانی شدن می یابد و – توده ها و توده ها – پیشرفت هایی در مراقبت اجتناب کرده اند دیابت کدام ممکن است اجتناب کرده اند آنجا آغاز شده است را به اشتراک می گذارد. اجتناب کرده اند امتحان شده‌های پیشگامانه اولین دکتر الیوت جاسلین برای خشمگین نگه از گرفتن اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت، به همان اندازه (تقریباً دقیقاً 100 سال پیش) اولین تزریق انسولین به مبتلایان انسانی، به همان اندازه پیشرفت‌هایی در معامله با و پیشرفت در نحوه و چرایی مراقبت، این وسط تحقیقاتی و مراقبتی وهم ای مدت ها اصلی {بوده است}.

امسال، همراه خود سرپرست عاملی دکتر روبرتا هرمان و همکاری جدید همراه خود Beth Israel Leahy Health (BILH) مستقر در کمبریج، ماساچوست، جاسلین امیدوار است 9 تنها به آن است گذشته تاریخی احترام بگذارد، اما علاوه بر این به پیشرفت در جهت معامله با بیشتر و ورود کمتر نگران کننده یکپارچه دهد. و بعد از همه عالی معامله با آخرین.

Joslin بهترین وسط تحقیقات دیابت، کلینیک دیابت و حاضر دهنده آموزش دیابت در این کره خاکی است. این نمایندگی 600 نفر را استفاده می تنبل و دارای کلینیک های تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر ای {در سراسر} ماساچوست، مریلند، ایلینوی و نیوجرسی است. BILH بیش اجتناب کرده اند 4800 دکتر و 36000 کارمند دارد.

هرمان به DiabetesMine ذکر شد: «ما همراه خود هم نیروگاه تحقیقات متابولیک هستیم.

هرمان کدام ممکن است در کودکی مادرش را {به دلیل} عالی بیماری مزمن اجتناب کرده اند انگشت داد، در کل سال‌ها در عملکرد‌های مدیریت در مراقبت‌های اولین و بعداً به‌عنوان سرپرست اجرایی مراقبت‌های بهداشتی زائران هاروارد، یکی اجتناب کرده اند بهترین نمایندگی‌های بیمه ملت، کار کرده است. او مدیریت وسط دیابت Joslin را در ژانویه 2020 در بحبوحه همه‌گیری COVID-19 بر عهده گرفت.

DiabetesMine اخیراً با توجه به تاریخچه وهم ای Joslin و صدمین سالگرد انسولین و علاوه بر این توجه انداز وضعیت حال و بلند مدت مراقبت اجتناب کرده اند دیابت همراه خود او صحبت کرد.

عالی قرن جوسلین

هرمان به ما حافظه من را آهسته دوید کدام ممکن است دکتر فردریک بانتینگ – یکی اجتناب کرده اند کاشفان انسولین – و تیمش 100 سال پیش در 11 ژانویه 1922 به اولین فرد مبتلا، نوجوان کانادایی، لئونارد تامپسون، انسولین تزریق کردند.

پس اجتناب کرده اند آن، کارکنان می‌دانست کدام ممکن است باید انسولین را به انگشت پزشکانی برسانند کدام ممکن است دیابت را می‌دانستند و می‌توانستند خوردن انسولین را برای عجله افزایش دهند.

الیوت جاسلین عالی محدوده واضح بود. این اطلاعات‌تحقق یافته است دانشکده ییل و هاروارد پس اجتناب کرده اند تجزیه و تحلیل مادر و عمه‌اش همراه خود این بیماری کدام ممکن است در آن نقطه معمولاً کشنده بود، انگیزه بررسی و معامله با دیابت را داشت.

در حالی کدام ممکن است او انسولین را اختراع نکرد، او – {در میان} متعدد اجتناب کرده اند چیزهای تولید دیگری – اولین سند دیابت در این کره خاکی را تحمیل کرد، مبتلایان را در گذشته اجتناب کرده اند انسولین همراه خود رژیم غذایی معامله با کرد به همان اندازه آنها را خشمگین نگه دارد (خاله او در آن نقطه 13 سال شگفت‌انگیز را همراه خود این سیستم‌اش اقامت کرد)، برای روی حیله و تزویر‌تر شدن امتحان شده کرد. مدیریت برای بهزیستی بیشتر (چیزی کدام ممکن است به همان اندازه روزی کدام ممکن است سطح عطف باشد تایید نمی شود مدیریت دیابت و مشکلات Tria; (DCCT) در سال 1993، پس اجتناب کرده اند در حال مرگ او) و بعد از همه کمک به دوباره کاری انسولین به اقامت روزمره اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت پس اجتناب کرده اند تحمیل آن.

