پاسخ تند ملی پوشان والیبال به منتقدان/ عابدینی: منتقدان نیت دیگر نباید هوادار باشند


رضا عابیدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در مراحل اولیه لیگ ملت های 2022 اظهار داشت: تیم ملی در هفته اول وضعیت چندان خوبی نداشت اما همه بازیکنان و اعتقاد قبلی اعضای کادر فنی این بود که شرایط به این شکل نمی ماند، تیم ملی یک بار دیگر پرچم کشورمان را به اهتزاز در می آورد. در پایان هفته اول به دلیل مصدومیت از تیم ملی کنار گذاشته شدم اما دست از کار نکشیدم و در پی درمانم اکنون در شرایط خوبی هستم.

وی ادامه داد: در هفته اول اعلام کردم که اعضای خانواده والیبال باید با حوصله کار کنند و به تیم جوان و کادرفنی ایران زمان بدهند. حالا همه صدایم را شنیدند. صحبت های من حاصل شناختم از کیفیت بازیکنان و مربیان تیم ملی بود. حتی یک درصد هم شک نداشتم که تیم ملی با عملکرد عالی خود به مرحله نهایی صعود خواهد کرد و دوباره در دل مردم جا خواهد گرفت.

مدافع تیم ملی والیبال کشورمان گفت: در روزهای ابتدایی کارمان برخی می گفتند حتما باید مربی خارجی روی نیمکت تیم ملی باشد اما فکر می کردیم مربی ایرانی شناخت بیشتری از بازیکنان دارد. وضعیت و دانش آنها کمتر از مربیان خارجی نیست. در آن زمان عده ای از بازیکنان و کادر فنی انتقاد می کردند و الان به آنها می گویم از تیم ملی حمایت نکنید.

عابیدینی افزود: در روزهای ابتدایی که شروع به کار کردیم افراد بسیار کمی به جمع ما پیوستند و افراد زیادی منتظر شکست تیم ملی و رسیدن به اهداف خود بودند. جالب اینجاست که الان همین نفرات تغییر رنگ داده و طرفدار تیم ملی شده اند. شکی نیست که اگر تیم ملی از روز اول هوادار و هوادار داشت، شروع قدرتمندی داشت. ملی پوشان این روزها فشارهای زیادی را تحمل کردند اما سر فرود نیاوردند و فقط برای موفقیت تیم ملی و بالا بردن پرچم رنگارنگ کشورشان تا آخرین جایگاه جنگیدند.

وی در خصوص وضعیت مصدومیتم گفت: خوشبختانه با پیگیری کادر پزشکی توانستم به شرایط ایده آل برسم. به جرات می گویم چه در تیم باشم چه نباشم برای موفقیت تیم ملی دعا می کنم. همه اهالی والیبال بدانند اگر تیم ملی نتیجه بگیرد همه سود می برند. از آکادمی های والیبال گرفته تا تیم های ملی. از این پس هر زمان که کادر فنی صلاح بداند می توانم مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی باشم.

مدافع تیم ملی والیبال کشورمان گفت: لهستان تیم بسیار قدرتمندی است. شاید عده ای فکر کنند که چون تیم ملی توانست در دور اول این تیم را شکست دهد، در دور آخر برنده بازی است. واقعیت این است که پلیس اکنون انگیزه زیادی برای انتقام از این شکست و رفتن به مرحله بالاتر دارد، اما به جرات می توانم بگویم اگر شرایط مساعد باشد و امروز روز بازیکنان باشد، راه آسانی برای لهستان وجود ندارد. کار نخواهد کرد

فدراسیون جهانی والیبال برنامه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال لیگ ملت های 2022 را اعلام کرد. طبق برنامه، تیم ملی والیبال ایران روز پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف لهستان می رود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.