وعده های 4 نفر از خیرین دانش آموز کهگیلویه و بویراحمد / درخواست های آقای مدیرکل از خبرنگاران


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حسنعلی عزت خواه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به رسالت رسانه ها گفت: امام حسین (ع) بزرگترین رسانه صحرای عرفه بود که متاسفانه از آن بهره ای نبردیم. از دعای عرفه.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه باید همواره مطالباتی در خصوص آموزش و پرورش داشته باشند، گفت: باید بدانیم امروز چه کرده ایم و فردا چه ارائه می دهیم، الان چه می کنند و در میدان چه می کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه خود ما ترجیح می دهیم مسائل آموزش و پرورش را به رسانه ها ارائه کنیم، گفت: مسائل از زبان خودمان بیان می شود اما مگر اینکه دشمن سوء استفاده کند.

وی با بیان اینکه مدارس یکسری مشکلات دارند که نباید آنها را بهانه ای برای اشرار کرد، گفت: خوشبختانه چند روز پیش تماس های زیادی از سوی خیرین دریافت کردیم، کسانی هستند که به فکر راه حل هستند.

عزت خان با بیان اینکه برای درک بهتر مشکلات باید به میدان بیاییم، گفت: من و همه همکارانم سعی می کنیم نگران مشکلات نباشیم، بلکه با آنها مبارزه کنیم و برای حل آنها تلاش کنیم. سنگی است که از روی عمد به پای شما پرتاب می شود.

وی با بیان اینکه خبرنگاران از عوامل بسیار مهم آموزش و پرورش هستند و باید در کنار آموزش و پرورش بمانند، گفت: باید مانند آینه کار کنند. برای حل مشکلات.

این مسئول خاطرنشان کرد: به امید روزی که دغدغه میز و صندلی نداشته باشیم و مدیر کل کار بزرگی انجام دهد و گرفتار مسائل کوچک نشود اما از این موانع عبور کنیم.

وی همچنین به اسامی افرادی اشاره کرد که کارهای خیریه انجام داده و برای رفع مشکلات تحصیلی دانش آموزان تلاش می کنند و تسهیلاتی برای آنها فراهم کرده اند.

عزت خان گفت: در همین راستا یکی از خیرین استان آقای گوهر غنی قول داده بود که 1000 صندلی تهیه کند و این محموله هم اکنون در راه است.

وی افزود: آقای جبار کیانی رئیس اتاق بازرگانی استان نیز قول 1000 صندلی برای دانش آموزان استان داده و آقای بنایی نیز قول داده است که چهار دستگاه کامیون برای تحصیل دانش آموزان فراهم کند، از سوی دیگر آقای عباسی آرند از ایران سل. 3 میلیارد تومان برای ساخت مدرسه امام علی (ع) در شهرک جهاد در نظر گرفته شده که تا مهرماه تکمیل و تامین می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.