پاشازاده: مهم کیست با سرمربی جدید/ سپنتو تیم خوبی دارد.


مهدی پاشازاده گفتوگو وی با اشاره به معرفی سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: خدا را شکر که بعد از اتفاقات زیاد و این شرایط سرمربی انتخاب شد و مشکلات حل شد اما علاوه بر این برای مهم “مربیان خارجی، باید افرادی باشند که بتوانند به مدیریت یا بهبود تیم کمک کنند.”

او درباره سابقه کار سپانتو در لیگ های مختلف از جمله لیگ پرتغال و اسپورتینگ لیسبون گفت: آنها با وضعیت فوتبال ما آشنا نیستند. هر لیگ شرایط خاص خودش را دارد. شرایط فوتبال پرتغال با ما متفاوت است. استاگل تیم خوبی دارد و می تواند موفق باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می شود. الان نمی‌توانیم با قطعیت صحبت کنیم.

مدافع سابق استیگلال گفت که هواداران امیدوارند حضور این مربی سبک هجومی پرتغالی را به تیمش بدهد که او هم مهاجم است: “ما هنوز در مورد سبک کار او صحبت نکرده ایم. هیچ چیز مشخص نیست. البته فوتبال پرتغال تا حدودی به فوتبال ما نزدیکتر است و حتی شاهد عملکرد خوب بازیکنانمان در این لیگ ملی هستیم اما در کل باید منتظر ماند. باید دست به کار شود و ببیند روش چیست.

پاشازاده گفت: سبک کار مربی که در طول بازی در آن بازی می کرد خیلی مهم نیست. این به این معنی نیست که او یک مربی دفاعی است، بنابراین روش کار او قطعا دفاعی است یا اگر او مهاجم باشد قطعا مهاجم خواهد بود. ممکن است اثری داشته باشد، اما مشخص نیست. این در یک تیم اتفاق می افتد و در تیم دیگر نیست. امیدوارم هر اتفاقی بیفتد منجر به موفقیت و آزادی آن شود.

وی گفت: با توجه به اینکه هواداران منتظر قهرمانی هستند، آیا استیگلال به فرم خوب خود در سال گذشته با این مربی ادامه می دهد یا سال سخت و پر استرسی را پشت سر خواهد گذاشت. در فوتبال هیچ پیش بینی وجود ندارد. تیم هایی بودند که در شرایط سخت موفق بودند، تیم هایی بودند که حتی در شرایط خوب هم نتوانستند موفق شوند. در حال حاضر اصلا نمی توانیم در مورد آن صحبت کنیم. باید ببینیم برنامه های ساپینتو چیست. همه مسائل مانند بدنسازی، قرعه کشی و غیره روی کار تیم و مربی تاثیر می گذارد. باید صبر کنیم امیدوارم آینده بهتری برای آزادی وجود داشته باشد.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.