جاسلین همه وقت در جستجوی یافتن راهی برای همه زمانها – و عمر تمدید شده – همراه خود این بیماری بود.

او در آموزش نحوه اقامت همراه خود این عارضه درک بود، و علاوه بر این اجتناب کرده اند فروش آموزش شناخته شده به عنوان بخش حیاتی معامله با بود.

برخی اجتناب کرده اند معروف ترین استناد های او به همان اندازه به درست در این لحظه پابرجاست:

“دیابتی کدام ممکن است تا حد زیادی از آن آگاه است، بیشترین عمر را دارد.”

بیشتر است با توجه به اینکه چقدر راه گذشت اید بحث کنید به همان اندازه اینکه چقدر وعده های غذایی خورده اید.

عالی پرستار خوشایند ماهر اجتناب کرده اند اسناد فرد مبتلا قطعا ارزش آن را دارد بیشتری دارد.»

امروزه آموزش، اقامت مفید، و حمایت تیمی خوشایند 9 تنها اجتناب کرده اند جانب اسناد، اما علاوه بر این اجتناب کرده اند جانب پرستاران و سایر حاضر دهندگان مراقبت های بهداشتی برای مراقبت سودآور دیابت حیاتی است.

به همان اندازه روزی کدام ممکن است در سال 1962 اجتناب کرده اند دنیا سر خورد، جاسلین در اختراع و استفاده اولین اجتناب کرده اند تجهیزات‌های سنجش قند خون خانگی کمک کرده بود، دکتر پریسیلا وایت را به تحمیل این سیستم‌هایی تواند به شما کمک کند دختران تحت تأثیر دیابت در زایمان و تربیت موفقیت‌آمیز کودکان کمک کرد، و زمینه را برای آنچه باقی مانده است موجود است تحمیل کرد. تأثیرگذارترین این سیستم با توجه به اندازه عمر همراه خود دیابت نوع 1 (T1D) به تماس گرفتن بررسی مدال آور، و کلینیک Joslin شخصی را – کدام ممکن است در شبیه به مکانی کدام ممکن است اکنون قرار دارد – شناخته شده به عنوان عالی رئیس جهانی در مراقبت و پیشرفت راه اندازی کرد.

اصلاح مراقبت اجتناب کرده اند توجه دیابت

در کل سال ها، وسط Joslin پاسخگو برای تعداد اندکی پیشرفت {بوده است} کدام ممکن است اقامت اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت را افزایش بخشیده است.

هرمان ذکر شد: موسسه توجه Beetham، واقع در وسط Joslin، شناخته شده به عنوان عالی الگوی خوب اجتناب کرده اند اینکه چگونه مراقبت همراه خود استاندارد – قابل دسترس – ممکن است اقامت بهتری داشته باشد، ایستاده است.

این مؤسسه دهه‌ها دیابت و بیماری‌های چشمی را معامله با می‌تنبل و اولین جراحی لیزری را برای جلوگیری اجتناب کرده اند کاهش تخیل و پیش بینی در سال 1967 حاضر کرده است. درست در این لحظه، چون آن است دکتر جورج کینگ 3 سال پیش در کنوانسیون سراسری JDRF به گروه ذکر شد، آنها میزان بروز را کاهش داده‌اند. کاهش تخیل و پیش بینی در اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت تمدید شده مدت اجتناب کرده اند 40 نسبت به کمتر اجتناب کرده اند 1 نسبت است.

هرمان ذکر شد کدام ممکن است شواهد در اتاق پیش بینی بیتهام موجود است.

«پنجاه سال پیش، انواع سگ‌های چشمی به ابعاد مبتلایان بود [here]،” او ذکر شد. “اکنون، تقریباً هیچ کدام {وجود ندارد}.”

او ذکر شد کدام ممکن است حتی جراحی لیزر، کدام ممکن است حتی اخیراً شناخته شده به عنوان تغییر آفرین گفتن شده بود، در جاری تغییر شدن به حداقل یک دانشکده عجیب و غریب است. امروزه آنها اغلب هستند به همان اندازه حد زیادی بیماری توجه دیابت را همراه خود دارو معامله با و اجتناب کرده اند آن پیشگیری کنند.

او ذکر شد: “آن یک است دستاورد علمی غول پیکر است.” “با این حال باید کارهای بیشتری صورت گیرد.”

حمایت اجتناب کرده اند خانوار ها و جوانان

وسط مراقبت کودکان Joslin در مقابل همراه خود این سیستم Joslin 100 ساله نسبتاً جدید است. هرمان ذکر شد کدام ممکن است این گروه همچنان بر تحمیل این سیستم ای هدفمند است کدام ممکن است اجتناب کرده اند کل خانوار حمایت می تنبل.

او کسب اطلاعات در مورد از گرفتن فرزند تحت تأثیر T1D {در خانه} ذکر شد: “آن یک است امر خانوادگی است.” ما ساده همراه خود کودک رفتار نمی کنیم. ما همراه خود تمام خانوار حاوی هستیم آن یک است بیماری 24 ساعته است و خانوار‌ها {در این} زمینه به کمک خواستن دارند.»

آنها علاوه بر این بر بخشی اجتناب کرده اند گروه دیابتی کدام ممکن است بیشتر اوقات نادیده گرفته می شوند هدفمند شدند: نوجوانی کدام ممکن است به بلوغ تغییر تبدیل می شود و خانوار احاطه آنها.

هرمان با توجه به آن مرحله اجتناب کرده اند اقامت ذکر شد: «تکنولوژی باید جذب می کند‌کننده برتر باشد. .

استقبال اجتناب کرده اند دیابت نوع 2

پس از آن گروه دیابت نوع 2 (T2D) موجود است، گروهی کدام ممکن است هرمان بافت می تنبل جاسلین ممکن است برای و همراه خود آن بیشتر حرکت تنبل. مشارکت BILH، کدام ممکن است حدود 100000 فرد مبتلا دیابتی را فریب دادن می تنبل و علاوه بر این منابعی را {در سراسر} جامعه BILH حاضر می دهد، باید به این امر کمک تنبل.

او ذکر شد: “این سوالی است کدام ممکن است ممکن است اجتناب کرده اند ابتدا می پرسیدم.” “عملکرد صحیح برای جاسلین برای تفریحی در نوع 2 چیست؟”

او ذکر شد کدام ممکن است آنها قبلاً کلینیک های لاتین و آسیایی را افتتاح کرده اند، “با این حال همین جا نیز کارهای بیشتری باید انجام شود.”

سوالی کدام ممکن است او امیدوار است به آن است پاسخ دهد اینجا است: “چگونه می توانیم همراه خود موفقیت برخی اجتناب کرده اند مراقبت های دیابت را به مراقبت های اولین منتقل کنیم؟”

او ذکر شد: «سیستم بهداشتی BILH برای این کار انصافاًً هماهنگ است. او معتقد است کدام ممکن است آنها می‌توانند «تاثیر ما را 5 برابر آسانسور کنند»، با این حال گام‌های به سوی این امر باید همراه خود ملاحظه بیش از حد به عمیق انجام شود.

او ذکر شد کدام ممکن است کارکنان‌های مراقبت اولین به کمک خواستن دارند، از مدیریت در جاری حاضر پیچیده‌تر است، هم داروهای فوق العاده بیشتری کدام ممکن است باید اندیشه در مورد شوند و هم محدوده‌های سبک اقامت متنوع برای مخلوط کردن کردن.

“ما در جاری آزمایش مرزهای آنچه باید در مراقبت های اولین مدیریت شود و چه چیزی باید ارجاع شود، خواهیم داشت [to a specialized diabetes clinic]هرمان ذکر شد.

به عبارت تولید دیگری، مراقبت نزدیک برای اسکان هدف است، با این حال درک روزی کدام ممکن است خواستن به ارجاع به محل قرارگیری عکس است نیز همینطور است.

حرکت به مرحله بعدی مراقبت اجتناب کرده اند دیابت

دکتر روبرتا هرمان

جاسلین امیدوار است به امتحان شده شخصی برای به راحتی در دسترس است و مؤثر جمع کردن مراقبت اجتناب کرده اند دیابت یکپارچه دهد، چالش‌های تحقیقاتی تمدید شده‌مدت و جدید را به پیش ببرد، و به طور گسترده، اقامت همه افرادی که همراه خود بسیاری از دیابت اقامت می‌کنند را افزایش بخشد.

برای هرمان، افزایش این فشار هم فروتنانه و هم انگیزه دهنده است.

او اولین باری را کدام ممکن است وارد محل کار کارش و کتابخانه جاسلین شد، به یاد می‌آورد، کتابخانه‌ای کدام ممکن است 9 تنها مملو اجتناب کرده اند ادبیات است، اما علاوه بر این مصنوعاتی اجتناب کرده اند قبلی داستانی جاسلین، مشابه با میز خوردن الیوت جاسلین، موجود است. او ذکر شد: «بافت می‌کردم خانم کودک‌ای وارد محل کار پدرم می‌شود.

او ذکر شد کدام ممکن است اولین گام در جهت افزایش تا حد زیادی مراقبت اجتناب کرده اند دیابت، درک این موضوع است کدام ممکن است این مورد اصولاً بر جهان تأثیر می گذارد.

«دیابت در گذشته اجتناب کرده اند اینکه کووید «همه‌گیری» را به حداقل یک عبارت خانگی تغییر تنبل، عالی بیماری همه‌گیر بود. و باقی مانده است هم {خواهد بود}، احتمالا، پس اجتناب کرده اند آن [this pandemic passes]”

او امیدوار است کدام ممکن است فاصله بلند مدت این سیستم های آموزشی و راهنمایی تیمی برای همه زمانها همراه خود دیابت را برای همه قابل دسترس تر تنبل.

او خاطرنشان می‌تنبل کدام ممکن است همه‌گیری قابل انجام است به این امر کمک کرده باشد، با این حال جاسلین قبلاً روی آن کار کرده بود. آنها ایده مراقبت اجتناب کرده اند راه در اطراف/اینترنت را در سال 2015 راه اندازی شد کردند.

در گذشته اجتناب کرده اند قرنطینه سراسری 2020، کمتر اجتناب کرده اند 5 نسبت اجتناب کرده اند مبتلایان برای نوبت دهی اجتناب کرده اند سلامت راه در اطراف استفاده می کردند. روزی کدام ممکن است همه گیری شیوع پیدا کرد، این میزان به 90 نسبت رسید. اکنون، هرمان ذکر شد، جاسلین به افزایش ورود برای مراقبت مداوم، و امیدواریم مراقبت های مکرر و تاثیرگذارتر یکپارچه خواهد داد.

عالی سود جایزه اجتناب کرده اند آن: به مشاوره هرمان، لغو قرار جلب رضایت به طور تصاعدی کاهش یافته است است.

در پینترست به اشتراک بگذارید

او ذکر شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر تحقیقاتی، این سیستم مدال آور (کدام ممکن است تا حد زیادی توسط JDRF تامین تبدیل می شود)، به بازرسی {افرادی که} سال ها همراه خود T1D اقامت می کنند و آنچه خواهیم شد اجتناب کرده اند آنها بیاموزیم یکپارچه خواهد داد.

در جاری حاضر، بررسی مدال آور برخی اجتناب کرده اند یافته های کلیدی را باز کرده است. در راس آنها، شاید این یافته باشد کدام ممکن است حتی {افرادی که} بیش از پنجاه سال به T1D مبتلا بوده اند، باقی مانده است حداقل مقدار به سختی انسولین ساخت می کنند.

این یافته به بخش کلیدی عکس اجتناب کرده اند تحقیقات منجر می‌شود کدام ممکن است هرمان اجتناب کرده اند جاسلین می‌خواهد بر روی آن کانون اصلی تنبل: ساخت مثل سلول‌های بتا.

او ذکر شد: “تحقیقات سلول های بتا یکی اجتناب کرده اند رقبای بی نظیر برای معامله با دیابت است.”

جاسلین در پیشرفت‌هایی کلیدی برای تغییر سلول‌های بنیادی انسان بالغ به سلول‌های بتا ترشح‌کننده انسولین سرزنده {بوده است} کدام ممکن است امیدوارند در پایان بتوان به طور ایمن به انسان پیوند زد.

آنها علاوه بر این روی اختراع راه‌هایی برای اصلاح نقایص سلول‌های بتا، تعیین فاکتورهای انبساط جدید کدام ممکن است دوباره کار کردن سلول‌های بتا را تحریک می‌کنند، کار کرده‌اند، به همین دلیل سلول‌های فعالی کدام ممکن است در بررسی مدالیست کشف شد می‌شوند می‌توانند کمک کنند. آنها علاوه بر این در جاری کار بر روی فناوری های در جاری بهبود برای تجزیه و تحلیل، تعدیل و دفاع کردن در مخالفت با پاسخ امنیت هستند کدام ممکن است باعث بیماری تبدیل می شود هر دو امکان خشمگین ماندن بدون شک پیوند را شبح می تنبل.

ورود به انسولین

و با توجه به فشار برای ارزان‌تر کردن و به راحتی در دسترس است‌تر کردن انسولین برای همه چیست؟

هرمان ذکر شد کدام ممکن است حمایت و پوشش گذاری در قانون اساسی بی نظیر جاسلین نیست، از آنها بر معامله با و تجزیه و تحلیل هدفمند هستند، با این حال به هر نحوی کدام ممکن است می توانند کمک می کنند.

اولاً، اگر فرد مبتلا خواستن داشته باشد، برای پیوستن آنها به تأمین انسولین، اجتناب کرده اند طریق این سیستم‌های کاهش یافته است داروسازان هر دو ورود به انسولین اجتناب کرده اند راه‌های تولید دیگری، کار می‌کنند.

او ذکر شد: “در اتصال همراه خود بیمارانمان، عالی راه مهم برای افزایش عملکرد ما اینجا است کدام ممکن است به آنها کمک کنیم به همان اندازه اجتناب کرده اند مزایای شخصی بهتر از استفاده را ببرند.” و علاوه بر این آنها را به منابعی مشابه با این سیستم های کاهش یافته است و آزمایش های علمی راهنمایی کنیم.

آنها علاوه بر این هر بار کدام ممکن است خواستن باشد صدای شخصی را به امانت می گذارند. هرمان ذکر شد: «اشتیاق تأثیرگذاری بر پوشش‌ها دارم.

او ذکر شد کدام ممکن است وسط جوسلین عملکرد پررنگی در فریب دادن امکانات مدیریت بیماری (CDC) برای گنجاندن T1D و T2D شناخته شده به عنوان عناصر خطر برای COVID-19 ایفا کرد.

بلند مدت و فناوری

هرمان ذکر شد کدام ممکن است فناوری اجتناب کرده اند طرق مختلف در مراقبت اجتناب کرده اند دیابت بافته شده است و این است امر یکپارچه می تواند داشته باشد. او ذکر شد کدام ممکن است در جاری حاضر، حدود 50 نسبت اجتناب کرده اند مبتلایان آن را محدوده می کنند. آنها باقی مانده است در جاری کار بر روی این هستند کدام ممکن است چه روزی و چرا مبتلایان باید مراقبت اجتناب کرده اند راه در اطراف در مقابل همراه خود مراقبت های خصوصی را محدوده کنند.

جدا از اصلاح سلامت اجتناب کرده اند راه در اطراف کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است برای مبتلایان سازنده باشد، جاسلین در جاری بررسی چگونگی اختلاط بیشتر فناوری در اقامت افرادی است کدام ممکن است دیابت دارند و افرادی که به {آنها کمک می کنند}. کدام ممکن است برای ادغام کردن گروه T2D تبدیل می شود.

او ذکر شد کدام ممکن است استفاده اجتناب کرده اند فناوری مشابه با مانیتورهای مداوم گلوکز در اوایل تجزیه و تحلیل T2D ممکن است به اشخاص حقیقی کمک تنبل زودتر این بیماری را مدیریت کنند و احتمالاً اشخاص حقیقی بیشتری را اجتناب کرده اند انسولین در اطراف نگه دارد.

او کسب اطلاعات در مورد گروه T2D ذکر شد: «انسولین بیش اجتناب کرده اند حد خوردن می‌شود. “و زمان زیادی اندازه می کشد به همان اندازه اجتناب کرده اند اختراع به “مدیریت خوشایند” برسیم. ما امیدواریم کدام ممکن است آن را اصلاح دهیم.»

او ذکر شد کدام ممکن است مشارکت BILH این چیزها را انگشت یافتنی تر خواهد کرد. همراه خود «حضور تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر‌ای» تا حد زیادی در محل قرارگیری‌های تا حد زیادی، جاسلین می‌تواند به مبتلایان بیشتری ورود پیدا تنبل، تحولات را ببیند و به راهنمایی معامله با بیشتر در اندازه بزرگ‌تر کمک تنبل.

هرمان ذکر شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند اینکه {در این} زمان حیاتی در راس کار قرار دارد شادی ها زده است، در حالی کدام ممکن است او به قبلی داستانی جاسلین ملاحظه دارد.

ما به هدف پدر مingسس شخصی، کدام ممکن است در حاشیه از های اصلی در اختراع، آموزش و معامله با بود، فداکار خواهیم ماند. ممکن است در نظر گرفته شده نمی‌کنم این پیچیده‌تر اجتناب کرده اند این باشد.» او ذکر شد.