پرش اسکوات – 2 نوع پرش اسکوات برای داشتن تمرینات قلبی عالی و بدنی متناسب!

پرش های اسکوات چیست؟ خوب، به طور خلاصه، آنها شامل اجرای یک اسکوات فرم همراه با اضافه کردن حرکت پویا پرش در مرحله رو به بالا اسکات می‌شوند. موثرترین راه برای اجرای این دریل این است که پرش ها را پشت سر هم و بدون توقف انجام دهید. این رشد عضلانی عالی، ثبات، کنترل بدن، عملکرد انفجاری، کاهش چربی و تناسب اندام کلی را ایجاد می کند. یک دقیقه وقت بگذارید و در مورد 2 تغییر زیر از این تمرین پلایومتریک بسیار موثر مطالعه کنید.

1. مقاومت در برابر پرش های عمودی: این تقریباً یک پرش اسکات معمولی با اضافه کردن یک نوع مقاومت است. اگر به این نوع تجهیزات دسترسی دارید، می‌توانید با در دست گرفتن دمبل‌ها، استفاده از یک جلیقه وزن دار یا نوعی طناب مقاومتی مقاومت ایجاد کنید. برای به دست آوردن نتیجه نیازی به FANCY ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که بدانید چگونه! برای شروع پایه مته در حالی که پاهای خود کمی بیشتر از فاصله عرض شانه است. از اینجا مطمئن شوید که در حرکت اسکات خود به سرعت پایین می آیید. شما می خواهید این حرکت متقابل را با ایجاد حرکت با بدن خود با انداختن باسن، خم کردن زانوها و چرخاندن بازوها به پایین و پشت بدن خود آغاز کنید. هنگامی که به این روش فرود آمدید، بلافاصله و به طور انفجاری در لگن، زانو و بازوهای خود دراز می شوید تا تا جایی که می توانید به صورت عمودی بپرید. اگر برای مقاومت دمبل در دست دارید، واضح است که بازوهای خود را تکان نمی دهید. فقط آنها را در کنار خود قرار دهید.

2. مقاومت در برابر پرش های بلند: این پرش خاص دقیقاً مانند پرش عمودی تنظیم می شود. تنها تفاوت در اینجا این است که شما برای مسافت به جای پرش عمودی برای ارتفاع به جلو می پرید. برای اجرای کارآمد این یکی باید فضای مسطح باز زیادی داشته باشید. همین اشکال مقاومت را می توان برای این مته نیز اعمال کرد.

رژیم لاغری سریع