پاسخگویی به مطالبات مردم قم در طرح مسابقه خدمت


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مهدی پهلوانی مدیرکل بهزیستی استان قم در حاشیه نماز جمعه قم در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسئولان مستقیم با مردم و در دسترس بودن دولت ارتباط برقرار می کنند شعارها و نمازگزاران. از مردم.”

وی افزود: جامعه هدف مراقبت های اجتماعی استانداری قم به استثنای جلسات مردمی در روزهای دوشنبه هر هفته می توانند دغدغه های خود را در برنامه دفتر خدمات رسانی برای این اداره دولتی مطرح کنند که به دنبال آن تمرکز بر مساجد صورت می گیرد.

مدیرکل بهزیستی استانداری قم گفت: بر اساس جدول زمانی تعیین شده از سوی استاندار و در راستای اجرای طرح مسابقات در خدمت رسانی، امروز پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم برای حضور در مصلی قدس و بین آنها خواهیم بود. نماز جمعه».

وی ادامه داد: طرح «مسابقه در خدمت» هر هفته با حضور مسئولان و کارشناسان یکی از دستگاه های اجرایی استانداری قم در مصلای بیت المقدس قبل از اقامه نماز جمعه – سیاسی پیگیری می شود و مردم می توانند به صورت مستقیم . به مسائل، مشکلات و خواسته ها رسیدگی کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با مسئولین در میان بگذارید.

لازم به ذکر است وحید وزیری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانداری قم نیز به عنوان نماینده عالی وزارت تعاون به همراه مدیران رفاه اجتماعی در این طرح حضور داشتند.

انتهای پیام/ 78023این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

رژیم لاغری سریع