پرسشنامه هیئت منصفه ممکن است در محاکمه Ghislaine Maxwell ویژه باشد

پرسشنامه هیئت منصفه ممکن است در محاکمه Ghislaine Maxwell ویژه باشد


بر اساس گزارش جدید دادگاه ، وکلای دادگاه آینده Ghislaine Maxwell در زمینه قاچاق جنسی خواسته اند بخش هایی از منتخب هیئت منصفه را از دید عموم پنهان کنند.

دادستان های فدرال ناحیه جنوبی نیویورک به قاضی آلیسون ناتان نوشتند که با درخواست وکیل ماکسول مبنی بر بستن پرسشنامه های پیشنهادی موافقت می کنند و برای جلوگیری از پوشش مطبوعاتی این روند ، سوالات وحشتناک – یا س questionsالاتی که قاضی یا وکیل از هیئت منصفه می پرسد – مطرح می کنند.

سه دادستان فدرال سه شنبه شب به ناتان نوشتند: “دفاع با احترام درخواست می کند که پرسشنامه هیئت منصفه پیشنهادی و پیشنهاد مشترک با مهر ثبت شود تا از پوشش رسانه ای که می تواند به روند انتخاب هیئت منصفه آسیب برساند ، جلوگیری شود. دولت با درخواست دفاع موافقت می کند.”

پرسش نامه های هیئت منصفه و بازجویی از هیئت منصفه احتمالی معمولاً در محاکمات جنایی فدرال برای مطبوعات و عموم در دسترس است.

در نامه بعدی به ناتان ، دادستان نوشتند که انتظار دارند پرونده آنها تا زمان شروع محاکمه در 29 نوامبر تا چهار هفته به طول انجامد.

پرسش نامه های هیئت منصفه و بازجویی از هیئت منصفه احتمالی معمولاً در محاکمات جنایی فدرال برای مطبوعات و عموم در دسترس است.
گتی ایماژ

آنها نوشتند: “این برآورد محافظه کارانه است و دولت انتظار دارد که بتواند تا هفته سوم محاکمه ادامه یابد ، مشروط بر اینکه بازجویی شهود از مدت زمان بازرسی مستقیم بیشتر نباشد.”

بر اساس این نامه ، وکلای ماکسول انتظار دارند که دفاع آنها حدود دو هفته طول بکشد.

مکسول متهم است که دختران زیر سن قانونی را به دام میلیون ها گرایش پدوفیلی جفری اپشتین در دهه 1990 و اوایل 2000 کشانده است.

نمودار دادگاه Ghislaine Maxwell در طول جلسه رسیدگی.
گیسلین ماکسول بی گناه خود را پذیرفت و چندین بار درخواست آزادی با قید وثیقه تا زمان محاکمه کرد.
جین روزنبرگ/رویترز
جفری اپستین و جسالین ماکسول.
جسالین ماکسول در حال حاضر در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین نگهداری می شود.
جان مینچیلو/خبرگزاری فرانسه

وی در اتهامات خود بی گناه اعلام کرده و پنج بار درخواست آزادی با قید وثیقه تا زمان محاکمه کرده است. هر بار رد می شد.

این فرد اجتماعی در انگلیس که در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین در جریان محاکمه قرار دارد ، بارها از شرایط وحشتناک زندان شکایت کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *