پدر ویرجینیا که به خاطر دفاع از دخترش فحش می دهد ، نشان می دهد در قلب سیستم پوسیده است: دیواین

پدر ویرجینیا که به خاطر دفاع از دخترش فحش می دهد ، نشان می دهد در قلب سیستم پوسیده است: دیواین


بی رحمی چیزی است که از سوی نخبگان مترقی شهرستان لودون ، ویرجینیا ، جامعه ثروتمند مسکن دانشجویی در واشنگتن دی سی تحمل می شود.

آنها هنگامی که لوله کشی اسکات اسمیت در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن مورد حمله پلیس قرار گرفت و او را تحقیر کردند ، خندیدند و خوشحال شدند ، در حالی که سعی می کرد وضعیت دختر 15 ساله خود را تحریک کند ، که به گفته او در حمام مدرسه توسط حمامی مورد تجاوز و تجاوز قرار گرفت. پسر دامن دار هیچ کس نگران دخترش نبود.

از طرفی ، سرپرست اسکات زیگلر ، که در جلسه به طرز حیرت انگیزی ادعا کرد که هیچ مورد حمله به سرویس بهداشتی مدرسه در هیچ نقطه ای در شهرستان لودون وجود نداشته است ، ابراز همدردی نکرده و نگرانی والدین را در مورد خطرات حمام تراجنسیتی رد کرده است. سپس خطبه ای ایراد کرد که کمی از خواب بیدار شد تا والدین ضعیف اتاق را که قبلاً مسئول بودند نشان دهد.

وی گفت: “مجله تایم در سال 2016 آن را شاه ماهی قرمز خواند. … ما امشب چندین بار آن را از بلندگوهای عمومی خود شنیده ایم ، اما دانش آموز یا شکارچی تراجنسیتی به سادگی وجود ندارد.”

این را به خانواده اسمیت بگویید.

فعال رنگین کمان که ظاهراً در آن جلسه معیشت اسمیت را تهدید می کرد ، به او گفت که تجاوز به دخترش سه هفته قبل اتفاق نیفتاده است ، گویی او می دانست.

صدایش را بلند کرد و او را “عوضی” خطاب کرد.

به دلیل واکنش ملایم به تحریک او ، او دستگیر شد. ویدیوی تحقیر شدن او ، پیراهن پاره شدن ، شکمش بیرون کشیده و شلوارش پایین کشیده شدن در سرتاسر جهان پخش شد.

هیچ کس به خانواده پاره پاره خود اهمیت نمی دهد.

بوتا پیپراج ، شاکی جناح چپ که توسط سوروس تأمین مالی می شود ، که گفته می شود از حامیانش است ، سعی کرد اسمیت را به دلیل رفتارهای مخل او زندانی کند.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، ویرجینیا در 22 ژوئن 2021 دستگیر شد.
وکیل مشترک المنافع در شهرستان لودون ، بوته بیبرج ، سعی کرد اسکات اسمیت را به دلیل صحبت علیه حمام های تراجنسیتی که باعث تجاوز دخترش شده بود ، زندانی کند.
عکس: ایولین هوچشتاین/رویترز

این امر علیه جنایتکاران زندانی است اما همه اینها به دلیل زندانی شدن یک پدر غیرسیاسی است که از مدرسه ای که نتوانسته از دخترش محافظت کند به دنبال پاسخگویی است.

مترقیان شیطان پرستی و انسان زدایی او را به سخره می گیرند. آنها او را در رسانه های اجتماعی شرمنده کردند و موفقیت خود را در جلوگیری از وی در جلسه بعدی هیئت مدیره مدرسه که در آن سیاست خود را مبنی بر تبدیل همه حمام های مدرسه شهرستان لودون به افراد تراجنسیتی تصویب کردند ، مورد آزمایش قرار دادند.

چه کسی اهمیت می دهد که آیا این امر باعث می شود دختران مانند دختر اسمیت در این راه ایمنی کمتری داشته باشند؟

اگر یک خبرنگار ماجراجوی Daily Wire که زحمت کشف طرف اسمیت در داستان را کشیده بود ، کار می کرد – داستانی هولناک.

متجاوز ادعایی دخترش بی سر و صدا به مدرسه دیگری منتقل شد و دوباره مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این یک شکست در سیستم مدارس شهرستان لودون است که ظاهراً شکایت اسمیت را جدی نگرفته است.

الیزابت لنکستر وکیل اسمیت به دیلی وایر گفت: “اگر کسی فقط می نشست و سی ثانیه به حرف های اسکات گوش می داد ، شرمنده و دلشکسته بود.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت 48 ساله به عنوان پوستر جدید “تروریسم داخلی” که توسط دولت بایدن طراحی شده است برای از بین بردن هر کسی که در دستور کار خود قرار گیرد ، طراحی شده است.

گروه فعالان چپ ، انجمن ملی هیئت مدیره مدارس با ارسال نامه ای به رئیس جمهور بایدن ، بدون ذکر نام اسمیت ، از دولت خواست از قانون میهن پرستان برای سرکوب والدینی که در مدارس فرزندانشان خواستار سرکوب هستند ، استفاده کند. بایدن فکر نمی کرد هدف قرار دادن والدین ناراضی با قانونی که برای بمب گذاران انتحاری خارجی طراحی شده است ، بیش از حد باشد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، ویرجینیا در 22 ژوئن 2021 دستگیر شد.
شهرستان لودون به خود زحمت نداد تا به هشدار اسکات اسمیت مبنی بر اینکه متجاوز جنسی دخترش به مدرسه دیگری فرستاده شده است گوش ندهد.
عکس: ایولین هوچشتاین/رویترز

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل مطیع مریک گارلند یادداشت بدنام خود را صادر کرد که FBI را برای اسمیت به پدرم فرستاد.

باز هم ، به اسمیت یا دخترش فکر نمی کنم.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط مدارس دولتی شهرستان لودون منتشر شد ، یک کلمه همدردی وجود نداشت. او با استناد به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و احترام به مسائل پلیس ، خود و اعضای هیئت مدیره مدرسه را به دلیل سکوت خود در مورد فاجعه اسمیت و اطلاعات غلط ارائه شده به والدین معذور کرد.

دوست و همکار اسمیت در شهرستان لودون ، آلیشیا برند ، می گوید: “آنچه برای دختر و قربانی دوم اسکات اسمیت اتفاق افتاد ، ممکن است برای همه فرزندان ما اتفاق بیفتد.” “این یک مسئله تراجنسیتی ها نیست. این یک مسئله به خطر انداختن کودکان است.

ما سیاست ، ایدئولوژی و دستور کار را در مدرسه نمی خواهیم. به به ما نمی خواهیم مطالب واضح جنسی در مدارس وجود داشته باشد [or] عادی سازی سوء استفاده جنسی از کودکان “.

او می گوید دلیل این که جلسه 22 ژوئن بسیار پرحاشیه بود این بود که هیئت مدیره مدارس پیشرو با بازکردن زودهنگام سخنرانی های عمومی آن روز زود “جمع شد” تا فعالان حمام طرفدار تراجنسیتی بتوانند فهرست را پر کنند.

والدین و معترضان علائم را در خارج از جلسه هیئت مدیره مدرسه دولتی شهرستان لودون در آشبورن ، ویرجینیا ، 12 اکتبر 2021 در دست دارند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یکی یکی فعالان به نفع سیاست های غیرحرفه ای صحبت کردند و اکثریت والدین حاضر در اتاق را به عنوان متعصب اخراج کردند. یکی گفت: “نفرت … به نظر می رسد که از پیروان عیسی در این اتاق می چکد.”

وقتی والدین حاضر در اتاق اعتراض کردند ، شورا تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و به آنها دستور داد از “دستهای جاز” استفاده کنند – از حرکات خاموش به جای تشویق ، پوزخند یا کف زدن. سپس زمان او را مجدداً به سخنران ضد عیسی اختصاص دادم تا بتواند نظر نفرت انگیز را تکرار کند.

هنگامی که سناتور سابق دیک بلک بالاخره فرصتی برای صحبت کرد ، گفت “مسخره است … که معلمان پسر و دختر و دختر را پسر بنامند” و ابراز تاسف کرد که مدارس شهرستان لودون “به بچه ها می آموزند که از دیگران به دلیل رنگ آنها متنفر باشند. پوست.” جمعیت به جای استفاده از دستهای جاز من ، او را تشویق کردند. بنابراین هیئت مدیره جلسه را تعطیل کرد و باعث ایجاد سروصدایی شد.

وسط این کابوس کافکایی پدری قرار دارد که از دخترش محافظت می کند. خیلی غمگین این یک توبیخ ناراحت کننده برای یک برنامه کج سهام است ، بنابراین باید مانند یک اشکال خرد شود.

گیر کرده در جهنم سلول

در نهایت ، قاضی ، رویس لمبرت ، اعتراف کرد که نقض حقوق مدنی در زندان واشنگتن دی سی در حال وقوع است ، جایی که زندانیان 6 ژانویه هنوز بدون محاکمه در زندان هستند. وی دستور آغاز تحقیقات و بازداشت سرپرست زندان و معاون رئیس اداره اصلاحات را به عنوان تحقیر صادر کرد.

قاضی ارشد منطقه رویس سی.  لامبرت
رئیس دادگستری رویس سی لمبرت ، رئیس زندان و مدیر اداره اصلاحات دی سی را مسئول بدرفتاری آشوبگران در کنگره می داند.
دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا

جو مک براید ، وکیل دادگستری برای موکلان خود می جنگد که به گفته وی ماه ها در سلول انفرادی ، ضرب و شتم ، دسترسی به وکلای آنها محروم شده ، برای نماز یکشنبه ممنوع و مصادره معمول کتاب مقدس آنها ممنوع شده است.

اما او می گوید تنها نشریه ای که هرگز تکذیب نشده است ، The Final Call ، مجله رسمی ملت اسلام است ، “که به همه کسانی که گوش خواهند داد می آموزد که سفیدپوستان از جمله چیزهای دیگر ، انسانهای غیر انسانی و طبیعت هستند”.

مک براید به شماره 17 اوت 2021 اشاره می کند ، جایی که مقاله ای با عنوان “جدایی یا مرگ” می گوید سفیدها به دلیل “فقدان رنگ” بیشتر “شیطان” هستند تا انسان و غیر سفیدپوستان را تشویق می کند که “به آنها فحش دهند و چیزهای زشت بگویند”. ، زیرا آنها (سفیدپوستان) کارهای زشتی انجام داده اند. ”

مقاله دیگری با عنوان: “آمریکا عذاب خود را بسته می گذارد” آمریکا را “فاحشه بابل” توصیف می کند و می گوید که سیاهان باید “خانه های خود را از تصاویر سفید تمیز کنند” زیرا آنها شر هستند.

مک براید به درستی می پرسد چرا چنین تبلیغاتی نفرت نژادی را در زندانی که کتاب مقدس در آن نیست قبول می کند.

“تصور کنید ماه ها در یک زمان زندانی شده اید و این تنها چیزی است که باید بخوانید. شما به رنگ پوست خود نگاه می کنید و شروع به نفرت از خود می کنید. نگهبانان ، به تماس نهایی نگاه می کنند ، با صدای بلند به شما نگاه می کنند و به دنبال فرصتی برای ضرب و شتم شما هستند. و تو را مجبور به تسلیم می کند. ”

سرها باید بچرخند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *