پدر سرکش گلدمن ساکس با کارکنان TPG بی رحم است

پدر سرکش گلدمن ساکس با کارکنان TPG بی رحم است


یک بانکدار مبتدی به ایجاد یک انقلاب کارگری در گلدمن ساکس کمک کرد ، اما آیا او قصد داشت با پدرش این کلاهبرداری ها را انجام دهد؟

ماه گذشته مشخص شد که در میان بانکداران سال اول که یک اسلایدشو ویروسی با جزئیات شرایط سخت تجاری در گلدمن تهیه کرده اند ، جوی کاسلت 23 ساله ، پسر بارون خرید جاناتان کاسلت ، معاون رئیس غول سرمایه خصوصی TPG است. به

با این حال ، این واقعیت کمتر مشهور است که کوسلت بزرگ به دلیل رهبری تهاجمی پیروان خود شهرت دارد-و ممکن است در بحث شکستن شلاق ، از رئیس گلدمن ، دیوید سلیمان ، قوی تر باشد.

در سال 2012 ، هنگامی که کوسلت کوچکتر 14 ساله بود ، جاناتان کاسلت قیام مشابهی را در TPG به راه انداخت ، جایی که همکاران تازه کار از ساعت کاری طولانی خود ناراحت بودند ، به گفته منابع نزدیک به شرکت.

یکی از کارکنان سابق TPG می گوید: “آنها می گفتند” ما کاری نداریم که 80 ساعت در هفته کار کنیم ، اما نه 100 ساعت “.” من هرگز در زندگی ام بیشتر کار نکرده ام و قبلاً در یک شرکت حقوقی در شهر نیویورک بودم. ”

به گفته اینسایدر ، به عنوان مدیر سرمایه گذاری TPG در آن زمان ، Coslet می تواند با نحوه ارائه مدل های مالی در جلسات درباره معاملات احتمالی کاملاً خصوصی باشد. یک منبع آگاه از وضعیت گفت که اگر نمایش اسلاید به خوبی پیش نرود ، کاسلت در تظاهر به معامله گر مجبور نمی شود آن را چندین بار قبل از جلسات روز دوشنبه در سراسر شرکت بازگرداند.

با توجه به منبع مستقیم ، “شما باید آنطور که او می خواست به او بدهید. این برنامه ، این مدل ، این انتظارات.” “کارکنان تمام روز شنبه و یکشنبه شب در جلسه دوشنبه ظهر به وقت اقیانوس آرام کار خواهند کرد.”

جوی کاسلت ، پسر جاناتان کاسلت ، به ایجاد انقلاب کارگری در گلدمن ساکس کمک کرد.
رامین طلا/کوربیس از طریق گتی ایماژ

نتیجه؟ یک روال هفتگی بسیار شبیه به گلدمن ، جایی که کاسلت جوان و همکارانش شرایط کاری “غیرانسانی” را که برای سلامت جسمی و روحی آنها مضر است کنترل می کردند.

در TPG ، شرکای خردسال هرگز در نامه ای به کاسلت به صورت کتبی نیامدند ، چه برسد به ارائه پاور پوینت که در رسانه های اجتماعی فاش شد. با این حال ، به گفته منبع ، کاسلت از این غرغر غافلگیر شد و “احساس کرد باید با آن کنار بیاید”.

کاسلت وقت خود را از دست نداد و وضعیت را در یک تماس منظم با رتبه و پرونده شرکت در نظر گرفت.

این منبع گفت: “او در تماس با آنها گفت:” شما باید فراتر بروید. “اگر دوست ندارید ، می توانید به جای دیگری بروید.” TPG به عنوان اولین دستیار خود – شامل حمل کیف های بوندو. ”

بوندو رئیس میلیاردر TPG دیوید بوندرمن خواهد بود که به خاطر سرمایه گذاری در نمایش های بزرگ از جمله رولینگ استونز برای سرگرمی مهمانی های مجلل خود مشهور بوده است.

TPG از اظهارنظر خودداری کرد.

کاسلت بزرگ در ماه مه گذشته در جشن تولد پسرش و جشن گلدمن به فرزندش در فیس بوک نوشت: “بسیار هیجان زده خواهید بود.” “ناهارهای زیاد ، اگر شما را از کار کنار بگذارند.”

چهره خندان اضافه شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *